Strona 1 z 1

Pozdrowienia z Piernikowa

: 09 sierpnia 2018, 07:14
autor: Serek
Cześć!

Mieszkam w Toruniu, tutaj pracuję, piję piwko i przy okazji odkładam wszystkie kapsle. Przez parę lat (zacząłem ok. 2012-2013 r.) uzbierało się tego trochę. Do tej pory wszystkie kapsle wrzucałem bezładnie do tub po różnego rodzaju trunkach...

Po tym co zobaczyłem i dowiedziałem na ostatniej Browariadzie w Ostródzie postanowiłem to zmienić i uporządkować moje zbiory. Dzięki członkom Elbląskiego Klubu Birofilów natrafiłem na Katalog Kapsli. Od razu założyłem nowe konto i zacząłem uzupełniać swoje braki. Trochę to zajmie zanim poukładam swoje zbiory...

Dotychczas zbierałem tylko kapsle butelkowane, bo też nie miałem pojęcia, że dostępne są kapsle niebutelkowane i ich kolekcjonowanie działa na taką skalę. Na Browariadzie udało mi się dostać jeden wzór i być będzie to początek jakiejś większej kolekcji.

Zachęcam do odwiedzania mojego profilu i listy moich braków. Być może w mojej okolicy jest już jakiś pozytywnie zakręcony (nabity) biromaniak... Chętnie zacznę prowadzić jakieś wymiany. Oczywiście mam świadomość, że na początku mojej 'kolekcjonerskiej' drogi raczej będę musiał kupować nowe okazy ale być może z czasem to się zmieni.

Pozdrawiam
Rafał z Torunia

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

: 09 sierpnia 2018, 18:39
autor: KZK16
Witam,
Zazwyczaj w Toruniu Kujawsko-Pomorski Klub Birofilów organizuje spotkanie pod tytułem Kujawsko-Pomorskie kartki, na nich wymieniamy się, pijemy piwo i ogólnie rozmawiamy co słychać w świecie kapsli. Polecam śledzić temat. Wkrótce info pozdrawiam.
Arek

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

: 09 sierpnia 2018, 19:03
autor: bigzbig70
Witam i życzę jak najwięcej nowych kapsli w kolekcji. Mam nadzieję na spotkanie KPKB. Planujemy się spotkać na początku września.

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

: 14 sierpnia 2018, 06:40
autor: Serek
Czekam w takim razie na wieści, początek września jest u mnie mocno zatłoczony ale może uda się wyrwać.

pozdrawiam

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

: 27 października 2018, 21:49
autor: barthez
Cześć - miło, że znowu ktoś z okolicy :). Widzę, że 4 listopada jest wstępnie planowane spotkanie w Toruniu - myślę, że warto, bo zawsze w wymianie "w realu" łatwiej się dogadać na lepsze warunki :).