Projekt "Tyskie Euro 2008"

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

Projekt "Tyskie Euro 2008"

#1 Post autor: Bajek »

Jak wiadomo wczoraj Polska zapewniła sobie awans do Mistrzostw Europy 2008 w Austrii i Szwajcarii. Jako że oficjalnym sponsorem naszej reprezentacji oraz trenera jest marka Tyskie, powinna nasz historyczny awans jakoś uczcić. Najlepiej serią kapsli z graczami kadry Leo ;-) Myślę że powinniśmy napisać jakieś pismo/petycję czy coś w tym stylu do zarządu Kampanii Piwowarskiej i przedstawić im nasz (mój :D) pomysł. Ewentualnie możemy zbierać podpisy i domagać się 1 serii z browaru w Tychach. Mam nadzieję że poprzecie moją teorię, jak uczcić nasz awans na Euro 2008 :D

Pozdrawiam

Bartek

Awatar użytkownika
kamixon
Posty: 439
Rejestracja: 10 lipca 2006, 16:36
Lokalizacja: Łódź

#2 Post autor: kamixon »

Nie wiem, czy tak wielki browar jak Tyskie będzie chciał wysłuchać prośby tak małej grupy jak my-kapslarze, a co dopiero ją spełnić. Możemy się wypowiedzieć w imieniu szerszej rzeczy kolekcjonerów i poprzeć argumentami, że np. zwiększy to sprzedaż, podniesie rangę itp.

Awatar użytkownika
cris
Posty: 215
Rejestracja: 14 czerwca 2007, 19:14
Lokalizacja: Choroń/Opole

#3 Post autor: cris »

W tej kolekcji nie powinno też zabraknąć samego Leo Benhakera :D . A poza tym to świetny pomysł oby tylko wypalił .

Kapisek
Posty: 87
Rejestracja: 18 sierpnia 2007, 17:26
Lokalizacja: Szydłowiec

#4 Post autor: Kapisek »

Myślę że browar tyski nie jest taki głupi. Jeśli coś zrobi to na odwrotkach zeby trudniej było zebrać cały skład :/
18 sierpnia 2009
1086 kapsli w kolekcji :)
46 państw :)
Ciągle rośnie...

ODPOWIEDZ