Schneider & Sohn

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Schneider & Sohn

#1 Post autor: Squnik »

Witam serdecznie.

Skłaniam się z prośbą o udzielenie informacji, gdzie można nabyć piwo Schneider & Sohn TAP 3 Alkoholfreies. Przestudiowałem uważnie oferty krajowych sklepów internetowych z piwem, jednakże nie znalazłem tego piwa w ofercie żadnego z nich. Możliwe więc, iż ktoś z Was widział to piwo w którymś sklepie stacjonarnym. Wówczas poprosiłbym o namiar na taki przybytek. Siłą rzeczy nie mam zamiaru korzystać z oferty internetowych sklepów zagranicznych (gdzie widziałem to piwo), gdyż ceny podane w funtach lub euro + koszt przesyłki biją rekordy nieopłacalności. Pozyskanie tego piwa jest dla mnie dość istotne, gdyż wspomniane piwo jest jedynym z oferty browaru w Kelheim (w objętości 500 ml, bo wersje TAP X z racji ceny sobie odpuszczam...), którego nie miałem przyjemności spróbować. Poza wypiciem piwa chodzi mi również w znacznej mierze o pozyskanie etykiety oraz kapsla.

Kapsel: Obrazek
Butelka: Obrazek

Z góry dziękuję za pomocne info :)
Ostatnio zmieniony 21 października 2013, 20:22 przez Squnik, łącznie zmieniany 1 raz.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Schneider & Sohn

#2 Post autor: Squnik »

Jeśli ktoś jest w posiadaniu kapsla na załączonym obrazku w powyższym poście i jest chętny wymienić go za jakieś inne eksponaty, to bardzo proszę o kontakt na PW.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2151
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Schneider & Sohn

#3 Post autor: yoreck »

nie widać wzoru kapsla
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Schneider & Sohn

#4 Post autor: Squnik »

Jeszcze kiedy pisałem drugiego posta w tym temacie, to obrazek z kapslem był widoczny w pełnej okazałości. Dziękuję za zwrócenie uwagi na zaistniały problem. Już staram się go naprawić.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

darjot
Posty: 36
Rejestracja: 20 września 2013, 22:08

Re: Schneider & Sohn

#5 Post autor: darjot »

Kapsla mam do wymiany. Piwo też mogę spróbować zdobyć (do granicy z DE mam rzut beretem).

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Schneider & Sohn

#6 Post autor: Squnik »

darjot pisze:Kapsla mam do wymiany. Piwo też mogę spróbować zdobyć (do granicy z DE mam rzut beretem).
Co Cię interesuje w zamian?
Proszę o kontakt w drodze PW.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

Awatar użytkownika
Squnik
Posty: 209
Rejestracja: 09 października 2013, 15:07
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Schneider & Sohn

#7 Post autor: Squnik »

Skłaniam się z prośbą o kontakt ze szczęśliwym posiadaczem niniejszego kapsla, który byłby skłonny dokonać wymiany:
Obrazek

Z racji faktu, iż wymiana pojedynczych sztuk jest mówiąc szczerze całkowicie nierentowna, to w grę wchodzi wymiana przynajmniej kilku kapsli, byle by wśród nich znalazł się ów z wyżej załączonego obrazka.

Wszelkie oferty proszę kierować na PW.
Kapsle:
1. krajowe: 1299.
2. zagraniczne: 1077.
3. na wymianę: ustalenie w toku.

ODPOWIEDZ