Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#1 Post autor: KOLEKCJONER »

Nie wiem gdzie zamieścić temat.

Co chcecie aby znalazło się na kapslu? Podsyłajcie projekty. To jest do przedyskutowania, poprawienia i wykonania.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#2 Post autor: chinet »

KOLEKCJONER pisze:Nie wiem gdzie zamieścić temat.
W PUBie. Dyskusja będzie baaardzo długa.
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#3 Post autor: Jacek »

Obrazek

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#4 Post autor: Tomek »

I znowu się zaczyna. Powodzenia! :-)
Ja żadnej decyzji nie podejmę bez w pełni ostatecznych ustaleń.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Malczan
Posty: 253
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 16:57
Lokalizacja: Jasień/Hamburg

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#5 Post autor: Malczan »

FIGHT!! ( ale i tak jestem za )

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1353
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#6 Post autor: Kibi »

KOLEKCJONER pisze: Co chcecie aby znalazło się na kapslu?
Ja wiem, co bym chciał, żeby się nie znalazło: husarskie skrzydło, ani w dokładnym odwzorowaniu, ani tym bardziej w karykaturze.
Ten motyw nie ma nic wspólnego z kolekcjonowaniem kapsli.
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2513 sztuk!

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#7 Post autor: wismat »

Wszystkim nigdy się nie dogodzi. Ja bym proponował coś w stylu:
1. do 1 marca można przesyłać projekty
2. Kolekcjoner tworzy jedną, oficjalną ankietę. Wyniki po tygodniu
3. Zbieranie zgłoszeń i wpłata. Kto chętny to płaci, kto nie - trudno, bo wszystkim się nie dogodzi.

Takim sposobem kapsle mogą być w maju u każdego na biurku.
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#8 Post autor: KOLEKCJONER »

Wismat. Na listę się wstrzymujesz, czekasz aż temat się rozwinie, a proponujesz zasady i wprowadzasz zamęt. Przejmuję inicjatywę wiec sporo tu ode mnie zależy.
1. Projekt będzie raczej wybrany przed 1 marca
2. Stworzę własne koncepty, z nadesłanych wzorów i własnych propozycji wybiorę 3 do ankiety ( jeżeli będzie) , lub porozmawiam z kolekcjonerami z dobrym stażem kapslowym. Nowi kolekcjonerzy jeżeli chcą się wypowiedzieć w temacie to tylko mądrze. Malczan pomocna wypowiedz na poziomie ( nic nie wnosi).
Jeżeli kogoś seria nie interesuje, niech lepiej się nie wypowiada.
Na listę wpisują się tylko osoby które wpłacą, i chcą być na kapslach w serii polskich kolekcjonerów kapsli. Zapewniam że wszystko jest stanowcze !!! nie jesteśmy małymi dziećmi. Tym co się nie dogodzi, mają wybór. To co jest, albo nic. Ci co chcą, sto lat nie będą czekać na tych niezdecydowanych. II okazji może nie być. Będzie 20 osób, to będzie 20 a reszta niech żałuje.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#9 Post autor: wismat »

Jasne, jeśli się za to wziąłeś, to ty ustalasz zasady. Zaznaczę jednak, że moja propozycja nie ma na celu siania jakiegokolwiek zamętu! Wręcz przeciwnie - właśnie podkreślenie, że jedna osoba(tutaj: Ty) musi wziąć sprawy w swoje ręce i reszta się godzi albo nie. Bo znowu by było milion propozycji i zero efektu albo ktoś się wpisze, a potem projekt mu będzie nie odpowiadał. Wszystko piszę w dobrej wierze :)

Tak więc powodzenia i trzymam kciuki!
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#10 Post autor: Tomek »

Jako potencjalnie zainteresowany napiszę, co według mnie powinno się znaleźć na takim kapslu. Aby był on czytelny, powinno być imię, nazwisko, zdjęcie i adres mailowy. Reszta wszelkich informacji jest według mnie zbędna, ponieważ na tak małej powierzchni jaką ma lico kapsla, każda informacja więcej wprowadza chaos i niepotrzebny bałagan. Wiele osób może sobie życzyć numerację poszczególnych kapsli, numery CC.I, adresy stron www i nie wiem co tam jeszcze, może numer buta. Wg mnie wzór powinien być jak najbardziej przejrzysty. Poza tym nie każdy ma stronę internetową, konto na CC.I itd. Maila ma zdecydowana większość osób. Tyle uwag ode mnie. Ale na chwilę obecną jestem tylko potencjalnie zainteresowany i ostateczną decyzję podejmę po ostatecznych ustaleniach co do wzoru kapsla.

EDIT.
Ok, numeracja serii również powinna się znaleźć, aby ktoś, kto zdobędzie część serii wiedział, jak duża jest cała i że to w ogóle jest część większej serii, a nie powiedzmy tylko osobisty kapsel danego kolekcjonera.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2014, 10:02 przez Tomek, łącznie zmieniany 1 raz.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2018
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#11 Post autor: Krzysiek »

Obrazek
Obrazek

Wrzucam projekty Chineta, które powstały pod wpływem krytyki jaka spadła na motyw husarskiego skrzydła na kapslu. Osobiście mam podobne oczekiwania jak Tomek. Kapsel powinien być prosty i czytelny. Imię nazwisko, mail, dodałbym jeszcze numer (1/50, 2/50, ...) tak by wiadome było od razu jak duża jest seria. Wzór również powinien być prosty i zrozumiały. Żadnych imitacji husarskiego skrzydła, żadnych orzełków. Za to flaga jak najbardziej. Chciałbym żeby zagraniczny kolekcjoner który otrzyma mój kapsel od razu wiedział że pochodzi z serii stworzonej przez polskich kolekcjonerów a nie głowił się nad tym dlaczego na kapslu widnieje rozjechany jeż. :wink:
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#12 Post autor: Bajek »

Obrazek

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#13 Post autor: wiki »

Nie wiem czy fantazyjne "flagi" proponowane w powyższych projektach będą zrozumiałe dla każdego z zagranicznych kolekcjonerów. Może lepiej z lewej strony postaci umieścić po prostu mały biało-czerwony prostokącik.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#14 Post autor: KOLEKCJONER »

Dobra uwaga. Wykonam na próbę powyższe projekty z flagami, zobaczę co z tego wyjdzie, jeżeli dobrze będzie wyglądało, można zostać przy fantazyjnej. Pionowa flaga u chineta na pewno odpada, prędzej wygląda jak flaga Malty niż Polski. Myślę że w przyszłym tygodniu określimy się z projektem. i w jakiś sposób go zatwierdzimy !!!
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
mirekm
Posty: 59
Rejestracja: 05 lutego 2005, 22:51
Lokalizacja: Leżajsk
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#15 Post autor: mirekm »

Ponieważ projekt dotyczy użytkowników tego forum, może warto zamieścić na kapslu tę informację, np. poprzez skrót PFKK.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#16 Post autor: wiki »

mirekm pisze:Ponieważ projekt dotyczy użytkowników tego forum, może warto zamieścić na kapslu tę informację, np. poprzez skrót PFKK.
Zbędna informacja. Poza tym okazuje się, że są kolekcjonerzy, którzy nie czują potrzeby czynnego korzystania z tego forum a być może będą chcieli mieć własny kapsel.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#17 Post autor: KOLEKCJONER »

Racja. Odpada. Nie kapslarz, nie wiedział by nawet co to znaczy, sam się zastanowiłem co to te PFKK ... . Za granicą kolekcjonerzy i tak myślę że dobrze znają nasze forum, więc nas znajdą.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

moody512

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#18 Post autor: moody512 »

tak zamowic sobie 50 sztuk, bo zaplace 100zl mniej, a pozniej ktos wpadnie na pomysl ale sprzedawac kapsle na allegr i oczywiście kapsle z mniejszymi nakladami o polowe czy tak ile beda 10x drozsze.. cos jak z angilia:)
jakos inne kraje nie mialy problemu z projektami, wlochy, niemcy, hiszpanie - PROSTY SCHEMAT na srodku zdjecie, wokół i na zabkach dane - imie i nazwisko, jakis napis koleksjonerzy kapsli, ew. nicki, czy rodzaj zbieranych kapsli. a tutaj 1500 projektów flag polski, a moze z orłem, a może KATYN, ale lepiej nicki, ale nie wszycy maja konto, ale to. ale tamto

Jedyny normalnie wyglądający projekt, to ten ktory przedstawił Bajek, tylko ten nick niepotrzebny.. + numerek 5/76
proste informacje - IMIE I NAZWISKO, MAIL, BEER CAPS,ALL CAPS, POLISH CAPS

Kolekcjoner, po co bedziesz czekał, przejdz do kolegi, sasiada, czy kogos innego, nie związanego z kapslami i pokaż mu te projekty, zobaczysz, ze każdy wybrałby ten, któzy się wydaje najprostszy, a takie rozwiązania są najlepsze.
Kto bedzie chcial to sie zapisze aby miec kapsel, a komu nie odpowiada trudno.
Jak widac demokracja do niczego nie prowadzi, bo zawsze ktos uwaza sie za poszkodowanego.

Co niektorzy to by dopisali nawet SMOLENSK 2010 pamietamy

tak uprzedzam odpowiedzi na moj post juz teraz,
a)nie ja udzialu nie wezmę

PS. Co do pomysłu, że dla każdego 1 pełna seria + wszystkie swoje kapsle , to chyba jedna z trafniejszych w całym tym wątku kolekcjonerskim.
Bo wiadomo, ze miesiąc pozniej kazdy z CCI juz by mial polska serie, gdyby kazdy dostał po naście kompletów :)
b)bo nie mialem co robic i sobie post napisalem :)

Konto usunięte

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#19 Post autor: Konto usunięte »

Tu się zgadzam z Moody'm. Prawie we wszystkim, tylko te BEER CAPS,ALL CAPS, POLISH CAPS są zupełnie niepotrzebne. Niestety również nie wezmę udziału, choć bardzo bym chciał :(

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#20 Post autor: wiki »

moody512 pisze:
Bo wiadomo, ze miesiąc pozniej kazdy z CCI juz by mial polska serie, gdyby kazdy dostał po naście kompletów :)
Tak. To przerażająca wizja.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#21 Post autor: lendoo »

moody512 pisze:
Bo wiadomo, ze miesiąc pozniej kazdy z CCI juz by mial polska serie, gdyby kazdy dostał po naście kompletów :)
A tak to nikt nie będzie miał. Takie myślenie kolegi moody512. Pies ogrodnika, sam nie zje i drugiemu nie da.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

moody512

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#22 Post autor: moody512 »

lendoo pisze:
moody512 pisze:
Bo wiadomo, ze miesiąc pozniej kazdy z CCI juz by mial polska serie, gdyby kazdy dostał po naście kompletów :)
A tak to nikt nie będzie miał. Takie myślenie kolegi moody512. Pies ogrodnika, sam nie zje i drugiemu nie da.

Hmm, sama idea zrobienia tych kapsli, chyba jest po to, aby mieć taka swoja wizytówke... robisz wymiane i dokładasz swoj kapsel gratis.
a nie po to aby dzien po dostaniu 15 kompletów, 14 z nich upłynnic za granica w zamian za inne serie, po czym miesiąc pozniej nikt już nie bedzie chciał tej serii, bo kazdy bedzie ja mial.
lub wystawienie na allegro, pod pretekstem, wymieniłem za inne kapsle, a nowa osoba je sprzedaje, lub 'sprzedaje, bo chce zmniejszyc koszty wydane na kapsle" " sprzedaje aby miec kase na kupno nowych kapsli do kolekcji'
no ale co kto lubi:)

e;
nie rozumiem jednej kwestii,: chcesz byc na kapslu, aby miec swoja wizytowke kapslowa, byc kojarzonym z kapslami , czy po to aby zdobywać dzieki tej serii inne serie?

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#23 Post autor: lendoo »

moody512 pisze: Hmm, sama idea zrobienia tych kapsli, chyba jest po to, aby mieć taka swoja wizytówke... robisz wymiane i dokładasz swoj kapsel gratis.
a nie po to aby dzien po dostaniu 15 kompletów, 14 z nich upłynnic za granica w zamian za inne serie, po czym miesiąc pozniej nikt już nie bedzie chciał tej serii, bo kazdy bedzie ja mial.
lub wystawienie na allegro, pod pretekstem, wymieniłem za inne kapsle, a nowa osoba je sprzedaje, lub 'sprzedaje, bo chce zmniejszyc koszty wydane na kapsle" " sprzedaje aby miec kase na kupno nowych kapsli do kolekcji'
no ale co kto lubi:)
A co Cię tak obchodzi co ktoś będzie z nią robił? Każdy będzie robił co będzie chciał i nic Ci do tego.
moody512 pisze: nie rozumiem jednej kwestii,: chcesz byc na kapslu, aby miec swoja wizytowke kapslowa, byc kojarzonym z kapslami , czy po to aby zdobywać dzieki tej serii inne serie?
I to i to.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#24 Post autor: Kowalsik »

Jeden komplet każdemu wystarczy - całkowicie to popieram. Już przy poprzedniej propozycji serii większość była za tym. A Wersa, jak będziesz miał za dużo - napiszesz na forum, na pewno będą chętni aby przygarnąć twój nadmiar. Ja tam wolę swoje sam rozdysponowywać.
Kowalsik

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#25 Post autor: Delma21 »

Moim zdaniem 1 kompletna seria to za mało,lepiej rozbić to na więcej kompletów(10-15),ponieważ wymiana jednego kapsla z serii jest trochę bez sensu,każdy kolekcjoner zagraniczny wolałby zdobyć tą serie od razu w komplecie,a tak po trochu i z każdym to będzie miał gdzieś i sobie odpuści,popieram to że na pewno nie może być to za dużo kompletów bo wtedy wszyscy będą ją mieli i wtedy nici,podsumowując to jestem za 15 kompletami a reszta swoich kapsli.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#26 Post autor: Kowalsik »

To chyba musisz sam zorganizować taką akcję, bo ta ma konkretne warunki, mam nadzieję niezmienne.
Kowalsik

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#27 Post autor: Delma21 »

Dostosuje się do jakiejkolwiek opcji.Ja tylko wyraźiłem swoją opinię :D

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#28 Post autor: Tomek »

Według mnie wszystko zmierza ku końcowi bez niespodzianki - czyli braku powstania serii.
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#29 Post autor: KOLEKCJONER »

Delma21 pisze:Moim zdaniem 1 kompletna seria to za mało,lepiej rozbić to na więcej kompletów(10-15),ponieważ wymiana jednego kapsla z serii jest trochę bez sensu,każdy kolekcjoner zagraniczny wolałby zdobyć tą serie od razu w komplecie,a tak po trochu i z każdym to będzie miał gdzieś i sobie odpuści,popieram to że na pewno nie może być to za dużo kompletów bo wtedy wszyscy będą ją mieli i wtedy nici,podsumowując to jestem za 15 kompletami a reszta swoich kapsli.
Uwierz mi, w ten sposób ktoś się z tobą wymieni. Tak byś został z własnym i 15 kompletami. Sądzę że większość się z tym zgodzi.

Z Tomkiem się nie zgodzę !!! Jeśli ci nie zależy ok, ale reszty nie zniechęcaj, lub też podważaj moich "mocy" i chęci. Czy 10 czy 100 osób wpisze się na listę seria i tak powstanie.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2352
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Kolekcjonerzy kapsli - Projekty - dyskusja

#30 Post autor: Pluto »

Tomek pisze:Według mnie wszystko zmierza ku końcowi bez niespodzianki - czyli braku powstania serii.
Żebyś się jeszcze czasem nie zdziwił, że seria powstanie...

Co do ilości kompletów dla każdego, popieram 1 komplet. A dlaczego?
Bo jak ktoś ma trochę chęci i rozumu to bez problemu sam sobie zorganizuje kilka serii. Wystarczy się trochę wysilić.
Każdy kto pisze, że chciałby 2, 5, 10, serii jest po prostu leniwy i chciałby mieć kilka gotowych kompletów do wymiany.
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

ODPOWIEDZ