UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#121 Post autor: kapiral »

Nie wypowiadałem się dotychczas w tym wątku ale z ciekawością czytałem kolejne porcje wpisów. Nie wszystkie mi się oczywiście podobały ale cieszę się, że jest dyskusja. Pozwólcie więc, że i ja podzielę się częścią ze swoich przemyśleń.
(Nie będę cytował, bo za dużo czasu).
Propozycja pozostawienia starej wersji przynajmniej do nowego roku jest bardzo rozsądna. Rozwiązuje problem klasyfikacji kapsli do ankiety, oczywiście o ile Pawle zrobisz odpowiednie aktualizacje.
A co potem?
Ja przynajmniej dla siebie mam rozwiązanie. Wszystko co ukazało się do końca 2014 roku pozostaje na swoich miejscach. Chyba każdy z nas dysponuje jakąś drukowaną wersją poprzedniej wersji. Można pewnie ewentualnie zamówić takową na koniec roku. Już się nawet cieszę, że nie będę musiał za każdym nowym kapslem szukać (a gdzie to jest np. Piotrków). Co nie znaczy, że gdzieś w przyszłości nie poprzekładam wszystkiego.
Dla tych którzy niedawno zaczęli, to bez różnicy jak będzie wyglądał katalog - ważne żeby był.
Ukłony w stronę chłopaków, którzy chcieli w ogóle coś zrobić. Każdy mający chociaż troszeczkę o tym pojęcia wie, że to tytaniczna praca. Stworzenie sprawnie funkcjonującej bazy danych nawet ZUS-owi nie od razu wyszło.
Cieszę się, że przy okazji usunięcia kilkunastu wątpliwych kapsli moja lista braków trochę się uszczupliła. Już tak sobie nawet policzyłem, że ponieważ ostatnio muszę płacić średnio za brakującego jakieś 20-30 zł to jestem ponad 300 zł do przodu :P . Jednocześnie zachęcam "reformatorów" do podtrzymania trendu - czego nie jesteśmy pewni - wyrzucamy. Łatwiej potem dodać do katalogu niż usunąć zostawiając puste miejsce. W tym kontekście uważam, że Ulster z Łodzi powinien bezwzględnie trafić do poczekalni podobnie zresztą jak Brzesko 50 a,b,c,d,e. Oczywiście jest to tylko moje zdanie ale w pierwszym przypadku nie tyle intrygujący jest brak wersji zakładanej, co brak pewnej informacji, że ten kapsel trafił na butelki. Nawet w Łodzi byli w tym czasie zbierający kapsle i na początku wyjątkiem byli kolekcjonerzy dziewic, a jakoś nikt nie ma zakładanego. W 1996 roku byłem w Poznaniu na "Taropak-u" - targi opakowań odbywające się wtedy równolegle z Polagrą. Do dzisiaj pamiętam jak rewolucyjne propozycje mieli wystawcy dla potencjalnych zamawiających. Oczywiście wtedy to odpowiednio kosztowało. Może po prostu browar nie dogadał się z firmą od kapsli. Co do drugiego przypadku zbyt długo jakoś nikt nie słyszał o tych kapslach (kolekcjonerzy przecież byli). Jeden rzeczywiście mógłby przemknąć niezauważony, ale cała piątka. Przecież w tym przypadku nie chodziło o drobną różnice w sygnaturze. Jestem ciekaw ile takich kompletów znajduje się w kolekcjach.
Pozdrawiam wszystkich i życzę mniej negatywnych emocji. Ludzie, to nie polityka - szanujmy sie.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#122 Post autor: wismat »

Pewien kolekcjoner w mailu do mnie zaproponował zmianę sposobu wyświetlania kapsli na stronie - tak, aby było ich 5 w rzędzie, co osobom, które układają kapsle w segregatorach, ułatwiłoby odszukiwanie wzoru (format 5x7). Drugim argumentem jest zmniejszenie długości strony w dużych browarach - więcej kapsli w rzędzie to mniej kolumn. W dzisiejszych czasach większość osób posiada już dużo szersze ekrany niż w czasach pierwszego katalogu Pawła i myślę, że można by wykorzystać ten fakt. Rozmiary skanów zostałyby same. Jeśli zaś chodzi o utrudniony widok na komórkach, w niedalekiej przyszłości planuję aplikację, więc ten problem też będzie "z głowy".

W przeszłości już myślałem o tym pomyśle, ale znam siłę przyzwyczajeń i szybko zarzuciłem ten pomysł. Teraz pojawia się szansa, aby tego dokonać, bo i tak wiele rzeczy się zmieni. Co o tym sądzicie?
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#123 Post autor: wismat »

Niech wypowiedzą się także osoby, które są za, nie tylko te przeciwnie nastawione :)
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#124 Post autor: Wacek »

wismat pisze:Niech wypowiedzą się także osoby, które są za, nie tylko te przeciwnie nastawione :)
Jestem obojętnie nastawiony :lol: więc neutralnie., ale na dużym ekranie /22-24 cale/ trzeba będzie trochę pokręcić głową,aby objąć wzrokiem te 5 kapsli w rzędzie.
Ale może być !!!
Ostatnio zmieniony 21 października 2014, 21:28 przez Wacek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#125 Post autor: krzysio »

A może wprowadzić to jako parametr. I tak mało opcji konfiguracyjnych jest ( co oczywiście nie jest wadą ). Ja natomiast mam karty 6 szt x 7 rzędów, ale nie jest to dla mnie żaden problem.

Istotniejsze jest dla mnie to, jake będą nowe rzeczy ( w sensie tematy ): czy wprowadzicie z Pawłem odwrotki, czy uzupełnicie katalog o zaległe kolekcjonerskie, giełdowe, czy może zaistnieją w katalogu pozycje z Kormorana z lat innych niż 9 i 12, czy pokusicie się o skatalogowanie serii Can Packa.....
Zadziwiająco dużo ludzi zbiera te rzeczy, a nie ma ich w katalogu.....

Dla mnie ten katalog jest w pewnym sensie wyrocznią i bez niego zbierania sobie nie wyobrażam. A że moje zainteresowania krążą właśnie wokół poruszonych powyżej rzeczy - to właśnie to jest istotą, a nie liczba kolumn, czy długość belki z browarami z boku.

Na marginesie powiem, że ten nowy układ jest fajny. Jeśli zbliża on do 'układu' ( wyświechtane to nieco słowo ale tu pasuje ) browarów , rozlewni i innych na rynku - to jest to dobre i ciekawe. A jeśli dojdzie do tego opis browaru, jego historia czy to, kto go kiedy kupił itp. to będzie to na prawdę ciekawe dla mnie jako nowicjusza w tym hobby.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#126 Post autor: Delma21 »

Ja jestem ZA,nie zgłaszam sprzeciwu,i czekam aż sobie tak poukładam kapsle w kolekcji,wreszcie będzie jakiś porządek;D

Kazelot71
Posty: 181
Rejestracja: 16 marca 2013, 04:43
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#127 Post autor: Kazelot71 »

Ja się wypowiem podobnie jak Wacek czyli neutralnie :D Zastanawia mnie tylko jedna rzecz dla ktorych jest to tak istotne. A mianowicie poukładanie kapsli w segregatorach dokładnie jak to jest w katalogu można tylko posiadając wszystkie kapsle (a takich kolekcjonerów chyba nie ma) lub pozostawienie wolnych miejsc na te których się nie posiada (jaki jest sens zostawienia w klaserach połowę pustych miejsc?, a większość kolekcjonerów posiada z tego co zauważyłem 30 do 50% a nieliczni więcej). To tyle moich wywodów :) -mam nadzieję że moje rozumowanie jest zrozumiałe
Zbieram wyłacznie kapsle polskie bez sygnatur
Stan na 15.03.2013 - 667 sztuk
Stan na 15.03.2015 - 1247 sztuk
Stan na 15.03.2017 - 1659 sztuk
Stan na 15.03.2019 - 2076 sztuk
Stan na 15.03.2021 - 2321 sztuk
Stan na 15.03.2023 - 2562 sztuk

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#128 Post autor: wiki »

Kazelot71 pisze:... jaki jest sens zostawienia w klaserach połowę pustych miejsc?, a większość kolekcjonerów posiada z tego co zauważyłem 30 do 50% a nieliczni więcej).
To proste. Każdy "prawdziwy" kolekcjoner powinien wierzyć, że w końcu zdobędzie wszystkie skatalogowane kapsle.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#129 Post autor: wismat »

Wacek, kapsle Can Packa, Kormorana z 2007 pojawią się w katalogu niepiwnych. Mimo że jest o nim cicho, prace trwają. Wszystko musi jednak potrwać. To ogrom pracy. Temat odwrotek jest podjęty. Wrócą do katalogu na pewno, ale znów najpierw trzeba przygotować taką listę. W tej kwestii akurat współpracuję ze Wzmacniaczem, aby to przygotować.

Jeśli zaś chodzi o propozycję możliwości wyboru, jaka ma być szerokość katalogu - niestety jest to raczej niemożliwe. Ze zmianą szerokości wiąże się masa innych rzeczy, jak liczba komórek w liście braków, itp.

Jeśli zaś chodzi o reformę: w najbliższy weekend będzie kolejna poprawiona wersja. I zaszła pewna zmiana - aby nie utrzymywać dłużej stanu "tymczasowości" w weekend 1-2 listopada reforma zostanie wdrożona do katalogu z sygnaturami. Dopiero w połowie listopada reforma zostanie wprowadzona do katalogu bez sygnatur. Najprawdopodobniej prace będą wymagać, aby 31 października było niemożliwe logowanie się (w tym czasie sam podgląd katalogu będzie możliwy). Konkretne informacje będę też umieszczać na stronie katalogu.

PS: W "starym" katalogu aktualizacja o paręnaście nowości. Niektórzy już oznaczyli je :)
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1407
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#130 Post autor: KZK16 »

Niby spoko ale jak wyjaśnić to, chcę dodać kapsle do kolekcji, dubli itp a mi pokazuje że nie jestem zalogowany mimo że wpisałem login i hasło, wchodząc w dany browar będąc " zalogowanym" nagle pokazuje że nie jestem zalogowany, tak jakby mnie wywalało.
5729 PL
3140 P
x569 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

kotowmac
Posty: 5
Rejestracja: 13 października 2014, 07:06

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#131 Post autor: kotowmac »

PS: W "starym" katalogu aktualizacja o paręnaście nowości. Niektórzy już oznaczyli je.

Jakaś dziwna ta aktualizacja. Brakuje kilkunastu nowych wzorów, które od dawna są na forum (i na butelkach też), porter Żywca jest w Cieszynie, Konstancin w Czarnkowie, Czarny kot z Radomia w Zawierciu, a nowy Wojak ma cp na IX zamiast na V.

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#132 Post autor: Dariobeer »

Tu niema nic dziwnego.Wszysto sie zgadza.Kapsle są wstawiane według miejsca warzenia piwa.Co do Wojaka,na V jest sygnatura dap.Jak masz cp na V to wstaw fotkę

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2520
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#133 Post autor: wtk »

Dario, looknij dokładnie gdzie na nowym Wojaku jest synaturka Cp. :-)
CCi#1223 / Discord wtk#9189

kotowmac
Posty: 5
Rejestracja: 13 października 2014, 07:06

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#134 Post autor: kotowmac »

Niestety nie mam aparatu, ale ten kapsel był opisany przez KZK16 w dziale nowości już 28 lipca i kupiony przeze mnie następnego dnia. Natomiast wojaka z cp na 9 (a raczej na 8:30) nigdy nie widziałem.

Maciek

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#135 Post autor: Dariobeer »

Proszę bardzo
Jezeli jakiś kapsli brakuje w katalogu,to administrator widocznie jeszcze ich niema.Nie chce on wstawiac fotek byle jakiej jakości do katalogu.

kotowmac
Posty: 5
Rejestracja: 13 października 2014, 07:06

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#136 Post autor: kotowmac »

Wiem, że to nie ten wątek, powinno być w nowości - komentarze, ale te kapsle zapewne ukażą się i w nowej wersji katalogu. Czy ktoś mógłby wkleić zdjęcie wojaka z cp na 5-tej? przydałoby się także zdjęcie z cp na 8:30, ale całego kapsla a nie oddzielnie wzór, oddzielnie sygnatura.

Maciek

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2520
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#137 Post autor: wtk »

Maćku, nie ma Wojaka z Cp na 8ej. Błąd w katalogu.
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#138 Post autor: wiki »

Ja mam Wojaka z sygn. CP na nietypowej godzinie (V) czyli dokładnie w tym miejscu gdzie sygn. dap.
Fotki nie będzie, bo i po co. Każdy wie gdzie jest godzina V i jak wygląda sygn. cp.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2153
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#139 Post autor: yoreck »

wtk pisze:Maćku, nie ma Wojaka z Cp na 8ej. Błąd w katalogu.
dokładnie,ja też się nie spotkałem z Wojakiem z cp na IX.
Jest taki jak na fotce

Obrazek
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#140 Post autor: Paweł »

Moja pomyłka z tym Wojakiem z CP na 9. Nietypowe miejsce, a sygnaturę wstawiłem z rozpędu. Będzie poprawka.

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#141 Post autor: krzysio »

wismat pisze: Wacek, kapsle Can Packa, Kormorana z 2007 pojawią się w katalogu niepiwnych. Mimo że jest o nim cicho, prace trwają. Wszystko musi jednak potrwać. To ogrom pracy. Temat odwrotek jest podjęty. Wrócą do katalogu na pewno, ale znów najpierw trzeba przygotować taką listę. W tej kwestii akurat współpracuję ze Wzmacniaczem, aby to przygotować.
Wiem, że to mega trudne pytanie - ale jakiś termin w ogóle możesz podać?
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#142 Post autor: wismat »

Papier (klawiatura) wszystko zniesie, więc napisać mogę :) Chciałbym, aby odwrotki udało się wprowadzić na początku roku, a niepiwne do jego połowy, co może być jednak trudne ze względu na potrzebę zeskanowania wszystkiego przez Pawła i obrobienie tego. To są jednak tylko moje "życzenia" i nie chciałbym teraz nikogo ze współpracujących osób poganiać, bo zdaję sobie sprawę, że dla wszystkich jest to hobby, a nie praca. Z tego też powodu niestety podany termin reformy 1. listopada wydaje się być już nieaktualny, gdyż Paweł wciąż opracowuje poprawki i opisy browarów, które są niezbędne do kontynuacji prac przeze mnie. Zdradzę ciekawostkę, że przygotowałem m.in. funkcje dodawania niebutelkowanych braków :)

Przy okazji zadam pytanie - dostałem informację o powtarzających się (losowo?) problemach z logowaniem. Powiem szczerze, że nikt nigdy nie pisał w tej sprawie, a ja sam nie miałem tego typu problemów, więc jestem trochę zaskoczony. Będę wdzięczny za informacje na maila lub PW odnośnie kiedy taka sytuacja ma zwyczaj się zdarzać(okoliczności, przeglądarka internetowa, itp.). Wtedy będę mógł dokładniej przeanalizować kod.
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#143 Post autor: Wacek »

Spokojnie,spokojnie nie pali się. :P
Przecież katalog w obecnej formie działa.więc w czym problem.
Weźmy sobie na wstrzymanie a jak już będzie,to i radochy nie zabraknie.
Idzie zima,więc w długie wieczory,przy kominku będzie czas na dokonanie zmian w naszych kolekcjach. :wink:
Tak sobie przeglądam tą wersję próbną i coraz bardziej mi się podoba.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#144 Post autor: chinet »

wismat pisze:Przy okazji zadam pytanie - dostałem informację o powtarzających się (losowo?) problemach z logowaniem. Powiem szczerze, że nikt nigdy nie pisał w tej sprawie, a ja sam nie miałem tego typu problemów, więc jestem trochę zaskoczony. Będę wdzięczny za informacje na maila lub PW odnośnie kiedy taka sytuacja ma zwyczaj się zdarzać(okoliczności, przeglądarka internetowa, itp.). Wtedy będę mógł dokładniej przeanalizować kod.
W zeszłym tygodniu czyściłem zasoby przeglądarki (ciasteczka, historia, etc.) IE11 a także korzystałem z punktu przywracania systemu. Przed tym było wszystko OK, teraz raz na dziesięć logowań udaje mi się to zrobić. Po każdej próbie przy wejściu przez jakąkolwiek zakładkę wywala mnie i muszę to robić ponownie. Gdy uda mi się zalogować to śmigam sobie po zakładkach bez problemu. Lecz jeśli tylko wyłączę IE i uruchomię ponownie to wszystko zaczyna się od nowa. Podobnie jest na androidzie, jednak tam logowanie nie trwa tak długo. Z taką różnicą, żebym miał problemy z ponownym logowaniem muszę się wcześniej wylogować i wyłączyć przeglądarkę.
W FF (nie mam pojęcia jaką mam wersję) jest tak samo jak w IE11.
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#145 Post autor: wismat »

Dzięki wielkie za wszystkie odpowiedzi! Doprowadziły one mnie do rozwiązania zagadki. Problem rozwiązany. Jeśli gdzieś wystąpi jeszcze taki problem, najważniejsze dla mnie będzie informacja na której podstronie wystąpił ww. błąd. Tymczasem każdy powinien się już normalnie logować.

Szkoda tylko Was, bo jak czytam, męczyliście się od dobrego tygodnia :(
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#146 Post autor: chinet »

Na IE i androidzie śmiga jak ta lala :) .
Jestem trollem :mad:

adaś1650
Posty: 84
Rejestracja: 31 października 2014, 11:05

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#147 Post autor: adaś1650 »

Genialne powiększenie w jednej linii do 5 kapsli.
Teraz jest o wiele łatwiej wyszukiwać na stronie z 5 miejscami w poziomie.
Bardzo mi się podoba to udoskonalenie.
:P :P :P
adaś
P.S. Przepraszam za powtórkę, ale jestem nowy na FORUM i mój poprzedni wpis poleciał gdzieś niżej jako oddzielny temat.

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#148 Post autor: Wacek »

Jakkolwiek nowy katalog jest super,to te rzędy 5 kapslowe już nie :!:
Mam 22 cale i po chwili przeglądania,ruszania głową z lewej na prawą i odwrotnie,mam dość.
Myślę,aby poddać to pod ocenę kolekcjonerów.
http://katalog.ikro.eu/katalog.php?co=brow

Awatar użytkownika
szymon66
Posty: 212
Rejestracja: 24 września 2013, 13:58
Lokalizacja: Wroclaw

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#149 Post autor: szymon66 »

Dla mnie jest o wiele lepiej, m.in dla tego, że wkładam kapsle do stron, które mają 5 kolumn, i katalog jest dla mnie bardziej przejrzysty. Choć tak jak pisze Wacek, oglądanie katalogu na monitorze powyżej 20 cali, jest dosyć uciążliwe.

Awatar użytkownika
Brashek
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2014, 19:16
Lokalizacja: Lublin

Re: UWAGA ważne! Reforma katalogu kapsli piwnych

#150 Post autor: Brashek »

szymon66 pisze:Choć tak jak pisze Wacek, oglądanie katalogu na monitorze powyżej 20 cali, jest dosyć uciążliwe.
Mam monitor 27" i dla mnie nie ma nic uciążliwego w przeglądaniu katalogu z 5 wzorami.
Poszukuję kapsli z moich niebutelkowanych braków (wymiana, kupno). Propozycje przez PW. KATALOG Z SYGNATURAMI

ODPOWIEDZ