Abonament

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Abonament

#1 Post autor: Wacek »

Chciałbym zwrócić uwagę,na głupie rozwiązanie opłaty abonamentu.
Dawniej dane do opłat były widoczne cały czas i można było opłacać go przed upływem terminu,aby była ciągłość.
Teraz jeżeli abonament kończy się np.15 tego,nie ma możliwości zapłaty wcześniej,pomimo tego że będąc w banku,chciałbym dokonać wpłaty.
Okienko z abonamentem /danymi do opłaty/ pokazuje się dopiero 16 go /funkcje się wyłączają/ i jeżeli ktoś przez najbliższe dni nie ma możliwości pójścia do banku,pozostaje bez dostępu do funkcji katalogu a katalog bez kasy. :mrgreen:
Nie każdy może wpłacać przez internet.
Pozostawiam do rozważenia.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Abonament

#2 Post autor: wismat »

Rzeczywiście, mała rzecz a może uprzykrzyć życie. Postaram się to zmienić w nadchodzącym miesiącu tak, aby następnym razem problemu nie było :)
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Abonament

#3 Post autor: Wacek »

Mateusz,bez urazy.
Trochę mnie poniosło,ale wpłacam abonament kwartalnie i wyczekiwanie na pokazanie za każdym razem okienka z abonamentem,dopiero po terminie ważności,trochę mnie wkurzało.
Nawet wpłacić wcześniej na znany adres nie można było,bo trzeba znać podany kod czy jakoś tak.
Myślę że nie namieszałem z tym abonamentem. :P :P :P

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Abonament

#4 Post autor: krzysio »

Dobry byłby też mail przed ( np. 7 dni ) końcem okresu i w dniu zakończenia abonamentu.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: Abonament

#5 Post autor: Wacek »

Wacek pisze:Chciałbym zwrócić uwagę,na złe rozwiązanie opłaty abonamentu.
Dawniej dane do opłat były widoczne cały czas i można było opłacać go przed upływem terminu,aby była ciągłość.
Teraz jeżeli abonament kończy się np.15 tego,nie ma możliwości zapłaty wcześniej,pomimo tego że będąc w banku,chciałbym dokonać wpłaty.
Okienko z abonamentem /danymi do opłaty/ pokazuje się dopiero 16 go /funkcje się wyłączają/ i jeżeli ktoś przez najbliższe dni nie ma możliwości pójścia do banku,pozostaje bez dostępu do funkcji katalogu a katalog bez kasy. :mrgreen:
Nie każdy może wpłacać przez internet.
Pozostawiam do rozważenia.
wismat pisze:Rzeczywiście, mała rzecz a może uprzykrzyć życie. Postaram się to zmienić w nadchodzącym miesiącu tak, aby następnym razem problemu nie było :)
Może przy okazji uruchomienia nowego katalogu,warto wprowadzić tą obiecaną dawno zmianę. :P

Awatar użytkownika
ronin
Posty: 147
Rejestracja: 03 lutego 2005, 23:48
Lokalizacja: Bristol UK

Re: Abonament

#6 Post autor: ronin »

Moze tez jakaś wersja do płacenia karta. Niestety mieszkając za granica jest to trochę problem sby wybrać sie na pocztę. ;)

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3630
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Abonament

#7 Post autor: wismat »

:oops: No tak, zmiana jest już gotowa, ale miała być wprowadzona razem z nowym katalogiem, który na tamtą chwilę miał się ukazać w październiku. Termin się przesunął, a sprawa wyleciała z głowy. Teraz termin piątkowy jest stuprocentowy toteż zmianę wprowadzę!

Jeśli chodzi o karty płatnicze to niestety nie mam takiej możliwości - jest to ograniczenie odgórnie nałożone przez usługodawcę (dotpay). Rozumiem, że może to uprzykrzać życie, ale zawsze można skontaktować się mailowo i wysłać pieniądze na prywatne konto. Wtedy ręcznie ustawię ważność konta. Parę osób już tak zrobiło :)

Pozdrawiam
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

ODPOWIEDZ