Odnośnie serii "History Of Art"

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Odnośnie serii "History Of Art"

#1 Post autor: Paweł »

Odnośnie wielu pytań na ten temat ogłaszam publicznie:

Seria History Of Art nie zostanie zamieszczona w nowopowstającym katalogu w browarze Fortuna Miłosław ponieważ byłby to niebezpieczny precedens, który spowodowałby "produkowanie" przez co bardziej "przedsiębiorczych" kolekcjonerów kapsli i zwykłych handlarzy dużej ilości serii w celu nabicia sobie kabzy i powiększaniu kolekcji wymieniając je na brakujące wzory.

Ponadto kolega robox z browar.biz ustalił już rzecz następującą:
"Z Browaru Fortuna dostałem odpowiedź, że kapsle te nie są własnością Fortuny. Po prostu, zgłosił się pewien prywaciarz ze swoimi kapslami, zamówił na własne potrzeby i swojej firmy pewną partię piwa z tymi kapslami."

Kapsle z serii History Of Art będę traktował jako kapsle reklamowe, niezwiązane z browarem.

robox
Posty: 43
Rejestracja: 07 lutego 2005, 20:20
Lokalizacja: Lubin Górniczy

#2 Post autor: robox »

Mogę tylko potwierdzić, że taką odpowiedź dostałem z Browaru Fortuna. Co do tego co napisał jeszcze Paweł, to mam podobne przemyślenia.
Polskie Kapsle Piwne

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#3 Post autor: Gacka »

W kraju mamy afery z ekskomuchami,ubekami,ale zeby z kapslami??? Prawde mowiac,jesli nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniadze...Tylko kto chcial tu zarobic? I czyzby na Nas kolekcjonerach? Mam nadzieje ze po prostu na piwie.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2330
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#4 Post autor: wiki »

Tu "prywaciarz" wyraźnie poskąpił wykorzystując gotowe już kapsle. Dysponując odpowiednio dużą kasą chyba nie byłoby problemu by zamówić kapsle np. z własnym wizerunkiem lub logo wlasnej firmy a następnie zamówić partię piwa nimi kapslowanego (duże browary w cos takiego pewnie się nie bawią ale te mniejsze?). Za granica mozna juz przeciez zamówić wlasny znaczek pocztowy - wkrotce podobno również i u nas.
Jezeli kogoś stać, dlaczego nie - niech zbiera. Wkatalogu moga byc tylko jako ciekawostki - co niby co mialyby reklamowac. K.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#5 Post autor: chinet »

wiki pisze:Tu "prywaciarz" wyraźnie poskąpił wykorzystując gotowe już kapsle. Dysponując odpowiednio dużą kasą chyba nie byłoby problemu by zamówić kapsle np. z własnym wizerunkiem lub logo wlasnej firmy a następnie zamówić partię piwa nimi kapslowanego
może wcale nie poskąpił, zakapslowanie butelki nowym kapslem (mam na myśli z własnym zadrukiem) nie jest tanią inwestycją
koszt matryc (kilkaset zł/kolor), minimalna partia kapsli to kilkadziesiąt tys. szt. no i tyleż do zabutelkowania piwa czy innego płynu
tak więc jest to spora inwestycja i wcale się nie dziwię, że korzysta się z gotowego produktu
wiki pisze:Za granica mozna juz przeciez zamówić wlasny znaczek pocztowy - wkrotce podobno również i u nas.
już chyba w zeszłym roku Poczta Polska wprowadziła taką możliwość :)

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2330
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#6 Post autor: wiki »

No własnie: kilka ... kilkadziesiat ...czy kilkaset tysięcy - Drogo? - to pojecie wzgledne. Z pewnoscia bylaby taka mozliwosc, nawet jako dziwny kaprys. Dla bardzo wielu bez najmniejszego uszczerbku dla budzetu "domowego".
K.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

Re: Odnośnie serii "History Of Art"

#7 Post autor: mr-perez »

Paweł pisze: Seria History Of Art nie zostanie zamieszczona w nowopowstającym katalogu w browarze Fortuna.

Kapsle z serii History Of Art będę traktował jako kapsle reklamowe, niezwiązane z browarem.
I bardzo dobrze. Mógłby się zrobić niezły bałagan.

A jeżeli sprzedający te kapsle kolega zawoła nawet 100zł za sztukę to mi to nie przeszkadza. Jak są chetni niech kupują. Ja podziekuję :) .
Chociaz trzeba przyznać, że kapselki ładne.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#8 Post autor: chinet »

wiki pisze:Z pewnoscia bylaby taka mozliwosc, nawet jako dziwny kaprys. Dla bardzo wielu bez najmniejszego uszczerbku dla budzetu "domowego".
to fakt, dzisiaj wielu może pozwolić sobie na taki "kaprys" :)
Jestem trollem :mad:

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#9 Post autor: Oguś27 »

mr perz na browearze biz pisał ze bedzie miał kapsle z adamem małyszem bo kolega zrobi moje pytanie to za ile :DD: :)
Niezły bałagan sie z tymi artanmmi zrobił....kapzle powinny zostac skasowane z browar.biz bo z waszych wypowiedzi wynika ze kapsle nie są własnoscia browaru i nie maja z nim nic wspólnego .

ODPOWIEDZ