Browar Bieszczadnik - wątpliwości

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#31 Post autor: Arusiak »

Nie ma afery Bieszczadnika. Nie mogę publicznie o tym pisać. Niech każdy myśli, co chce i niech każdy kolekcjonuje, co chce.
Zamykam temat.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#32 Post autor: Krzysiek »

Arusiak pisze: 10 sierpnia 2023, 00:49 Wszystkie wersje są prawdziwe, ale to trochę skomplikowane i nie mogę wypowiadać się publicznie na ten temat.
Nie wiem czemu tak drążysz. Nudzi Ci się?
Mogę podesłać Ci mój numer telefonu i wyjaśnię Ci o co chodzi.
Drążę temat, ponieważ mocno trąci on ściemizną. A ja bardzo nie lubię sytuacji, w których ktoś robi sobie szemrany biznes z mojego hobby. Od momentu opublikowania przez Ciebie tego kapsla tu oraz na Facebooku wystąpiło za dużo sprzeczności i podejrzanych zbiegów okoliczności, żeby można było uznać, że wszystko jest ok. Zrobiłem szybki research i dotarłem do 5 sprzedanych sztuk (w tym 3 niebutelkowanych - kolega wie co przysłać :mrgreen: ) oraz 1 sztuki, którą wymieniłeś z Szyndlami. Czyli interes z limitowanym i niemal niemożliwym do zdobycia kapslem kręci się, można jedynie zastanawiać się ile jeszcze udało Ci się wepchnąć z korzyścią na rynek i przede wszystkim ile kolejnych trzymasz w zanadrzu.

Słusznie czynisz zamykając temat. Ja również nie widzę potrzeby kontynuowania go. Myślę, że na przestrzeni ostatnich kilkunastu postów napisano wystarczająco dużo, by każdy mógł sam sobie wyciągnąć wnioski z tej historii i być w stanie ocenić Twoją moralność oraz uczciwość. Zwłaszcza Wismat, gdy będzie zastanawiał się do jakiego działu dołączyć ten kapsel: "Wiem, ale nie powiem" czy raczej "Tajne, ale fajne!" :)
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#33 Post autor: Arusiak »

To na koniec podsumowanie.
W ferie zimowe byłem w Komańczy. Dobrze znany większości Krzysztof G. poprosił mnie, żebym spróbował zdobyć kapsel Bieszczadnika i etykiety.
Zrobiłem wycieczkę do Sanoka, a tam okazało się, że adres browaru to adres-widmo.
Znalazłem bar serwujący to piwo. Niestety nie było dostępne. Barmanka dała mi jeden kapsel.
Wystawiłem go na sprzedaż, bo kolekcjonuję tylko niebutelkowane.
Poprosiłem kolegę, właściciela K85, aby spróbował dotrzeć do właściciela browaru, bo kapsle są rzadkie i jest duże zapotrzebowanie.
Po dłuższym czasie udało się, a mój kolega podjął współpracę z browarem.
Dzięki temu miałem dostęp do kapsli i mogłem zaspokoić rynek.
Kapsle wystawiane były na licytacje.
Kupujący mógł zadecydować ile jest w stanie za niego zapłacić.
Jakiś czas później, kolega wpadł na pomysł, żeby zabutelkować piwo Bieszczadnika swoim kapslem.
Premiera piwa była podczas promocji książki.
Piwo sprzedawał Bieszczadnik, bo miał pozwolenie i kasę fiskalną.
Teraz w tej opowieści muszę pominąć wątek kolekcjonerów, którzy pojawili się w K85. Niektórzy z Was już się domyślają dlaczego.
Niejaki sztywnywariacik rozpoczął tą gównoburzę.
Zarzucał, że w K85 i w browarze Bieszczadnik Sanok nikt nie słyszał o tym kapslu, a ja jestem szemranym producentem tegoż kapsla.
Poprosiłem mojego kolegę, żeby dołączył do forum i rozwiał wątpliwości, a właściwie pomówienia i oszczerstwa.
Dostałem od K85 jedną przesyłkę z kapslami reklamowymi, w tym kilka dziewic. Mogę je schować w szufladzie i nikt ich nigdy nie zobaczy.
Zainteresowanie nimi jest spore.
Schować do szuflady, czy jednak wypuścić kilka na rynek?

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#34 Post autor: FALUBAZ_ZG »

Schować do szuflady, czy jednak wypuścić kilka na rynek?
Co się głupio pytasz? Oczywiście, że schować. Poleza kilka lat w szufladzie to sprzedasz drożej.

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#35 Post autor: FALUBAZ_ZG »

Teraz w tej opowieści muszę pominąć wątek kolekcjonerów, którzy pojawili się w K85. Niektórzy z Was już się domyślają dlaczego.
nic nie musisz. Wal śmiało jak to było.
Ja nie czaje. Jak napisałeś były tam wycieczki po ten kapsel i ludzie to niby tam zdobyli, a jak sztywnywariacik się pojawił to mi powiedzieli, ze nie wiedzą o co chodzi.
Schować do szuflady, czy jednak wypuścić kilka na rynek?
Co się głupio pytasz? Oczywiście, że schować. Poleza kilka lat w szufladzie to sprzedasz drożej.

southern
Posty: 289
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#36 Post autor: southern »

Źle to wygląda, to Twoje "podsumowanie", miałeś zamknąć temat. Mam rozwiązanie, ułożyć te kapsle na szynach przed nadjeżdżający pociąg, nagrać z tego filmik, opublikować i na amen zamknąć temat😉 "Zainteresowanie nimi jest spore. Schować do szuflady, czy jednak wypuścić kilka na rynek?" Dołóż pytanie do referendum, no chyba, ze dowcipu nie załapałem...

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#37 Post autor: Arusiak »

Teorie spiskowe niektórych osób są w stylu Macierewicza.

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#38 Post autor: FALUBAZ_ZG »

W każdym razie wiarygodniejsze niż twoje ściemy...

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#39 Post autor: Arusiak »

A co nie jest wiarygodne? Jak przekonać kogoś nieprzekonywalnego?
Z tym Macierewiczem to nie jest przesadzone. On ma swoje teorie i nikt go nie przekona.
Proszę mnie nie obrażać. Nie jestem ściemniaczem.
Myślisz, że dla kilku stów uknułem całą historię?
To nawet nie jest pół mojej dniówki.
Żeby kogoś o coś oskarżać, to trzeba mieć dowody.
Z Ziobry też coś masz.

marecki1207
Posty: 313
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#40 Post autor: marecki1207 »

O kuźwa ale telenowela się zrobiła.Ja bym napisał jeszcze do programu INTERWENCJA lub UWAGA.Ale już się źle robi bo z kapslami wjeżdżamy do polityki na pole Macierewicza.A to grunt niebezpieczny. Powiedzcie mu jak było a on wam stworzy swoją historię do tego.Jedną jedyną i prawdziwą :lol:

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Nowości 2023 - tampodruki, laserodruki, naklejki, flamastry, okolicznościowe, wizytówki, giełdowe i inne

#41 Post autor: FALUBAZ_ZG »

Ja bym sprawę oddał Elżbiecie Jaworowicz...
Pozdrawiam

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#42 Post autor: Arusiak »

Brazylijskiego serialu ciąg dalszy.
Zdziwiłem się, jak ostatnio kapsle K85 kupiła jedna osoba, która wysoko licytowała. Nie znam kupującego.
Wczoraj okazało się, że licytacje były z lewego konta.
Podejrzewam, że konto na fb też jest lewe i za wszystkim stoi sztywnywariacik. Pod umer telefonu zwycięzcy nie da się dodzwonić. Też jest lewy.
Sam się przyznał i zapowiedział, że z kolejnymi aukcjami zrobi to samo.
To jest jakiś psychopata.
Załączniki
IMG_20230818_205813.jpg
IMG_20230818_205723.jpg
IMG_20230818_205544.jpg

wersa
Posty: 351
Rejestracja: 26 października 2011, 08:28
Lokalizacja: Stanisławice
Kontaktowanie:

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#43 Post autor: wersa »

Arusiak, i powiedz kogo to jeszcze interesuje ten temat ?
Już pisałeś, że zamykasz temat, ale lubisz podgrzewać temat myśląc, że cena na Alle będzie rosła.
Może admin zamknie ten temat. Amen.
http://www.janko.cba.pl Zapraszam do wymiany. Mam 23 000 dziewic.

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#44 Post autor: Arusiak »

Napisałem tylko, że ten koleś to psychol.
Podgrzewam temat dla zysków? Serio?
Wystawiłem raz na Allegro i udało się sprzedać.
Za drugim razem wygrał ten psychol.
Teraz wystawiłem ostatni raz.
No biznes życia kręcę!

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#45 Post autor: FALUBAZ_ZG »

Każdy twój kolejny post na ten temat jest dowodem na to, ze podgrzwasz temat dla zysków.

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#46 Post autor: Arusiak »

FALUBAZ_ZG pisze: 20 sierpnia 2023, 10:34 Każdy twój kolejny post na ten temat jest dowodem na to, ze podgrzwasz temat dla zysków.
😂🤣😂

pawlosek12
Posty: 1507
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#47 Post autor: pawlosek12 »

Zakończmy ten temat już .

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#48 Post autor: PawełN »

Zgadzam się. Kontynuowanie tego wszystkiego jest bezcelowe.
Kwasy są tu niepotrzebne.
Znak towarzyszy zastrzelonych

pawlosek12
Posty: 1507
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#49 Post autor: pawlosek12 »

Niech administrator zamknie ten temat bo się robi nie dobrze jak się czyta te bzdury

southern
Posty: 289
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#50 Post autor: southern »

pawlosek12 pisze: 22 sierpnia 2023, 14:44 Niech administrator zamknie ten temat bo się robi nie dobrze jak się czyta te bzdury
Aviomarin polecam :wink:

FALUBAZ_ZG
Posty: 202
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#51 Post autor: FALUBAZ_ZG »

A ja bym nie zamykał, to moze temat się wyjaśni, póki świeży. Za 15 lat wpadnie ten kapsel jakiemuś kolekcjonerowi i znów pojawi się kilka niekoniecznie prawdziwych teorii na temat jego emisji.


I jeszcze słowo ode mnie na temat handlu. Mnie to nie przeszkadza. Wypadałoby jednak uznać fakt, ze są kolekcjonerzy nie uznajacy handlarzy. Nawet jeden z użytkowników tego forum założył kiedyś Forum Kolekcjonerow Rzeczy Najróżniejszych, gdzie za propozycję sprzedaży leciały bany. pozdro zgredek! Jak mam być szczery to do tej pory nie uzgodnilem sam ze sobą czy ta idea jest słuszna czy nie. Jak pisalem wyzej, nie przeszkadza mi handel. Kiedy jednak handlarz straszy, ze jak bedzie mial kaprys to nie wystawi kapsli i kolekcjonerzy zostaną z dydkiem w łapie to czuję niesmak.
Jak sztywnywariacik pisze, ze na miejscu był, pytał i nic nie dostal, a Arusiak pisze, że inni byli i dostali to ewidentnie ktoś tu z kogoś robi wariata. Mniej ważne kto z kogo. Jak dla mnie ważniejsze jest w jakim celu to robi...?

Pozdrawiam

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#52 Post autor: Gacka »

Coraz rzadziej tu zaglądam,ale :)
Donosiciele,policja,sztywniak,Jaworowicz,handlarze,afery,był też Macierewicz i Ziobro. to jeszcze Forum Kolekcjonerów Kapsli??
"KOCHANA POLSKO"
p.s. nikt nie wspominał o szczerym i uczciwym ryżym,hah!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#53 Post autor: Arusiak »

FALUBAZ_ZG pisze: 22 sierpnia 2023, 17:42 A ja bym nie zamykał, to moze temat się wyjaśni, póki świeży. Za 15 lat wpadnie ten kapsel jakiemuś kolekcjonerowi i znów pojawi się kilka niekoniecznie prawdziwych teorii na temat jego emisji.


I jeszcze słowo ode mnie na temat handlu. Mnie to nie przeszkadza. Wypadałoby jednak uznać fakt, ze są kolekcjonerzy nie uznajacy handlarzy. Nawet jeden z użytkowników tego forum założył kiedyś Forum Kolekcjonerow Rzeczy Najróżniejszych, gdzie za propozycję sprzedaży leciały bany. pozdro zgredek! Jak mam być szczery to do tej pory nie uzgodnilem sam ze sobą czy ta idea jest słuszna czy nie. Jak pisalem wyzej, nie przeszkadza mi handel. Kiedy jednak handlarz straszy, ze jak bedzie mial kaprys to nie wystawi kapsli i kolekcjonerzy zostaną z dydkiem w łapie to czuję niesmak.
Jak sztywnywariacik pisze, ze na miejscu był, pytał i nic nie dostal, a Arusiak pisze, że inni byli i dostali to ewidentnie ktoś tu z kogoś robi wariata. Mniej ważne kto z kogo. Jak dla mnie ważniejsze jest w jakim celu to robi...?

Pozdrawiam
Sprzedaję - źle.
Nie sprzedaję - też źle.
Bilans na dzień dzisiejszy: dwa sprzedane, jeden poszedł na wymianę i dwa oddane za darmo.
Pomijam te dwa kupione z lewego konta.
Jestem handlarzem?
W kwestii, czy ktoś dostał kapsel, czy nie dostał.
Jest dwoje właścicieli pensjonatu.
Jak widać z jednym udało się dogadać.
Kapsle rozdawane są teraz turystom w ramach akcji promocyjnej.
Z kapslem z Komańczy w łapie, dostajesz zniżki w zaprzyjaźnionych pensjonatach.
Z tego co mi wiadomo, to jeden kolekcjoner jest w drodze po DARMOWY kapsel.
GRZECZNIE poprosił, umówił się i już.
Może jest na forum i się pochwali?

Awatar użytkownika
almin
Posty: 510
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#54 Post autor: almin »

"Z tego co mi wiadomo, to jeden kolekcjoner jest w drodze po DARMOWY kapsel.
GRZECZNIE poprosił, umówił się i już"

To ja poproszę (grzecznie) o odłożenie kapsla i wysyłkę na mój adres (podam w PW jeśli będzie chęć wspomożenia kolekcjonera). Nie za darmo, pokryję koszty wysyłki. Pasuje?
Bo póki co, to ta sprawa się już nie tyle robi niesmaczna, co zwyczajnie żenująca.

PS.
Jak dostanę dwa kapsle, to obiecuję tutaj uroczyście, że jeden wystawię na WOŚP w przyszłym roku.
PS2.
A jak sztywnywariacik poprosił o kapsel, to nie dostał, bo nikt nic nie wiedział i się nie dało... Chyba że, poprosił niegrzecznie...
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#55 Post autor: PawełN »

W sumie to prawda.
Zapytałem się czy mógłbym kupić taki kapsel i kolega Arusiak powiedział że jak najbardziej może mi go wysłać za darmo.
Po prostu grzecznie i przyjaźnie, po kolekcjonersku.

Sam też nie wierzę w teorię o robieniu biznesu, bo jaki to biznes niby można zrobić na tamponach? Bez przesady. Więcej warte już są kapsle giełdowe...
Znak towarzyszy zastrzelonych

southern
Posty: 289
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#56 Post autor: southern »

PawełN pisze: 22 sierpnia 2023, 10:50 Zgadzam się. Kontynuowanie tego wszystkiego jest bezcelowe.
Kwasy są tu niepotrzebne.
"Czułem", że dostałeś darmowy kapsel. Czekam na ponowny głos drugiego obdarowanego🤣🤣🤣 Nie, nie interesują mnie te kapsle.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#57 Post autor: PawełN »

Czy uważasz że powiedziałem coś niestosownego? Potrzebne są te kwasy? Ten wątek to od początku jest jakiś absurd.

Dostałem kapsel, to prawda, ale czy właśnie o to nie chodziło OD POCZĄTKU w tym wątku? Jestem kolekcjonerem, zbieram kapsle i nie będę się tego przecież wstydzić.
Grzecznie się zapytałem, czy mogę taki kupić, chciałem zapłacić, dostałem go za darmo. Jestem zadowolony. Kto by nie był?

Jeśli uważasz że "zostałem przekupiony" to proszę cię bardzo, dopisz mnie do tej historii, zapiszę się w annałach śmietnika internetu jako "ten co sprzedał się za kapsla Bieszczadnika" :lol:
Znak towarzyszy zastrzelonych

southern
Posty: 289
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#58 Post autor: southern »

PawełN pisze: 24 sierpnia 2023, 23:32 Czy uważasz że powiedziałem coś niestosownego? Potrzebne są te kwasy? Ten wątek to od początku jest jakiś absurd.

Dostałem kapsel, to prawda, ale czy właśnie o to nie chodziło OD POCZĄTKU w tym wątku? Jestem kolekcjonerem, zbieram kapsle i nie będę się tego przecież wstydzić.
Grzecznie się zapytałem, czy mogę taki kupić, chciałem zapłacić, dostałem go za darmo. Jestem zadowolony. Kto by nie był?

Jeśli uważasz że "zostałem przekupiony" to proszę cię bardzo, dopisz mnie do tej historii, zapiszę się w annałach śmietnika internetu jako "ten co sprzedał się za kapsla Bieszczadnika" :lol:
Cieszę się, że humor i dobre samopoczucie Ci dopisuje :) Wierzę, że tak naprawdę, rozumiesz o co chodzi w tym wątku. Jako kolekcjoner, oczywiście nie musisz się wstydzić "zbierania kapsli", ale "bezinteresowna" tolerancja dla kapsli, których powstanie i dystrybucja rodzi znaki zapytania, to już całkiem inna sprawa. Nie twierdzę, że zostałeś "przekupiony", być może, działasz w spontanicznym odruchu wdzięczności :wink:

Arusiak
Posty: 358
Rejestracja: 25 maja 2018, 13:30

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#59 Post autor: Arusiak »

almin pisze: 24 sierpnia 2023, 20:20 "Z tego co mi wiadomo, to jeden kolekcjoner jest w drodze po DARMOWY kapsel.
GRZECZNIE poprosił, umówił się i już"

To ja poproszę (grzecznie) o odłożenie kapsla i wysyłkę na mój adres (podam w PW jeśli będzie chęć wspomożenia kolekcjonera). Nie za darmo, pokryję koszty wysyłki. Pasuje?
Bo póki co, to ta sprawa się już nie tyle robi niesmaczna, co zwyczajnie żenująca.

PS.
Jak dostanę dwa kapsle, to obiecuję tutaj uroczyście, że jeden wystawię na WOŚP w przyszłym roku.
PS2.
A jak sztywnywariacik poprosił o kapsel, to nie dostał, bo nikt nic nie wiedział i się nie dało... Chyba że, poprosił niegrzecznie...
Pisz priv.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: Browar Bieszczadnik - wątpliwości

#60 Post autor: Krzysiek »

Arusiak pisze: 24 sierpnia 2023, 10:45 Bilans na dzień dzisiejszy: dwa sprzedane, jeden poszedł na wymianę i dwa oddane za darmo.
https://allegro.pl/oferta/bieszczadnik- ... 4170589886
https://allegro.pl/oferta/bieszczadnik- ... 4170582715

Szybko się zdeaktualizował bilans. :mrgreen:
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ