kapsle od browarów

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
triple_h_stg
Posty: 411
Rejestracja: 31 lipca 2012, 10:41
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: kapsle od browarów

#871 Post autor: triple_h_stg »

Wiesz to już nie moja wina, że jak piszę do browaru, że zbieram tylko kapsle i to mnie interesuje, a oni wysyłają wszystko. A teraz sobie wejdź tutaj: http://forum.kapsle.net.pl/viewtopic.ph ... 8&start=30 - i przytoczę Ci mój post " Postanowiłem dodawać jeszcze na picasse etykiety, które także chętnie bym wymienił na jakieś moje braki z katalogu. ", czekałem ponad 2 tygodnie na jakiś odzew od kogokolwiek by dokonać jakiejś wymiany, lecz nikt nie był zainteresowany no to co miałem z tym zrobić? Wystawiłem na allegro i za zarobiony hajs kupiłem kapsle polskie które zasiliły moją kolekcje, podesłać Ci linki na PW? :)
http://pokazywarka.pl/trade/
http://katalogkapsli.pl/powtorki.php?kto=triple_h_stg

Wymienię na moje polskie braki piwne (niekoniecznie dziewice). :)

Konto usunięte

Re: kapsle od browarów

#872 Post autor: Konto usunięte »

Po kij Wy sie zaś zaczynacie klucic :) Kazdy ma swoje racje, ja np. wszystkie etykiety wsadzam do koperty i wysylam jednemu Panu ktory je zbiera. Ot tak, bo to dobry uczynek. A gdybym chcial to pewnie tez bym je na allegro wystawil bo przychodzi tego wiecej niz kapsli :)

moody512

Re: kapsle od browarów

#873 Post autor: moody512 »

triple_h_stg pisze:Wiesz to już nie moja wina, że jak piszę do browaru, że zbieram tylko kapsle i to mnie interesuje, a oni wysyłają wszystko. A teraz sobie wejdź tutaj: http://forum.kapsle.net.pl/viewtopic.ph ... 8&start=30 - i przytoczę Ci mój post " Postanowiłem dodawać jeszcze na picasse etykiety, które także chętnie bym wymienił na jakieś moje braki z katalogu. ", czekałem ponad 2 tygodnie na jakiś odzew od kogokolwiek by dokonać jakiejś wymiany, lecz nikt nie był zainteresowany no to co miałem z tym zrobić? Wystawiłem na allegro i za zarobiony hajs kupiłem kapsle polskie które zasiliły moją kolekcje, podesłać Ci linki na PW? :)


hmmm, pomyslmy
moze dlatego, ze to forum KOLEKCJONEROW KAPSLI i raczej nikt etykiet nie zbiera?

wiesz co to browar.biz, collections, giełdy? tam masz mase ludzi ktorzy zbieraja wszystko, ale po co szukac, jak mozna zarobic hehe

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: kapsle od browarów

#874 Post autor: goblin »

moody512 pisze:
triple_h_stg pisze:Wiesz to już nie moja wina, że jak piszę do browaru, że zbieram tylko kapsle i to mnie interesuje, a oni wysyłają wszystko. A teraz sobie wejdź tutaj: http://forum.kapsle.net.pl/viewtopic.ph ... 8&start=30 - i przytoczę Ci mój post " Postanowiłem dodawać jeszcze na picasse etykiety, które także chętnie bym wymienił na jakieś moje braki z katalogu. ", czekałem ponad 2 tygodnie na jakiś odzew od kogokolwiek by dokonać jakiejś wymiany, lecz nikt nie był zainteresowany no to co miałem z tym zrobić? Wystawiłem na allegro i za zarobiony hajs kupiłem kapsle polskie które zasiliły moją kolekcje, podesłać Ci linki na PW? :)


hmmm, pomyslmy
moze dlatego, ze to forum KOLEKCJONEROW KAPSLI i raczej nikt etykiet nie zbiera?

wiesz co to browar.biz, collections, giełdy? tam masz mase ludzi ktorzy zbieraja wszystko, ale po co szukac, jak mozna zarobic hehe

Czy widzisz coś złego w tym, że ktoś coś sprzedaje na allegro?
Mi również się to czasami zdarza. Myślę, że prawie wszyscy mieli takie doświadczenia.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

moody512

Re: kapsle od browarów

#875 Post autor: moody512 »

goblin pisze:
moody512 pisze:
triple_h_stg pisze:Wiesz to już nie moja wina, że jak piszę do browaru, że zbieram tylko kapsle i to mnie interesuje, a oni wysyłają wszystko. A teraz sobie wejdź tutaj: http://forum.kapsle.net.pl/viewtopic.ph ... 8&start=30 - i przytoczę Ci mój post " Postanowiłem dodawać jeszcze na picasse etykiety, które także chętnie bym wymienił na jakieś moje braki z katalogu. ", czekałem ponad 2 tygodnie na jakiś odzew od kogokolwiek by dokonać jakiejś wymiany, lecz nikt nie był zainteresowany no to co miałem z tym zrobić? Wystawiłem na allegro i za zarobiony hajs kupiłem kapsle polskie które zasiliły moją kolekcje, podesłać Ci linki na PW? :)


hmmm, pomyslmy
moze dlatego, ze to forum KOLEKCJONEROW KAPSLI i raczej nikt etykiet nie zbiera?

wiesz co to browar.biz, collections, giełdy? tam masz mase ludzi ktorzy zbieraja wszystko, ale po co szukac, jak mozna zarobic hehe

Czy widzisz coś złego w tym, że ktoś coś sprzedaje na allegro?
Mi również się to czasami zdarza. Myślę, że prawie wszyscy mieli takie doświadczenia.

o to mi chodzi ze dostajecie cos za darmo i powniej wystawiacie na allegro , a później jest płacz, że nikt nic nie wysyła, skoro sami o sobie taka opinie robimy...

jak ci browar odpisze, ze chetnie wysle, tylko poprosi o koperte i 2-3 euro, to już kij mu w oko, masz to w dupie, nie bedziesz placil za kapsle, ale jak za darmo to och ach, beda kapselki, a jakc os niepotrzebne, to damy na allegro, bedzie pewny zarobek.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: kapsle od browarów

#876 Post autor: goblin »

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, tylko piszesz coś od rzeczy
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

moody512

Re: kapsle od browarów

#877 Post autor: moody512 »

goblin pisze:Nie odpowiedziałeś mi na pytanie, tylko piszesz coś od rzeczy

czlowieku na jakie pytanie? a rozumiesz k.. o czym w ogole rozmawiamy?

jesli wg ciebie nie ma nic niestosownego w sprzedawaniu na allegro rzeczy ktore dostalismy za darmo od browaru, to nie mam pytan...


gdy zwrocil sie do ciebie mlody kolekcjoner, z prosba o birfoilia, po czym bys je wyslal, a 2 tyg pozniej zobaczyłbys je na allegro miło by ci było?

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: kapsle od browarów

#878 Post autor: goblin »

Po raz kolejny muszę z przykrością stwierdzić, że nie panujesz nad treściami, które wypisujesz, jak również nie potrafisz podjąć konstruktywnej dyskusji.
Uznaję tę rozmowę za zakończoną. pozdrawiam
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

moody512

Re: kapsle od browarów

#879 Post autor: moody512 »

Staram sie znizyc do takiego poziomu wypowiedzi jaki panuje na tym forum od dawna, aby mnie wiekszosc dobrze zrozumiala. hehe

Konto usunięte

Re: kapsle od browarów

#880 Post autor: Konto usunięte »

W liscie do browaru prosisz o kapsle. Dostajesz kapsle, etykiety i wafle. Bardzo czesto nie dostajesz kapsli o ktore prosiles, a same etykiety i wafle. Ma z nimi jezdzic po gieldach bo a noz ktos sie zamieni za kapsle, albo specjalnie szukac portali gdzie idzie to zamienic, tylko dlatego ze w browarze pakuja jak leci? Nie jego wina ze dostaje cos o co NIE PROSIL. Moze to przekazac charytatywnie, wywalic do kosza, zaczac zbierac, zrobic samolocik, albo sprzedac i nic nam do tego.

Konto usunięte

Re: kapsle od browarów

#881 Post autor: Konto usunięte »

moody512 pisze:Staram sie znizyc do takiego poziomu wypowiedzi jaki panuje na tym forum od dawna, aby mnie wiekszosc dobrze zrozumiala. hehe

Tos se dojebal :)

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: kapsle od browarów

#882 Post autor: goblin »

moody512 pisze:Staram sie znizyc do takiego poziomu wypowiedzi jaki panuje na tym forum od dawna, aby mnie wiekszosc dobrze zrozumiala. hehe
Mnie to nie bawi - ja nad tym ubolewam
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
mateuszch
Posty: 162
Rejestracja: 03 września 2012, 11:27
Lokalizacja: Kraków

Re: kapsle od browarów

#883 Post autor: mateuszch »

Święta idą, czas pojednania :) Trochę więcej luzu :)

romek85

Re: kapsle od browarów

#884 Post autor: romek85 »

dostałem list z BERNARD po raz 2gi same etykiety - dostał ktoś od nich kapsle kiedyś ?

nawiązując do rozmowy kolegów wcześniej to odkąd piszę maile to mam stos etykiet i chyba zaczne je też zbierać dodatkowo :D

Awatar użytkownika
triple_h_stg
Posty: 411
Rejestracja: 31 lipca 2012, 10:41
Lokalizacja: Starogard Gdański

Re: kapsle od browarów

#885 Post autor: triple_h_stg »

Same etykiety i to w dużych ilościach... :D
http://pokazywarka.pl/trade/
http://katalogkapsli.pl/powtorki.php?kto=triple_h_stg

Wymienię na moje polskie braki piwne (niekoniecznie dziewice). :)

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: kapsle od browarów

#886 Post autor: lendoo »

triple_h_stg pisze:I właśnie dlatego nie przepadam za tym tematem, gdyż jak ktoś się pochwali, że dostał coś od jakiegoś browaru to od razu ileś tam osób zaczyna automatycznie spamować skrzynkę tego browaru z prośbą o wysłanie czegokolwiek. Nie ma co się dziwić, że dla przykładu pierwsze 5 osób się załapię na list od danego browaru a następnie browar chcę kopertę zwrotną (sam bym się zirytował, gdybym pracował w danym browarze, przyszedłbym do pracy w poniedziałek po miłym weekendzie, odpalił skrzynkę e-mailową i byłoby w niej 20 e-maili od polskich kolekcjonerów - a koszt takiego jednego listu dla przykładu to 5 zł). Koszta na wysyłki i to w dodatku zagraniczne nie są nieograniczone - stąd też jest to jedyna w miarę normalna, a zarazem możliwa sytuacja wyjściowa. Ja tam jak coś dostanę to się tym nie chwalę tutaj na forum, ponieważ połowa kolekcjonerów (tych piszących do browarów) nie dostanie przesyłki z w/w powodu, a tak to może ktoś się załapie sam odszukując browary w internecie i pisząc do nich. :)
Co za gość- hipokryzja na maksa! :mrgreen:

Jak browar chce koperte- be! Jak wyśle etykiety zamiast kapsli- be! Jak ktoś się pochwali skąd dostał kapsle- be!/nie be, bo
ja już mogę nie dostać, bo wszyscy się rzucą, ale z drugiej strony napiszę, a może wyślą.

Ja będąc pracownikiem browaru bym się zirytował gdyby tydzień temu wysłane kapsle czy etykiety dla kolekcjonera zobaczył na Allegro.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2522
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: kapsle od browarów

#887 Post autor: wtk »

Dlatego nie wysyłam próśb do browarów!! :ble:

Jak coś ciekawego znajdę, to kupię i wypiję a coś zawsze uda się wymienić! :)
Chyba na tym polega to hobby? :roll:
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Awatar użytkownika
Wacek
Posty: 1087
Rejestracja: 06 listopada 2010, 14:06
Lokalizacja: Kraków

Re: kapsle od browarów

#888 Post autor: Wacek »

wtk pisze:Dlatego nie wysyłam próśb do browarów!! :ble:

Jak coś ciekawego znajdę, to kupię i wypiję a coś zawsze uda się wymienić! :)
Chyba na tym polega to hobby? :roll:
Ot i tu masz całkowitą rację.
Jaka jest przyjemność z pasji kolekcjonerskiej,poprzez tworzenie kolekcji li tylko z kapsli,zdobytych za frajer od browarów /głównie/.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2155
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: kapsle od browarów

#889 Post autor: yoreck »

ładnie ,ładnie.
Wesołych Świąt :mrgreen:
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
wojtekr72
Posty: 311
Rejestracja: 05 maja 2007, 21:08
Lokalizacja: PL

Re: kapsle od browarów

#890 Post autor: wojtekr72 »

Dla tych co ich bolą aukcje na allegro:
Załączniki
maść.jpg
maść.jpg (6.84 KiB) Przejrzano 5999 razy
Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

venator24
Posty: 379
Rejestracja: 19 marca 2012, 12:07
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: kapsle od browarów

#891 Post autor: venator24 »

Czy ktoś widzi różnicę pomiędzy kupowaniem na Allegro, kupowaniem od browaru czy też "uiszczaniem opłaty" w postaci koperty zwrotnej ze znaczkiem jeśli chodzi oczywiście o stronę nazwijmy finansową tej operacji. Sposób pozyskiwania kapsli do kolekcji jest osobistą sprawą każdego kolekcjonera i nie widzę powodu do dyskusji (sporów) w tym temacie.

Pozdrawiam i życzę wam Koledzy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2014
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2013, 17:00 przez venator24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
szymon66
Posty: 212
Rejestracja: 24 września 2013, 13:58
Lokalizacja: Wroclaw

Re: kapsle od browarów

#892 Post autor: szymon66 »

Przesyłka od Tuchera trochę kapsli z powtókami,ale najbardziej zadziwił mnie kapsel pierwszy od góry,jest on butelkowany może wiecie coś o nim więcej?A tak poza tym dzięki tej przesyłce posiadam już 713 kapsli :)
Załączniki
CAM00243.jpg
Ostatnio zmieniony 20 grudnia 2013, 14:57 przez szymon66, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: kapsle od browarów

#893 Post autor: Jacek »

Chyba chciałeś napisać, że jako jedyny jest właśnie butelkowany a nie niebutelkowany, jest to kapsel z tego samego browaru tyle, że pewnie nie najnowszy i niekoniecznie już butelkowany w browarze, na CC.I pisze "premiera kapsla 2011".

Awatar użytkownika
szymon66
Posty: 212
Rejestracja: 24 września 2013, 13:58
Lokalizacja: Wroclaw

Re: kapsle od browarów

#894 Post autor: szymon66 »

Jacek pisze:Chyba chciałeś napisać, że jako jedyny jest właśnie butelkowany a nie niebutelkowany, jest to kapsel z tego samego browaru tyle, że pewnie nie najnowszy i niekoniecznie już butelkowany w browarze, na CC.I pisze "premiera kapsla 2011".
Faktycznie pomyłka już zmieniam :roll:

Konto usunięte

Re: kapsle od browarów

#895 Post autor: Konto usunięte »

Ja raz dostałem przesyłkę, nie pamiętam z jakiego browaru, ale napisali list, że wysyłają kapsle które nie nadają się do użytku z jakiś tam względów i są odrzucone z produkcji. Były między nimi też "butelkowane". Być może u Ciebie to też jakiś odpad produkcyjny :)

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Re: kapsle od browarów

#896 Post autor: Dariobeer »

Dzisiejsze przesyłki: Carlsberg Polska-13 wzorów kapsli i etykiety,Bitburger-3 wzory Kenig Pilsner i list :)

Awatar użytkownika
szymon66
Posty: 212
Rejestracja: 24 września 2013, 13:58
Lokalizacja: Wroclaw

Re: kapsle od browarów

#897 Post autor: szymon66 »

Pisałem do Bitburgera jakieś 2 tygodnie temu,ale odpisał że mogą wysłać.

Awatar użytkownika
szymon66
Posty: 212
Rejestracja: 24 września 2013, 13:58
Lokalizacja: Wroclaw

Re: kapsle od browarów

#898 Post autor: szymon66 »

Dosłownie chwilę temu dostałem kopertę od konig-pilsener,oraz kolejną od erdingera w tym miesiącu :) i od Wernesgruner.Bardzo udany przed świąteczny dzień :D

moody512

Re: kapsle od browarów

#899 Post autor: moody512 »

Braeuhaus kapsel + etykiety :)

info@braeuhaus.de

Konto usunięte

Re: kapsle od browarów

#900 Post autor: Konto usunięte »

czemu nie wklejacie zdjec? :)

ODPOWIEDZ