Smirnoff Bacardi Martini

Kapsle od wody, napojów, soków itp.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
TOMI
Posty: 250
Rejestracja: 10 marca 2009, 15:49
Lokalizacja: RADOM

Smirnoff Bacardi Martini

#1 Post autor: TOMI »

Z uzyskanych kilka dni temu przeze mnie informacji wynika, że napoje, których nazwy zawarłem w tytule są produkowane w Polsce, a jeśli tak to i kapsle te należy traktować jako polskie, choć kapsle produkowane są za granicą RP (ostatnio we Włoszech). Liczę, że wśród nas są osoby chętne i posiadające możliwości do zgłębienia wiedzy w tym zakresie i oczywiście zdobytą wiedzą podzielą się ze wszystkimi na forum.
Na Smirnowie jest kod kreskowy świadczący, że to produkt polski i kapsel ten od dawna jest w katalogu. Co do pozostałych dwóch kapsli, jeśli zdobędziemy wiedzę, może sie okazać, że to również kapsle, które powinny się znaleść w katalogu kapsli polskich. Choć bardzo się starałem to trafiłem na mur - tajemnica przedsiębiorstwa. Uzyskana sugestia mnie podrażniła stąd ten post.
Ponadto kapsel z gondolierem, który ostatnio Wiki dodał do katalogu to kapsel włoski - info od producenta, który podobnym kapslem (króry ja zapodałem do katalogu, po otrzymaniu go z tej firmy kilka lat temu) - zamykał nim wtedy butle z transpotowanym z Włoch, uszlachetnionym i rozlewnym w Polsce winem.

ODPOWIEDZ