Tymbark odwrotki

Kapsle od wody, napojów, soków itp.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3622
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Tymbark odwrotki

#1 Post autor: wismat »

Czy ma ktoś aktualną listę wszystkich kapslowych odwrotek Tymbarków? Chciałbym mieć jakąś podstawę do dodania ich do katalogu.
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

KPSkibinski
Posty: 3
Rejestracja: 09 lipca 2020, 13:03

Re: Tymbark odwrotki

#2 Post autor: KPSkibinski »

Nie mam, ale chętnie się dowiem kiedy odwrotki Tymbarka trafia do katalogu, jak inne coca cola, pepsi itp itd. To przecież polski kapsel, polski napój. Już dawno katalog powinien go zawierać. Zarówno otwierany, jak i twist off. To troszkę dziwne, że inne odwrotki trafiają do katalogu te nie. Chętnie na forum chciałbym poznać powód takiej decyzji i sytuacji, która Moim skromnym zdaniem jest nie do przyjęcia?. To troszkę dziwne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Tymbark odwrotki

#3 Post autor: krzysio »

KPSkibinski pisze: 24 września 2021, 17:38 Nie mam, ale chętnie się dowiem kiedy odwrotki Tymbarka trafia do katalogu, jak inne coca cola, pepsi itp itd. To przecież polski kapsel, polski napój. Już dawno katalog powinien go zawierać. Zarówno otwierany, jak i twist off. To troszkę dziwne, że inne odwrotki trafiają do katalogu te nie. Chętnie na forum chciałbym poznać powód takiej decyzji i sytuacji, która Moim skromnym zdaniem jest nie do przyjęcia?. To troszkę dziwne.

Pozdrawiam
A zastanów się, gdzie znajduje się publicznie dostępny spis tych odwrotek.
Potem pomyśl i policz, ile ich jest.
Następnie przelicz czas, jaki jest potrzebny do dodania ich do katalogu ( uwzględnij skanowanie i obróbkę każdego kapsla... ).

Jak będziesz miał pełną, 100%-ową informację na wszystkie powyższe pytania - daj znać. Wyjaśnię Ci wtedy dokładnie dlaczego tak nie do przyjęcia fakt zaistniał w katalogu.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 363
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tymbark odwrotki

#4 Post autor: PawełN »

Gdyby była lista, to nie trzeba by było ich skanować. Wystarczyło by tylko dać opisy i tyle.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Tymbark odwrotki

#5 Post autor: krzysio »

Tylko, że w naszym katalogu jest ŁADNIE i zapewne Wismat wolałby dodać skany niż ręczne opisy. Stąd pracy ekstremalnie dużo.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 363
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Tymbark odwrotki

#6 Post autor: PawełN »

Moim zdaniem te skany to byłby czysty przerost formy nad treścią. Mnóstwo niepotrzebnej nikomu, benedyktyńskiej roboty tylko po to aby się pochwalić jak to "ładnie wygląda", jako że to nie miało by żadnego innego praktycznego znaczenia.

Jasne. Jeśli byłby ktoś chętny się tego skanowania podjąć, to proszę bardzo. Ale nie wymagajmy tego od nikogo.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: Tymbark odwrotki

#7 Post autor: wiki »

Nie zrzucacie wszystkiego na Mateusza. Jeżeli ktoś potrzebuje takiej listy może to przecież zrobić sam. Tak jak to ostatnio zaczął robić Darek ze zrywkami. Nie mam dostępu do Tymbarków więc nie wiem jaka jest skala problemu. Ile jest tych odwrotek na kapslach? - kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkastet (jak na zrywkach). Gdyby były takie same napisy różniące się np. trzcionką to i fotki by się przydały

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Tymbark odwrotki

#8 Post autor: krzysio »

wiki pisze: 27 września 2021, 15:28 [ ... ] Nie mam dostępu do Tymbarków więc nie wiem jaka jest skala problemu. Ile jest tych odwrotek na kapslach? - kilkanaście, kilkadziesiąt czy kilkastet (jak na zrywkach). Gdyby były takie same napisy różniące się np. trzcionką to i fotki by się przydały
Na tych starszych ponad 760
Na tych nowszych 431

Poza tekstami są też dodatki emotikonek.
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Tymbark odwrotki

#9 Post autor: pawlosek12 »

Na których starszych a których nowszych daj zdjęcia.

ODPOWIEDZ