Cześć

Wiadomość
Autor
Roman
Posty: 8
Rejestracja: 27 stycznia 2023, 14:55

Cześć

#1 Post autor: Roman »

Cześć wszystkim. Tak jak nick wskazuje mam na imię Roman. Pochodzę z województwa opolskiego. Zbierałem kapsle będąc dzieckiem ale rodzice chyba nie zrozumieli tego i mi je wyrzucili 🤭 w zeszłym roku zebrałem niecałe 300 sztuk i staram się powoli powiększać swoją kolekcję.

Awatar użytkownika
kopernik
Posty: 547
Rejestracja: 09 lutego 2014, 08:41
Lokalizacja: Police

Re: Cześć

#2 Post autor: kopernik »

Witamy serdecznie,
Powodzenia w powiększaniu kolekcji.
🍻

FALUBAZ_ZG
Posty: 200
Rejestracja: 27 stycznia 2019, 17:03

Re: Cześć

#3 Post autor: FALUBAZ_ZG »

Nasi rodzice mają podobny pogląd na świat.
Dziś bym sobie za te wywalone kapsle auto kupił. Może nie mercedesa, ale na punto w gazie by było...

Witaj na forum i wytrwałości w kolekcjonowaniu!

Pozdrawiam

pawlosek12
Posty: 1505
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Cześć

#4 Post autor: pawlosek12 »

Witam na forum i miłego zbierania kapsli,miałem też taki przypadek,że mama wyrzuciła mi kapsle i były takie wzory co teraz mi brakuje w kolekcji...

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 372
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

Re: Cześć

#5 Post autor: PawełN »

Witam na forum! Niech kolekcja się powiększa!

Niestety mnóstwo razy słyszałem tą historię że ktoś zbierał kapsle ale mu je rodzice wyrzucili... Ja miałem niezwykle szczęście że było odwrotnie. Jak miałem 11 lat to mi mama na urodziny kupiła pierwszy klaser na kapsle... no i się wciągnąłem jeszcze bardziej! :)
Znak towarzyszy zastrzelonych

Roman
Posty: 8
Rejestracja: 27 stycznia 2023, 14:55

Re: Cześć

#6 Post autor: Roman »

Dlatego byłem mądrzejszy i w przypadku kolekcjonowania biletów z różnych imprez sportowych czy też odwiedzonych muzeów kupiłem klaser i nikt nie wyrzucił :D Dziwna sprawa bo o powrocie do zbierania kapsli pomyślałem grubo po 30 stce. :mad:

ODPOWIEDZ