Witam :)

Wiadomość
Autor
star4221
Posty: 10
Rejestracja: 17 listopada 2013, 18:32
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Witam :)

#31 Post autor: star4221 »

Witaj Grzegorz, wytrwałości i powodzenia w zbieraniu życzę :)
A propos ja też zbieram kapselki w gorszym stanie. Chociaż staram się zawsze wymienić na lepszy stan :)

Konto usunięte

Re: Witam :)

#32 Post autor: Konto usunięte »

Jeszcze mam do wszystkich prośbę. Jeżeli się wymienialiśmy, to wrzućcie na CC.I ocenę wymiany - jak to nie problem :)

Konto usunięte

Re: Witam :)

#33 Post autor: Konto usunięte »

Mam pytanie o kolekcjonerow, czy ktos sie wymienial i bylo ok?

Arnold van den Broek - Holandia

Robert Nabiullin - Rosja

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2517
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Witam :)

#34 Post autor: wtk »

Możesz wejść na CCi w profil interesującego Cię użytkownika i sprawdzić "jak układała się jego przeszłość"...
W razie wątpliwości dopiero pytać... ;)

P.s. Nie żebym się czepiał! :)
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Konto usunięte

Re: Witam :)

#35 Post autor: Konto usunięte »

Profile CCI sa dla mnie tak samo wiarygodne jak Allegro :) wole zapytac ludzi ktorych znam :)

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2517
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Witam :)

#36 Post autor: wtk »

Ja tam nie wystawiam pozytywa za beznadziejną wymianę! :P
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Witam :)

#37 Post autor: lendoo »

Rattus pisze:Profile CCI sa dla mnie tak samo wiarygodne jak Allegro :) wole zapytac ludzi ktorych znam :)
Większość z nas znasz tak samo (czyli prawie w ogóle) jak pozostałych kolekcjonerów z cc.i
Rattus pisze:Jeszcze mam do wszystkich prośbę. Jeżeli się wymienialiśmy, to wrzućcie na CC.I ocenę wymiany - jak to nie problem :)
Po co wrzucać ocenę, skoro dla Ciebie i tak jest niewiarygodna? :>
Rattus pisze:Mam pytanie o kolekcjonerow, czy ktos sie wymienial i bylo ok?

Arnold van den Broek - Holandia
Robert Nabiullin - Rosja
Rattus, chłopie, nie osłabiaj mnie. Już komuś raz napisałem odnośnie tego. Czy dzisiątki i setki kolekcjonerów mogą kłamać?
Czy wszyscy są tam aby oszukiwać? Rozumiem jakbyś zapytał o osobę której nie ma w bazie albo ma z 2 czy 4 komentarze, ale
nie o kolekcjonerów z dziesiątkami pozytywnych komentarzy, tysiącami w kolekcji i latami zbierania. Nie wysyłamy złotych monet, tylko kapsle. Nikomu z takim dorobkiem czy mniejszym, nie przyjdzie na myśl aby Cię oszukać na te kilkanaście blaszek, bo idzie cynk w świat i po nim. Jeśli masz problemy z zaufaniem, a raczej z jego odrobiną to chyba to hobby ani inny rodzaj kolekcjonerstwa z wymianami, nie jest dla Ciebie. :wink: Życzę Ci też więcej cierpliwości, bo sa sytuacje losowe i czasami przez tydzień czy dwa nie da rady odpisać. Wiedz wtedy, że nikt nie chce Cię oszukać i raczej nie ma takiego zamiaru. Po miesiącu ciszy, zapytaj się na forum wtedy o taką osobę, niekoniecznie od razu w dziale czarnej listy.

Kończąc. Jeśli masz jakieś wątpliwości (na prawdę słuszne!) odnośnie jakiegoś kolekcjonera to zawsze możesz do mnie napisać z zapytaniem.

bez spiny. Pozdro. :)
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Konto usunięte

Re: Witam :)

#38 Post autor: Konto usunięte »

No ja ogolnie jestem nerwowym czlowiekiem :) a ze jestem nowy to duzo nie wiem i pytam i martwie sie i w ogole :)

ODPOWIEDZ