Witam

Wiadomość
Autor
Mortimer
Posty: 0
Rejestracja: 13 sierpnia 2014, 13:46
Lokalizacja: Sokółka

Witam

#1 Post autor: Mortimer »

Witam wszystkich!

Forum czytam od dawna, zarejestrowałem się kilka miesięcy temu, więc najwyższy czas napisać coś o sobie...
Kapsle zbieram z przerwami od kilku lat. Nazbierało się ich już ok. 850-900 sztuk (część czeka w pudle na uporządkowanie). Nowe egzemplarze uzyskuję przede wszystkim w wyniku degustacji oraz dzięki uprzejmości browarów. Próbowałem się kiedyś wymieniać, ale przy pierwszej wymianie nie otrzymałem kapsli w zamian za wysłane przeze mnie, co dość skutecznie zniechęciło mnie do dalszych prób... W efekcie wszystkie nowo uzyskiwane egzemplarze trafiały do pudła. Od pewnego czasu znowu mnie to cieszy, więc wziąłem się poważniej za porządkowanie zbioru. Tym bardziej, że w zbieraniu pomaga mi mój czteroletni syn, który przynosi kapsle ze spacerków oraz jako pierwszy zawsze otwiera wszystkie przesyłki :D

Pozdrawiam wszystkich kolekcjonerów

Awatar użytkownika
krzysio
Posty: 1300
Rejestracja: 14 lipca 2014, 18:55
Lokalizacja: W-wa
Kontaktowanie:

Re: Witam

#2 Post autor: krzysio »

Jeśli uda Ci się zainteresować syna - zobaczysz jaka to frajda. Nie mówiąc już o tym ile się dziecko nauczy ( serie znaki drogowe, litery, miasta oraz wiele innych ). Wiem to oczywiście z autopsji.

Życzę ci szybkiego rozrostu kolekcji!
Grzegorz & Krzysio
Zbieramy kapsle polskie z sygnaturami
Tutaj jest link do naszej kolekcji i dubli.

ODPOWIEDZ