Temat przerodził się w coś innego niż moje oferty wymian.

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#31 Post autor: kluszyn »

Rattus cóż za bzdurny post: "przekupienie", "znajomości", ogólnie kupowanie głosów, bzdury, bzdury, bzdury. Wspomniałem o swoich "kolegach", tylko dlatego, że w przeciwieństwie do ciebie, byłem tu traktowany w oczach władz, jako osoba potencjalnie obca, być może niewiarygodna.
Skąd, od kogo masz kapsle wskazane przeze mnie ? Dlaczego nie dokończyłeś wymiany ? Dlaczego nie odzywałeś się do mnie na pw ? Dlaczego ani słowem w swoim poście nie skomentowałeś naszej wymiany ? Cóż zamierzasz dalej z tym począć ? Nie palą cię kapsle zdobyte w taki sposób ? Czy wiesz że wartość kapsli otrzymanych ode mnie, to tak na oko 100-150 pln ? Piszę o ich wartości tylko dlatego aby uzmysłowić ci skalę twojej KRADZIEŻY.
Do tych pytań miałeś się odnieść.
Sorry nie mam sumienia używać już dużej litery zwracając się do niego

southern
Posty: 290
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#32 Post autor: southern »

Gadu, gadu, spisek, czarny PR, przekupstwo, skandal itp., itd., ale o meritum ani słowa,. Wszystko jasne. Chcę jeszcze dodać, że jak dobiję do 20 postów po stronie Kłuszyna, mam zagwarantowane wczasy w Bułgarii :D Nie znam nikogo na forum, już wcześniej zaznaczyłem, że nie cierpię taniego cwaniactwa, stąd taka moja postawa "społeczno-ideologiczna", taki mały wkład w naprawę Świata :)
Delma:" każdy ma jakieś błędy,nikt nie jest idealny,a ja teraz będę wiedział z kim mam zrobić wymianę(jeżeli będzie mi potrzebny jakiś kapsel lub kapsle Niemieckie do kolekcji)"
Kolego Delma(o), w uczciwości nie ma kompromisów, albo jesteś uczciwy, albo nie. No ale dobrze znać Twoje stanowisko na przyszłość :) . Rattus zasugerował, że chór przeciwko Niemu jest sponsorowany, liczysz, że śpiesząc Mu z odsieczą wzbogacisz germański dział?

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#33 Post autor: kluszyn »

Uczciwych kolekcjonerów uprasza się o nie wysyłanie kapsli na adres:
---------------
Dane osobowe zostały usunięte na prośbę zainteresowanego.

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#34 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:41 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#35 Post autor: kluszyn »

Lepiej wytłumacz się skąd znam te dane :-)
Czy inni forumowicze dokonujący z nim wymian potwierdzą ten adres ?
Zachowujesz się jak bokser, który po kilku mocnych prostych padł na deski, wstał, próbuje wypluć ochraniacz na zęby i symuluje faul.
Myślę, że jedynym sensownym wyjściem dla władz forum, po przeanalizowaniu całego wątku, jest postawienie ultimatum delikwentowi co do zwrotu kapsli i w wypadku dalszej niechęci do wytłumaczenia się z kradzieży, wyjazd z forum.

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2525
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#36 Post autor: wtk »

Rattus pisze:Za nieprzestrzeganie zasad ochrony danych osobowych ustawa o ochronie danych osobowych przewiduje odpowiedzialność karną (art. 49 – art. 54a). Przykładowo, za udostępnienie danych osobom nieupoważnionym grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat lub do roku, jeśli sprawca działa nieumyślnie.

Miałem się nie wtrącać w tą dyskusję. Ale...
Koledze brak jaj aby przyznać swą winę. Strasząc kolegami czy paragrafami traci w moich oczach.

P.s. U mnie czarna lista panie Rattus! Sorry, taki mamy klimat! :ble:
Ostatnio zmieniony 31 października 2014, 21:49 przez wtk, łącznie zmieniany 2 razy.
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#37 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:41 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

southern
Posty: 290
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#38 Post autor: southern »

Zaraz, zaraz, proste pytanie Rattusie, otrzymałeś kapsle, czy nie? Jeśli tak, to czy wysłałeś kapsle do Kłuszyna? Chyba pytanie jest zrozumiałe dla Ciebie?

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#39 Post autor: chinet »

Ja pitolę, nie spodziewałem się, że ten temat będzie taki ciekawy :) . Normalnie napięcie sięga zenitu :D .
Jestem trollem :mad:

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#40 Post autor: kluszyn »

Ja twój adres spisałem z...nadania pocztowego. Jak znajdę fachowca, to i zdjęcie wrzucę :-)
Taki kawał mi się przypomniał w związku z tą sytuacją.
Wiecie co robi znany polski polityk, moherowy hetman, gdy ma ochotę na bunga bunga ?
Odwraca kota ogonem.
Sorry chyba mnie poniosło, ale na bliskim wschodzie, to rattus by już rączek nie miał, obyło by się bez sądu.
Dowody są tak mocne, że sąd zbędny.
"Pomówienia", "szykanowania", stary spójrz na tą sytuację obiektywnie, albo daj do przeczytania żonie, albo nie bo złapiesz liścia od niej.

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#41 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:42 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

southern
Posty: 290
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#42 Post autor: southern »

chinet pisze:Ja pitolę, nie spodziewałem się, że ten temat będzie taki ciekawy :) . Normalnie napięcie sięga zenitu :D .
Ten rechot to w jakiej intencji, jeśli wolno spytać? :) Jeżeli takie zachowanie (jak tu dyskutowane)jest normą w środowisku kolekcjonerów, to mnie oświeć, bo to by znaczyło, że czegoś nie wiem :)

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#43 Post autor: kluszyn »

A skąd ty masz tyle czasu, aby pisać takie długie posty, a nie miałeś go aby napisać do mnie 2 słowa.
Czyli co? Po moim ostatnim poście wycofujesz się już z sądowych gróźb?

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2159
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#44 Post autor: yoreck »

no ciekawe... jest dosyć ostra jazda po bandzie,już są zarzuty o kradzież/a to tylko miała być chyba dobrowolna wymiana ?/ ...ciekawe,kiedy moderator zareaguje.Bo żart z gumą usunął błyskawicznie.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#45 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:43 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#46 Post autor: Konto usunięte »

Ciulu, ominal mnie jakis zart z guma?

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2159
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#47 Post autor: yoreck »

Rattus pisze:Ciulu, ominal mnie jakis zart z guma?
oj Grzesiu,co to znaczy Ciulu i zważ do kogo piszesz.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#48 Post autor: Konto usunięte »

Ciulu, to taki przecinek slaski. W jezyku polskim brzmialoby to KU..., ominal mnie (...)

Yoreck wybacz jezeli to co napisalem brzmialo dwuznacznie i odebrales to jako obraze osobista.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#49 Post autor: kluszyn »

Yorecku przypomnij sobie wątek z 30 września 2013 w temacie czarna lista, tam sam rattus pisał o "skradzionym mieniu", ba nawet groził. Nie oponowałeś. No tak ale wtedy interweniował...w Twojej sprawie.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2159
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#50 Post autor: yoreck »

kluszyn pisze:Yorecku przypomnij sobie wątek z 30 września 2013 w temacie czarna lista, tam sam rattus pisał o "skradzionym mieniu", ba nawet groził. Nie oponowałeś. No tak ale wtedy interweniował...w Twojej sprawie.
hehe,dobre,a sprzed 2006 roku nic nie znalazłeś,pisałem tam o pewnym litwinie co nie przysłał mi 100 kapsli
Na jakiej podstawie twierdzisz ,że interweniował?Byłeś przy tym?Pewnie nie,bo jakbyś był to kapsle by wróciły.Nie wróciły i trudno.Już zapomniałem o tym, a mam takich ślepych wysyłek kilkanaście.Dla mnie to jest tylko hobby ,zabawa ,a nie walka o życie,co nie zmienia faktu ,że uczciwość i zaufanie jest PODSTAWĄ w kolekcjonerstwie,również kapsli.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#51 Post autor: Konto usunięte »

Dobra, wygraliscie. Jakos nie mam ochoty posiadac tu dluzej konta. Na dowidzenia zanim dostane krzyz na droge i kopa w dupe, moze mi ktos wyjasni jak sie kasuje konto?

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#52 Post autor: Kaarel »

Niepotrzebnie skasowałeś swój avatar, wystarczyło jedynie dać czarną opaskę na oczy. :D :D :D

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#53 Post autor: kluszyn »

Fakt pozostaję faktem, że wówczas słowo "kradzież" Ci nie przeszkadzało. Chodzi oczywiście o interwencje słowną, na forum.
Rattus ale przed zniknięciem oddasz "skradzione mienie", że zacytuję klasyka.

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#54 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:44 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

Konto usunięte

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#55 Post autor: Konto usunięte »

Moim największym błędem było zabranie głosu w tej sprawie.
Ostatnio zmieniony 01 listopada 2014, 10:44 przez Konto usunięte, łącznie zmieniany 1 raz.

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#56 Post autor: kluszyn »

No w końcu, bo pozornie dużo zdrowia tu zjadłem.
Masz mój adres na pw, albo poproś Southerna.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2159
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#57 Post autor: yoreck »

Rattus pisze:Dobra, wygraliscie. Jakos nie mam ochoty posiadac tu dluzej konta. Na dowidzenia zanim dostane krzyz na droge i kopa w dupe, moze mi ktos wyjasni jak sie kasuje konto?
Grzesiu,luz,BEZ EMOCJI
Napisz konkretnie - kapsle wysłałem wtedy lub wtedy.
Lub - miałem zawirowania w życiu osobistym -zapomniałem.
Lub - ja.np. po takiej jeździe jaką zrobił ci kluszyn ,zachowałbym się honorowo/mimo ,iż wysłałem kapsle,a przesyłka np.zaginęła / i odesłałbym te kapsle na adres kluszyna /nie na adres jego adwokata/ - tak jak już napisałem wyżej -to ma być hobby.
pozdrawiam,
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

southern
Posty: 290
Rejestracja: 18 sierpnia 2014, 17:38

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#58 Post autor: southern »

Szczerze mówiąc, dziwię się forumowiczom, którzy w jakimś sensie bronią lub dodają otuchy biednemu Rattusowi. A co On małe dziecko jest? kręci, wymyśla, odwraca uwagę zamiast kategorycznie odnieść się do problemu głównego, z każdym swoim postem coraz bardziej się pogrąża.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2159
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#59 Post autor: yoreck »

southern pisze:Szczerze mówiąc, dziwię się forumowiczom, którzy w jakimś sensie bronią lub dodają otuchy biednemu Rattusowi. A co On małe dziecko jest? kręci, wymyśla, odwraca uwagę zamiast kategorycznie odnieść się do problemu głównego, z każdym swoim postem coraz bardziej się pogrąża.
Czy możesz w jakiś sposób potwierdzić ,że jesteś pokrzywdzony przez Rattusa,że tak nakręcasz ten temat?Ty możesz się dziwić i bronic kluszyna i jest to OK. Jak jest już w druga stronę to już jest be.Też się szczerze dziwię,że obietnica otrzymania paru kapsli tak wpływa na twoje zaangażowanie w tym temacie
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

kluszyn
Posty: 53
Rejestracja: 08 grudnia 2013, 05:59

Re: Wymiana - Rattus CCI #2020

#60 Post autor: kluszyn »

Sorry Yoreck. Pleciesz złośliwie, Southern udzielał się w tym temacie zanim w mojej głowie pojawił się ten pomysł z kapslami. Może sądzisz podobnie jak rattus, że ja chciałem kogoś przekupić ?
Ale rozumiem Cię, widać że grzesiu, to Twój kumpel.
Wyjaśnisz mi dlaczego tak nagle kłuje Ci słowo "kradzież" ?

Zablokowany