Bosman- rewersy z kodami z 2005 r blisko 500 szt- SPRZED/WYM

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Posty: 133
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 17:12
Lokalizacja: Warszawka

Bosman- rewersy z kodami z 2005 r blisko 500 szt- SPRZED/WYM

#1 Post autor: Cooper »

Jak w tytule. Chodzi o sprzedaż lub wymianę za identyczną serię Kasztelana wydaną rok póżniej. Więcej o niej tzn czego szukam z niej napisałem tutaj
Jest to seria szczecińskiego kapsla nr 55 z blisko 500 różnymi rewersami typu "Wyślij ten kod// XXXX". Kompletna seria wynosi 621 kapsli a więc oferuję znaczną część. Po sześciu latach ciężko już zdobyć tak duży ilościowo zestaw. Ofertę składam szczególnie do lokalnych kolekcjonerów z Pomorza Zachodniego którzy niedawno zaczeli zbierać kapsle i nie posiadają nic lub prawie nic z tej serii.
Nie jest to seria z tzw nadrukami igłowymi a normalnie wydrukowanymi tak jak nadruk na awersie.
Czekam na jakąś propozycję finansową np tyle a tyle za kapsel (sprzedaję TYLKO całość) ewentualnie propzycję jak duży ilościowo zestaw z analogicznej serii Kasztelana mógłbym za to dostać. Może być nieco mniejszy ilościowo.
Najszybszy kontakt do mnie to mail cooperbeer(at)wp.pl lub gg 3638414. Na to forum zaglądam nie za często więc nadając tym kanałem moja odpowiedź może trochę potrwać.
Osobom zaintersowanym mogę dokładnie podliczyć ile mam owych kapsli , natomiast osobom które przekonają mnie iż są baaaaardzo zainteresowane mogę wykonać i podesłać spis konkretnych kodów jakie oferuję (jest to bardzo czasochłonne).
Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

ODPOWIEDZ