Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
mi_siekk
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:35

Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#1 Post autor: mi_siekk »

Witam,
jakiś czas temu podczas remontu budynku odnalazłem dwa kapsle, długo leżą już w pudełku, a ja nie kolekcjonuje kapsli.
Nie mam pojęcia czy mają jakąś wartość kolekcjonerską i w zależności od propozycji sprzedam lub oddam, a jeśli nie będzie chętnych to kosz.
Poniżej link ze zdjęciem kapsli.
Propozycje proszę pisać na priv.


https://dl.dropboxusercontent.com/u/697 ... M_2596.JPG

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#2 Post autor: goblin »

I tylko po to, żeby sprzedać te dwa kapsle zarejestrowałeś się na forum? Trzeba było wystawić je na allegro.
Zupełnie nie rozumiem Twojego działania. Jeśli nie zbierasz kapsli, po co tu się rejestrowałeś?
Ostatnio przeglądałem listę nowych użytkowników. Ostatnimi czasy doszło ich bardzo dużo, jednak nie przejawiają prawie żadnej aktywności na forum. Najbardziej aktywny jest "pawlosek12", ale to już inny temat na rozważania.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

mi_siekk
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:35

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#3 Post autor: mi_siekk »

Tak, żeby sprzedać lub oddać dwa kapsle zarejestrowałem konto na forum, a jest inny sposób aby zamieścić tutaj post?
Allegro powiadasz? A według Ciebie Szeryfie forum nie mam prawa w dziele giełda zamieścić takiego tematu? Dla mnie nie ma problemu z wyrzuceniem ich do kosza jeśli nie mają wartości dla osób które potrafią to ocenić i ewentualnie uzupełnić swoją kolekcję, ale dla Ciebie :| widzę jest problem nie do przeskoczenia i musisz pouczyć zapewne kolejnego użytkownika.
Myślę, że jeśli post jest nie na miejscu to administrator go usunie, sam również możesz zgłosić takie naruszenie więc jeśli tak dotknął Cię ten post do dzieła! :D

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#4 Post autor: goblin »

Widzisz, jest to forum kolekcjonerów kapsli, a Ty, jak sam napisałeś, ich nie zbierasz.
Tutaj raczej zamieszczamy informacje o wymianie, nie o sprzedaży. Dlatego zasugerowałem Ci allegro.Tamtą drogą Twoje kapsle również mają dużą szansę na trafienie do czyjejś kolekcji
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
mu0dy
Posty: 447
Rejestracja: 18 listopada 2008, 17:32
Lokalizacja: Wrocław | Medyka

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#5 Post autor: mu0dy »

@mi_siekk
Nie wyrzucaj. To są kapsle po wodzie. Chętnie wezme je od Ciebie, kokosów z tego nie będzie.

@goblin
nie spinaj się, forum jest otwarte

--mu0dy--by--tapatalk--

mi_siekk
Posty: 3
Rejestracja: 19 maja 2015, 12:35

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#6 Post autor: mi_siekk »

Post został zamieszczony nie dla takich ludzi jak ty Szeryfie goblin. Polecam przeczytanie i zapoznanie się z pojęciem "giełda" w pierwszej lepszej Encyklopedii, a nie tracenie czasu na coś czym zajmują się administratorzy danego forum. Jeśli tak naprawdę nie daje Ci to spokoju, że nie jestem kolekcjonerem kapsli w przeciwieństwie do Ciebie, a zamieściłem post (po prawej stronie jest wykrzyknik koloru czerwonego, tam zgłosisz swoje uwagi i zażalenia). Uważam, że jakbyś był kolekcjonerem z odrobiną rozumu to doceniłbyś takie osoby jak ja, które zamiast wyrzucić bez mrugnięcia okiem kapsle, których jesteś na pewno wyśmienitym kolekcjonerem, wolą poświęcić czas, założyć konto i oddać je komuś kto właśnie w tym celu odwiedza tematy w dziele giełda.
Są osoby zainteresowane i to było dla mnie najważniejsze, zamieszczając ten post.

Mu0dy nie wyrzucę napisało kilka osób na priv przed Tobą, jak coś napisz też i coś ustalimy.

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3631
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Apollinaris i Mattoni sprzedam / oddam

#7 Post autor: wismat »

Szkoda, że nie zajrzałem tu wcześniej. Interesujące kapsle :)
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

ODPOWIEDZ