kapsel Ponarth z Koenigsberga/Kaliningradu/Królewca na sprzedaż

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Posty: 133
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 17:12
Lokalizacja: Warszawka

kapsel Ponarth z Koenigsberga/Kaliningradu/Królewca na sprzedaż

#1 Post autor: Cooper »

Kapselek wystawiałem na jebaju ale łudziłem się że będzie zainteresowanie już od sporej startówki. Niestety co nie polskie to niestety (dla sprzedawcy) nie przynosi dużych kokosów nawet jeśli browarowe, z ładnym nadrukiem (nie tłoczeniem), znane tylko w 1 egzemplarzu i zdecydowanie sprzed 1945 roku. Jeśli kogoś by interesował to proszę o jakieś realne (ale i godne go :p) propozycje cenowe poniżej. Poczekam i pomyślę powiedzmy do końca tego tygodnia.
Gdyby ktoś nie zjarzył kapsla to jest to browar Ponarth z Koenigsberga w Prusach Wschodnich czyli obecny ruski Kaliningrad a daaawny polski Królewiec :)
ponarth.jpg
Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

Awatar użytkownika
Cooper
Posty: 133
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 17:12
Lokalizacja: Warszawka

Re: kapsel Ponarth z Koenigsberga/Kaliningradu/Królewca na sprzedaż

#2 Post autor: Cooper »

jakby co to sprzedane i temat pozamiatany.
Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

Re: kapsel Ponarth z Koenigsberga/Kaliningradu/Królewca na sprzedaż

#3 Post autor: Gacka »

Cooper pisze: 02 lipca 2020, 19:54 Kapselek wystawiałem na jebaju ale łudziłem się że będzie zainteresowanie już od sporej startówki. Niestety co nie polskie to niestety (dla sprzedawcy) nie przynosi dużych kokosów nawet jeśli browarowe, z ładnym nadrukiem (nie tłoczeniem), znane tylko w 1 egzemplarzu i zdecydowanie sprzed 1945 roku. Jeśli kogoś by interesował to proszę o jakieś realne (ale i godne go :p) propozycje cenowe poniżej. Poczekam i pomyślę powiedzmy do końca tego tygodnia.
Gdyby ktoś nie zjarzył kapsla to jest to browar Ponarth z Koenigsberga w Prusach Wschodnich czyli obecny ruski Kaliningrad a daaawny polski Królewiec :)
ponarth.jpg
Na jebaju już mało co się liczy. Czasami jakis egzotyk po 50,albo 100 ejro. Ale PL,to nie ta bajka co na alledrogo :D
Trochę się zgubiłem :) Gdzie zaliczyć kapsla,hihihi! ROSJA? NIEMCY? No bo chyba nie PL :)
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Cooper
Posty: 133
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 17:12
Lokalizacja: Warszawka

Re: kapsel Ponarth z Koenigsberga/Kaliningradu/Królewca na sprzedaż

#4 Post autor: Cooper »

Zeby zaliczyć wpierw trzeba mieć no chyba ze finalnie trafił do Ciebie :)
Jakby to była Polska to na pewno pozbył bym się go szybciutko a że to (właśnie zależy jak kto liczy) Niemcy lub Rosja to nie było zbyt dużego zainteresowania.
Wg mnie to Niemcy bo te ziemie w momencie edycji kapsla były w państwie niemieckim. Jak masz zielony kapsel Kipke'go to sam sobie odpowiedz czy jest niemiecki czy polski :p
Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

ODPOWIEDZ