Z grupy Carlsberg Polska

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Shrek
Posty: 71
Rejestracja: 23 marca 2017, 09:15
Lokalizacja: Kraków

Z grupy Carlsberg Polska

#1 Post autor: Shrek »

Jeśli ktoś jest zainteresowany kapslami ze zdjęć, proszę o info/propozycje na priv.
Poza przedstawiony mogę zaproponować inne kapsle tej Grupy.
Zaprezentowane Piasty i czarny Książ oraz Carlsberg bezalkoholowy - są z poczekalni (CPII).
Odwrotki to Kasztelan niepasteryzowane (zielony) - komplet, poza wygranym.
Ze swojej strony szczególnie poszukuję - w dziewicy - Piastów 102, 104, 105, 106 oraz Bosmanów i kapsli z piw na licencji, rozlewanych w Szczecinie (oczywiście między całą masą innych kapsli, więc otwarty jestem na wszelkie propozycje :)).
Załączniki
__20210408_160511.jpg
__20210408_163538.jpg

Shrek
Posty: 71
Rejestracja: 23 marca 2017, 09:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Z grupy Carlsberg Polska

#2 Post autor: Shrek »

Poza tymi z wcześniejszego posta, dodatkowo mogę zaproponować jeszcze takie:
Załączniki
Carlsberg_pilki_20210515_180736.jpg

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Z grupy Carlsberg Polska

#3 Post autor: Serek »

I bądź tu człowieku mądry na jakiej pozycji znajdują się sygnatury na tych nowych "piłkarskich" Carlsbergach :/

Awatar użytkownika
kopernik
Posty: 544
Rejestracja: 09 lutego 2014, 08:41
Lokalizacja: Police

Re: Z grupy Carlsberg Polska

#4 Post autor: kopernik »

Zakładam, że tu pomocny stanie się numer który znajduje się na godzinie XII i wtenczas CP jest na godzinie II,
tak jak w przypadku Carlsberg 37 i 38

Shrek
Posty: 71
Rejestracja: 23 marca 2017, 09:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Z grupy Carlsberg Polska

#5 Post autor: Shrek »

Wszystkie kapsle z poprzednich wpisów pozostają aktualne, a jeśli ktoś byłby zainteresowany, to jeszcze wchodzą w rachubę: najnowszy Piast (z nową czcionką), nowy Zatecky cerny i jeden ze starszych Carlsberg'ów - Euro 2004. Zapraszam na priv.
Załączniki
Forum_nowe_luty.jpg

Shrek
Posty: 71
Rejestracja: 23 marca 2017, 09:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Z grupy Carlsberg Polska

#6 Post autor: Shrek »

I jeszcze wątek nt. serii "Graj w kolory". Widzę (nie tylko na Forum), że dyskusje potrafią być zażarte :)
W tej serii kapsli było i jest 10 sztuk, ale ci z nas, kolekcjonerów, którzy zbierają odmiany (w tym wypadku odcienie), mogą sobie poużywać. Chciałem zamieścić porównawcze zdjęcie, wybierając w każdym z kolorów skrajne z odcieni, które posiadam, ale niestety, możliwości fotograficzne (głównie związane ze światłem), nie przełożyły tego odpowiednio na efekt widoczny w załączeniu...
Niemniej można prowadzić dyskusje, czy niebieski to jest jeden "niebieskawy", a drugi "fioletowawy", żółty jest "mniej i bardziej żółty" itd., choć ja bardzo wierzę w to, że Paweł nie zmieni podejścia i w katalogu pozostanie wyłącznie 10 sztuk w serii.
W każdym razie - w końcu tu jest wątek "giełda" - zamieszczam zdjęcie i jeśli ktoś potrzebuje tę serię - również zapraszam na priv. W rachubę wychodzi wymiana na inne dziewice, mogą być zagraniczne.
Załączniki
Forum_Somersby_mniejsze.jpg

ODPOWIEDZ