19.03.2011 - giełda w Szczecinie

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2155
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

19.03.2011 - giełda w Szczecinie

#1 Post autor: yoreck »

My będziemy /tzn ja,Ewa i Danio/ ,wyjeżdżamy z Lublina o 19,00 , a z Warszawy Wsch. o 22,28 - przyjazd do Szczecina o 5,22.
Giełda jest w godz 7-13 ,a pociąg powrotny mamy 13,02 - więc można zaliczyć całą giełdę.
UWAGA! Cena przejazdu na tzw. bilet PODRÓŻNIKA w obydwie strony to tylko 69 zł !!! Bilet weekendowy obowiązuje od piątku od godz 19 do poniedziałku do godz 6 rano na linie TLK.
Czy ktoś jeszcze dołączy do nas w Warszawie?
Ostatnio zmieniony 11 marca 2011, 17:52 przez yoreck, łącznie zmieniany 1 raz.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

i

#2 Post autor: lowolak »

oczywiście jestem obecny. Jeszcze nie wiem czy będę jechał z Wawy czy od środy będę gościł w Szczecinie ale na giełdzie jestem (i w drodze powrotnej również :) ).
sPISkowej propagandzie mówię NIE

bucik
Posty: 571
Rejestracja: 04 lutego 2008, 23:25
Lokalizacja: Kraków/Wadowice/Jaroszowice

#3 Post autor: bucik »

I Ja jeżeli jestem godzien Waszego towarzystwa melduję swoją obecność.

Dodatkowo zapowiadam, że na stacji Poznań Główny dosiądzie się Andrzej, z którym mieliśmy okazję bawić się na giełdzie w Elblągu.

G.
11645 kapsli
2104 Polskie piwo (92 browary, 28 rozlewni - 75 kapsli)
6061 Zagranica piwo (145 krajów)
2007 Niepiwne (w tym 406 Polska) - 92 kraje
760 Reklamowe i okolicznościowe (6 krajów)
690 Serie PLN (341 I seria, 349 II seria)

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

#4 Post autor: zipkeczup »

Będę.
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

#5 Post autor: Pluto »

Ja również melduję swoją obecność i podróż od Warszawy :)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

#6 Post autor: kapiral »

Jeżeli tylko żaden z moich juniorów nie złapie jakiejś infekcji to z chęcią dosiądę sie na Wschodnim.

strappado
Posty: 135
Rejestracja: 24 stycznia 2009, 16:15
Lokalizacja: Poznań

#7 Post autor: strappado »

bucik pisze:I Ja jeżeli jestem godzien Waszego towarzystwa melduję swoją obecność.

Dodatkowo zapowiadam, że na stacji Poznań Główny dosiądzie się Andrzej, z którym mieliśmy okazję bawić się na giełdzie w Elblągu.

G.
Najprawdopodobniej i ja się dosiądę do tego pociągu.

Awatar użytkownika
GRYM
Posty: 269
Rejestracja: 14 czerwca 2009, 19:21
Lokalizacja: TCZEW

#8 Post autor: GRYM »

Będę.
...ARKOHOLIK...

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#9 Post autor: KOLEKCJONER »

Całkiem możliwe że i ja zjawię się w Szczecinie, muszę tylko zobaczyć połączenie.. no i .. daleko trochę... Mam nadzieję że wypali.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
BG Zabrze
Posty: 470
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 18:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

#10 Post autor: BG Zabrze »

yoreck pisze:WAGA! Cena przejazdu na tzw. bilet weekendowy w obydwie strony to tylko 69 zł !!! Bilet weekendowy obowiązuje od piątku od godz 19 do poniedziałku do godz 6 rano na linie TLK.
Hmm ja się pytałem u mnie na PKP i mi powiedzieli ze Bilet Weekendowy kosztuje 149zł w II kl. i mogę na nim jeździć cały weekend gdzie chce...
I że nie ma opcji żebym dojechał pociągiem do Szczecina za 69zł w 2 strony...
K.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

#11 Post autor: Pluto »

BG Zabrze nastąpiła drobna pomyłka ;)
Obecnie to się nazywa Bilet podróżnika i w dalszym ciągu kosztuje 69 zł w II klasie.
Tu masz link do oferty : http://www.intercity.pl/index.php?page= ... mn_id=1388

Różnica między biletem podróżnika a biletem weekendowym polega na tym, że bilet podróżnika dotyczy tylko połączeń TLK a bilet weekendowy dotyczy TLK a także Express InterCity (EIC) - dlatego kosztuje znacznie więcej ;)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
BG Zabrze
Posty: 470
Rejestracja: 19 grudnia 2006, 18:41
Lokalizacja: Zabrze
Kontaktowanie:

#12 Post autor: BG Zabrze »

No i to się nazywa PKP :D Kobieta w informacji nie potrafiła tego wytłumaczyć :) a można się wszystkiego dowiedzieć na forum kapslarzy hehe :mrgreen: Dzięki Pluto!
K.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2155
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#13 Post autor: yoreck »

BG Zabrze pisze:
yoreck pisze:WAGA! Cena przejazdu na tzw. bilet weekendowy w obydwie strony to tylko 69 zł !!! Bilet weekendowy obowiązuje od piątku od godz 19 do poniedziałku do godz 6 rano na linie TLK.
Hmm ja się pytałem u mnie na PKP i mi powiedzieli ze Bilet Weekendowy kosztuje 149zł w II kl. i mogę na nim jeździć cały weekend gdzie chce...
I że nie ma opcji żebym dojechał pociągiem do Szczecina za 69zł w 2 strony...
hehe,opcja jest , z 2 przesiadkami
Katowice 19,32-Wrocław 22,36 ,Wrocław23,44-Poznań 2,37 i Poznań 2,42- Szczecin 5,22
Tym ostatnim pociągiem będziemy jechać z Warszawy.
zadzwoń 42 19436 lub 22 19436 i zapytaj się o bilet PODRÓZNIKA - bilet ten kosztuje 69 zł i obowiązuje na pociągi TLK
Bilet weekendowy za 149 - jest na pociągi IC i TLK
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2155
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#14 Post autor: yoreck »

Wyjeżdżamy. Do zobaczenia :)
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

bucik
Posty: 571
Rejestracja: 04 lutego 2008, 23:25
Lokalizacja: Kraków/Wadowice/Jaroszowice

#15 Post autor: bucik »

Zachowując konwencję przyjętą w pociągu krótka relacja z giełdy. ( czytać z przymrużeniem oka )

Giełda bardzo nieudana. A szczególnie towarzysko. Podróż musiałem odbyć w towarzystwie kilku tzw. zbieraczy, którzy spoglądali spode łba zawistnym okiem na każdego kto pojawił się w okolicach 22:00 na dworcu Warszawa Wschodnia.
Już po przywitaniach było widać, że nie łączy tych ludzi nic, ani serdeczność, ani towarzyskość nie mówiąc już o więzach przyjacielskich.
Nikt nie poczęstował na dworcu nikogo pyszną naleweczkę z cytrynką i domieszką bardzo dobrej kawy waniliowo orzechowej. Nikt nie rzucił się zajmować przedziałów, a w końcu nikt nie udostępnił swoich dubli w przedziale podczas podróży.
Nikt nie poczęstował kabanosem i ogórkiem kiszonym i kolejną nalewką na spirytusie. Nikt nie kupił litra wódki w Poznaniu. Nikt nie pomagał w niezaśnięciu.
A na giełdzie to już nie mówię. Ani nie było z kim pogadać. Ani nikt się nie uśmiechał i nie ściskał z serdecznością prawicy. Nie było się z kim wymieniać no i kapsle jakieś takie od morskiej bryzy pordzewiałe.
Nie mówiąc już o tym, że z nikim nie można było się przejść wzdłuż Odry w budzącym się o świcie mieście Szczecinie.

A w powrotnej drodze, nikt nie dbał o to aby się Bucikowi dobrze spało. Nikt nie pił wódki na dworcu w Kutnie przegryzając kiełbasą.
Co poniektórzy zajmowali się tylko podrywaniem na pasję birofilistyczną dzierlatek w pociągu :)

I właśnie za to nie dziękuję całej ekipie, nie jestem wdzięczny i strzelam focha na myśl, że jak mnie nie zabierzecie na każdą kolejną giełdę na której będziecie to będę bardzo zły.

Szacunek: Jurek, Ewa, Lolek, Emil, Pluto, Danio, Smoku, Grzegorz-Etykieciarz, Andrzej z Poznania i wszystkich, których nie wymieniłem.

Obolały, skacowany, zmiętolny i bardzo bardzo (nie:)- szczęśliwy po giełdzie Szczecińskiej - Wasz Bucik
11645 kapsli
2104 Polskie piwo (92 browary, 28 rozlewni - 75 kapsli)
6061 Zagranica piwo (145 krajów)
2007 Niepiwne (w tym 406 Polska) - 92 kraje
760 Reklamowe i okolicznościowe (6 krajów)
690 Serie PLN (341 I seria, 349 II seria)

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

i

#16 Post autor: lowolak »

hejkum
tym razem nie będę się rozpisywał a jedynie dorzucę kilka faktów do relacji Bucika.
1. Jak widać na zdjęciach ZK rozpoczęło akcję ZK on TOUR, czego efektem były jednolite zielone koszulki z mało udanym kolorystycznie nadrukiem (ale zawsze) obrazujące w/w akcję oraz nick. To dla nas dość ważne, gdyż chcieliśmy aby nasza inicjatywa się rozrastała i ... tak się dzieje!!!
2. Bucik tym razem zapomniał dodać o śpiewach w trakcie jazdy do Szczecina, gdyż przy okazji spotkaliśmy kibiców Legii jadących na mecz Pogogoni z Flotą. W sumie to sam nie wiem czy zapomniał czy nie pamięta bo generalnie było ciężko :) Sam fakt że po tym jak udało mi się przysnąć byłem wybudzany x-krotnie, tylko i wyłącznie po to by napić się "za tych co nie mają miejsca w przedziałach" może świadczyć o dość "speczyficznie" spędzanym czasie w podróży.
3. Kapsle polskie oprócz jedngo wyjątku zdecydowanie tańsze od zagranicznych !!! Na dowód Grodzisk 1 trafił do mnie za 6 zł :) a drugi poszedł do Gryma.
4. Darmowe piwko serwowane na giełdzie niestety nie posiadało żadnej z zalet piwnych.

Mi doszło około 100 kapsli z zagranicy i około 20 z Polski (oczywiście z tych cieszę się zdecydowanie bardziej) przy okazji zamknąłem Namysłów !!!

Dzięki za wspaniały kolejny wyjazd i oczywiście specjalne dzięki dla mojego synka za wytrwaośc w boju okupioną słabszą postawą na turnieju (3 miejsce). Mam nadzieję, że w myśl przyjętych zobowiązań widzimy się w Katowicach.

miłego oglądania krótkiej foto-relacji.
http://pokazywarka.pl/shlgeh/
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#17 Post autor: lendoo »

Dobre fotki. Widzę, że był niezły melanż :D
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#18 Post autor: chinet »

Lolek, Twoja twarz na drugim zdjęciu wskazuje na przejście w inny wymiar... :mrgreen:
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#19 Post autor: Mr Cinx »

Danio to Twój szalik, co nie xD?
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

ODPOWIEDZ