28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#1 Post autor: lendoo »

Podczas festiwalu ma odbywać się giełda birofiliów, w piątek(28go) od godz. 16 a w sobotę(29go) od 12 godz.
Poniżej linki z info o festiwalu, ale niestety tylko po ukraińsku.

http://craftandvinyl.fest.lviv.ua/
https://www.facebook.com/events/268049523647846/

Zastanawiam się czy nie zrobić sobie wycieczki, choć już mam kupione bilety do Bratysławy na giełdę 29.04.
Załączniki
17342891_810270239120933_5294450925942828447_n.jpg
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

e-prezes
Posty: 128
Rejestracja: 01 maja 2015, 16:36
Lokalizacja: Kraków/Biała Podlaska

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#2 Post autor: e-prezes »

To informacja od giełdowiczów? Sam festiwal anonsowałem już na b.biz, ale nie znalazłem tam informacji o giełdzie.
Smocza Głowa Amber Ale

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#3 Post autor: lendoo »

e-prezes pisze: 05 kwietnia 2017, 07:53 To informacja od giełdowiczów? Sam festiwal anonsowałem już na b.biz, ale nie znalazłem tam informacji o giełdzie.
Nie od giełdowiczów. W programie jest informacja o giełdzie. ZArówno w piątek jak i w sobotę.

"16:00 – 02:00
Початок роботи пивного фестивалю та фуд-зони. На території FESTrepublic будуть діяти спеціальні ознайомчі екскурсії від Пивної ліги, Гараж пивовара, зустрічі колекціонерів пивної атрибутики, експозиція ретро-автомобілів, саморобних роверів та мотоциклів, прокат велосипедів, гаражний розпродаж Видавництва Старого Лева, дитячий маданчик від Лиса Микити."
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

e-prezes
Posty: 128
Rejestracja: 01 maja 2015, 16:36
Lokalizacja: Kraków/Biała Podlaska

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#4 Post autor: e-prezes »

Ups. Znacznie lepiej mi się czyta po rosyjsku niż po białorusku czy ukraińsku. Jakieś takie poplątanie ze znakami.

Pytanie czy kolekcjonerzy o tym wiedzą?! Owszem planowałem jechać na fest, i to nie z dużym bagażem jak na giełdę, ale szkoda byłoby taszczyć taki kawał drogi birofilia bez potrzeby jak tam będzie kilku miejscowych ze Lwowa.
Smocza Głowa Amber Ale

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#5 Post autor: lendoo »

e-prezes pisze: 05 kwietnia 2017, 11:17 Ups. Znacznie lepiej mi się czyta po rosyjsku niż po białorusku czy ukraińsku. Jakieś takie poplątanie ze znakami.

Pytanie czy kolekcjonerzy o tym wiedzą?! Owszem planowałem jechać na fest, i to nie z dużym bagażem jak na giełdę, ale szkoda byłoby taszczyć taki kawał drogi birofilia bez potrzeby jak tam będzie kilku miejscowych ze Lwowa.
Popytam się kilku kapslarzy ze Lwowa i okolic czy coś wiedzą oraz czy się wybierają. Innych birofilów oprócz kapslarzy niestety nie znam.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

e-prezes
Posty: 128
Rejestracja: 01 maja 2015, 16:36
Lokalizacja: Kraków/Biała Podlaska

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#6 Post autor: e-prezes »

Zaporoski Klub Kolekcjonerów Piwnej Atrybutki udostępnił u siebie na profilu FB informację o festiwalu. https://www.facebook.com/beerclub.zp/ Zatem może przyjadą. Popytaj!
Smocza Głowa Amber Ale

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1719
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: 28-29.04.17 - Lwów, Ukraina - giełda podczas Craft Beer & Vinyl Music Festival

#7 Post autor: Jacek »

Prawdopodobnie zrobię sobie wycieczkę 1-dniową i zajrzę przynajmniej na chwilę w sobotę na tą giełdę/festiwal.

ODPOWIEDZ