16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Capsello
Posty: 26
Rejestracja: 23 lutego 2015, 18:22
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#31 Post autor: Capsello »

Nie spodziewałem się takich tłumów w piątek :D
Spotkanie jak najbardziej na TAK!
Do zobaczenia za rok na 8 edycji :)

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#32 Post autor: lowolak »

Serdeczne Dzięki za Waszą obecność, pomoc oraz niesamowitą atmosferę. Mamy nadzieję że Spotkanie spełniło Wasze oczekiwania i zachęci do obecność na kolejnej edycji. My już zaczynamy myśleć o Spotkaniu w przyszłym roku.
Ps. Jeżeli macie zdjęcia, filmiki z naszej biesiady i chcielibyście się podzielić, oczywiście z miłą chęcią przyjmiemy.
Ekipa SK
www.spotkaniekapslarzy.pl
VIII SK 14/15.06.2024
Załączniki
Picsart_23-06-18_12-01-20-730.jpg
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3632
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#33 Post autor: wismat »

Kawał dobrej roboty! Dzięki za zorganizowanie tak fajnego przedsięwzięcia 😊
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#34 Post autor: Gacka »

Witam. Giełda wspaniała,co tu dużo gadać. Ale czy ze względów wyłącznie to kapslowych,to chyba nie. Organizatorzy wspominali o pomysłach,które można "wnieść". Jakościowo pewnie byłoby super,zaprosić-namawiać więcej kolekcjonerów z zagranicy. Bo z Polski chyba był komplet,hah! Same nasze rozmowy,picie piwka,jedzenie-jak giełda,wspaniałe,hehe! są bardzo ważne. Przecież wszystko to robimy dla naszego hobby. Niech nasi super organizatorzy,zrobią więcej,aby więcej było wymian! Proszę Jurka,Lolka,Lendoo i Krzysia,o coś na wzór Hirschaid.Gdzie mamy dużo więcej kolekcjonerów z poza Niemiec na tej chyba najlepszej giełdzie. Dacie radę. I jeszcze pytanie do organizatorów-ilu nas było wszystkich??
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#35 Post autor: lowolak »

Bardzo dziękujemy za miłe słowa i tak podpisujemy się wszystkimi rękoma, żeby kolekcjonerów z zagranicy było jeszcze więcej. Oczywiście nie mamy renomy Hirschaid, gdyż było to dopiero 7 Spotkanie, a tak naprawdę 3 jeżeli założymy cel stworzenia największego wydarzenia kapslowego. Odliczając od tego dwa lata pandemii (zamknięte granice) myślę że jesteśmy na właściwym torze. Dwa lata temu było 6 kolekcjonerów z zagranicy, w zeszłym roku 7 w tym zaś o ile dobrze liczę 25 (Ukraina nie puszczona przez granicę bo było by wiecej).
Naszym celem było zmobilizowanie polskiej sceny kapslowej, tak by zachęcić zagranicznych gości i wskazane przynosi powoli efekty. Dodam również że liczba maili, rozmów, zaproszeń była naprawdę duża, ale na zaufanie trzeba zapracować. Przed nami kolejne pomysły na działania celujące w zagranicznych gości, jak również informacje o kolejnych chętnych już na przyszły rok. Tu ponawiam prośbę do wszystkich Polskich kolekcjonerów o pomoc w rekomendacji naszego wspólnego dzieła, czy podczas wymian, czy spotkań.
Zarówno w piątek jak i w sobotę przekroczyliśmy 100 osób. Z naszych wyliczeń liczba osób które nie dojechały, pokryła się z liczbą gości niezapisanych.
Finalny rachunek= 135 kolekcjonerów z 13 państw.
NAJLEPSZE PRZED NAMI
sPISkowej propagandzie mówię NIE

marecki1207
Posty: 313
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#36 Post autor: marecki1207 »

Tylko hasło do Wi-fi mogłoby być inne. Nie obniżajmy rangi tak wspaniałej imprezy bo według mnie było to trochę dziecinne. Nie każdy jest warszawiakiem. Nie przekładajmy swoich.... na sprawy prywatne i kolekcjonerskie bo niektórzy mogli to różnie odebrać. Osoby zainteresowane będą wiedziały o co chodzi. To taki mój jeden minus na sto plusów.

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#37 Post autor: lowolak »

marecki1207 pisze: 18 czerwca 2023, 20:45 Tylko hasło do Wi-fi mogłoby być inne. Nie obniżajmy rangi tak wspaniałej imprezy bo według mnie było to trochę dziecinne. Nie każdy jest warszawiakiem. Nie przekładajmy swoich.... na sprawy prywatne i kolekcjonerskie bo niektórzy mogli to różnie odebrać. Osoby zainteresowane będą wiedziały o co chodzi. To taki mój jeden minus na sto plusów.
Przepraszam, to był mój prywatny telefon i nie sądziłem że komukolwiek będę musiał udostępniać wi-fi.
sPISkowej propagandzie mówię NIE

marecki1207
Posty: 313
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#38 Post autor: marecki1207 »

No ja nie korzystałem miałem swój ale duży napis na ladzie "hasło do wi-fi ........." trochę raziło w oczy. Ok nie ma tematu ale jak było oficjalnie, że można zgłaszać swoje minusy to taki minusik wrzuciłem. Ale myślę że każdy korzystał ze swojego internetu.

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 665
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#39 Post autor: lowolak »

marecki1207 pisze: 18 czerwca 2023, 23:09 No ja nie korzystałem miałem swój ale duży napis na ladzie "hasło do wi-fi ........." trochę raziło w oczy. Ok nie ma tematu ale jak było oficjalnie, że można zgłaszać swoje minusy to taki minusik wrzuciłem. Ale myślę że każdy korzystał ze swojego internetu.
Włosi i Kanadyjczyk korzystali. Na kartkę musiałeś trafić w momencie kiedy im udostępniłem, bo po chwili została schowana. Wszak jak pisałem to był prywatny telefon (internet).
Każda uwaga jest słuszna i z chęcią je przyjmujemy.
sPISkowej propagandzie mówię NIE

pawlosek12
Posty: 1507
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#40 Post autor: pawlosek12 »

Zrobić trochę większe odstępy w przejściu by było można dobrze się przemieszczać.

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1409
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#41 Post autor: KZK16 »

Mega spotkanie ! Mimo, że tylko w piątek byłem to do kolekcji doszło 105 sztuk kapsli polskich :)

Podziękowania dla organizatorów, jest moc ! Dobre jedzenie, atmosfera i znakomite piwo.
Lokalizacja i dojazd w porządku ale widać, że już nam ciasno się robi bo jest nas coraz więcej :)
Do zobaczenia za rok ! i Oby w większym składzie Kujawsko-Pomorski Klub Birofilów się pojawił na całe dwa dni :)
Pozdrawiam :)
5729 PL
3140 P
x569 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

bigzbig70
Posty: 189
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#42 Post autor: bigzbig70 »

Spotkanie bardzo udane,do kolekcji doszło sporo kapsli. Atmosfera super,piwko świetne,zwłaszcza porter,jedzonko pyszne,tu najlepsza była kaszanka.
Podziękowania dla wszystkich ,z którymi mogłem się wymienić i dla tych,którzy dorzucili kapsle na aukcję WOŚP organizowaną przez Kujawsko-Pomorski Klub Birofilów. Będzie co licytować w styczniu.
Wielkie podziękowania dla organizatorów za wspaniałą imprezę. Kawał dobrej roboty panowie. Do zobaczenia za rok.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: 16/17.06.2023 VII SPOTKANIE KAPSLARZY

#43 Post autor: Krzysiek »

Na Allegro pojawił się niebutelkowany kapsel z piwa Dedykowanego, to jedna z ostatnich sztuk jakie nam zostały, cały nakład spotkaniowego piwa (140 sztuk) wyprzedał się w trakcie spotkania. :o
Ponadto można zakupić kapsel, który pierwotnie miał się znaleźć na butelkach z piwem. Jako że fuckup nie był po naszej stronie, uznaliśmy że odejdziemy wyjątkowo od zasady 3 kapsli SK (Spotkaniowy/Reklamowy/Dedykowane) i ten kapsel stanie się po prostu dodatkowym kapslem spotkaniowym. Zarazem jest to jedyny wzór jaki nam został jeśli chodzi o kapsle stricte "giełdowe" - pozostałe 2 rozeszły się w trakcie SK. :)

LINK
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ