13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

O nas - zbieraczach. Spotkania.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#1 Post autor: Jacek »

Podkarpacki Klub Birofilów serdecznie zaprasza wszystkich na 10 Jubileuszową Międzynarodową Rzeszowską Giełdę Birofiliów!

Kiedy? 13 kwietnia 2024
Gdzie? ul. Krakowska 289, Rzeszów
Budynek Podkarpackiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa
W godzinach od 8:00 do 13:00

Jak co roku spodziewamy się kolekcjonerów z zagranicy - w poprzednich latach gościliśmy na giełdzie gości z Czech, Słowacji, Węgier, Litwy i Ukrainy.
Z okazji giełdy planujemy wydanie okolicznościowych gadżetów.
Podczas giełdy tradycyjnie odbędą się konkursy a niepowtarzalna atmosfera jest gwarantowana.

W sprawie rezerwacji stołów (1 miejsce to ok. 80 cm długości stołu), prosimy pisać na nasz adres e-mail: podkarpaccy@birofile.pl lub poprzez Messenger.
Każda rezerwacja zostanie potwierdzona wiadomością zwrotną.
Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy więc nie zwlekać z rezerwacją do ostatniej chwili.

Przed budynkiem znajduje się parking gdzie można bezpiecznie zaparkować.
W bezpośrednim sąsiedztwie miejsca giełdy znajduje się przystanek autobusowy „Krakowska Dworzysko” z centrum można dojechać tutaj liniami 1, 3 i 22 w około 15 min.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

Link do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1430362740876070/
Załączniki
FB_IMG_1704215387411.jpg

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#2 Post autor: lendoo »

Zapraszamy! Będzie międzynarodowo. Są już potwierdzone rezerwacje z Czech i Litwy :)
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#3 Post autor: Jacek »

Spływają kolejne rezerwacje, mamy potwierdzenie od kolekcjonerów z Węgier, że tradycyjnie, jak co roku, pojawiają się na giełdzie w Rzeszowie



kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#4 Post autor: kapiral »

Zgłoszenie właśnie wysłałem bo tak wiele bardzo pozytywnych wspomnień (nie tylko kapslowych) mam po podkarpackich (również z Leżajska) giełdach. Gdy moi synowie byli zdecydowanie młodsi, co i raz dopytywali się, kiedy będzie znowu taka giełda - nikt tak jak koledzy z "Podkarpackiego" nie potrafił urozmaicić pobytu niekolekcjonerom. Przy okazji pozwolę sobie wykorzystać wątek w sprawie, która należałoby co prawda umieścić w innym rozdziale, ale tak będzie skuteczniej.
Przeglądając w sobotę moje duble, znalazłem takie "cuda". Chętnie zamieniłbym na voś niepiwnego właśnie w Rzeszowie. Ewentualne dodatkowe uzgodnienia juz na PW lub maila.
Załączniki
_MG_6466.JPG

kapiral
Posty: 464
Rejestracja: 30 czerwca 2008, 17:14

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#5 Post autor: kapiral »

Trochę za śliska nawierzchnia, bo dopiero co przestało padać i "bęc". Bardzo szkoda mi chłopaka, który nie zdążył wyhamować, ale moje plany się mocno skomplikowały. Może i młodzieży łatwiej przyzwyczaić się do aut zastępczych, ale mi niestety nie idzie. Z ogromnym żalem musiałem zakomunikować żonie, że zmieniamy plany. W roku 2020 trzeba było aż ogólnoświatowej pandemii, bym odwoływał poczynione w Rzeszowie rezerwacje, a w tym roku wystarczyła tylko chwila czyjejś nieuwagi.
Ale pozytywne, że w tym roku dotknęło tylko mnie, a nie milionów ludzi na całym świecie.
Tylko, że szkoda.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#6 Post autor: Jacek »

kapiral pisze: 08 kwietnia 2024, 18:37 Trochę za śliska nawierzchnia, bo dopiero co przestało padać i "bęc". Bardzo szkoda mi chłopaka, który nie zdążył wyhamować, ale moje plany się mocno skomplikowały. Może i młodzieży łatwiej przyzwyczaić się do aut zastępczych, ale mi niestety nie idzie. Z ogromnym żalem musiałem zakomunikować żonie, że zmieniamy plany. W roku 2020 trzeba było aż ogólnoświatowej pandemii, bym odwoływał poczynione w Rzeszowie rezerwacje, a w tym roku wystarczyła tylko chwila czyjejś nieuwagi.
Ale pozytywne, że w tym roku dotknęło tylko mnie, a nie milionów ludzi na całym świecie.
Tylko, że szkoda.
No takich wiadomości to nie lubimy... No ale co poradzić :roll:

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#7 Post autor: Jacek »

Garść istotnych informacji na kilka dni przed giełdą.

Mamy potwierdzony udział kolekcjonerów z wielu rejonów Polski a także kilku innych państw. Zapotrzebowanie na stoły w opcji "last minute" przyjmujemy do jutra, postaramy się wtedy zorganizować coś dodatkowego i dowieźć na miejsce. Nie trzeba zabierać ze sobą kanapek, gdyż od samego rana odpalamy grilla. Kiełbaski i chleb są już zamówione u lokalnych wiejskich producentów. Zapewniamy za darmo - kawę i herbatę. Mamy przygotowane konkursy z nagrodami dla dzieciaków i dorosłych, więc nie będzie nudy, zwłaszcza dla tych pierwszych :) Wszystkie gadżety giełdowe są już gotowe i czekają, a piwo się chłodzi :D

W piątek wieczorem wybieramy się na jakieś przedgiełdowe piwo, jeśli masz ochotę, daj znać, zgadamy się co do szczegółów. Koledzy z ZK już się zapowiedzieli ;)

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: 13.04.2024 - Rzeszów - 10 Jubileuszowa Międzynarodowa Giełda Birofiliów

#8 Post autor: Jacek »

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w sobotnie przedpołudnie pojawili się w stolicy podkarpacia, aby spotkać się i pozyskać nowe zdobycze do swoich kolekcji! Po raz kolejny gościliśmy kolekcjonerów z całej Polski ale także ze Słowacji, Węgier i Litwy. Mamy nadzieję, że stanęliśmy na wysokości zadania i wszyscy wrócili z giełdy zadowoleni 😊

Szczególne podziękowania kierujemy do:

✅ Browar Łańcut naszego głównego sponsora za objęcie patronatem giełdy oraz zapewnienie wyśmienitego piwa dla uczestników,

✅ DobryBro za ufundowanie nagród w konkursach i wsparcie organizacyjne,

✅ ITS - płyty i akcesoria meblowe za zapewnienie transportu stołów, grilla i pozostałych wielkogabarytowych przedmiotów,

✅ Lorenz Snacks Polska wraz z jej najlepszym przedstawicielem za dostarczenie chipsów dla uczestników,

✅ Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa za udostępnienie sali wraz z całym zapleczem, a także za przyjazne przyjęcie oraz promocję naszej giełdy,

✅ Piotr Dj/Wodzirej za całą konferansjerkę, muzykę oraz zorganizowanie konkursów i atrakcji,

✅ Mark4U za owocną współpracę przy stworzeniu wyjątkowych kapsli giełdowych,

✅ Patrycja Błajdo za wspaniałą fotorelację z giełdy,

✅ wszystkich pozostałych sponsorów, członków Podkarpackiego Klubu Birofilów i osób, które poświęciły swój czas i energię aby wszystko mogło się odbyć i tak dobrze wyglądać 🍻

Mamy nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie, w tak samo doskonałych nastrojach jak w ostatnią sobotę 😁

Link do fotorelacji: https://www.facebook.com/share/p/Bq7t2J4N1wCXqeh3/

ODPOWIEDZ