Chcę stworzyć swoją stronę www. Jak to zrobić ?

Tu można rozmawiać o wszystkim :)
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
damian_2385
Posty: 106
Rejestracja: 21 listopada 2013, 19:10
Lokalizacja: Swarzędz

Chcę stworzyć swoją stronę www. Jak to zrobić ?

#1 Post autor: damian_2385 »

Cześć wszystkim.

Jak już w tytule napisałem chciałbym stworzyć własną stronę internetową jednak nie mam zielonego pojęcia o jakimkolwiek programowaniu . Zauważyłem że wielu z was korzysta z niejakiego JIMDO . Mam pytanie odnośnie tworzenia strony na tym portalu , na ile jest to zgodne z opisem . Czyli Czy związane są jakieś koszty z założeniem bądź późniejszym użytkowaniem strony którą założę . Jakie są wasze opinie co do takiej strony jeżeli chodzi o prostotę obsługi i jej działanie. Być może nie skupiać się tylko na tym jednym portalu może macie coś ciekawszego ?

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Chcę stworzyć swoją stronę www. Jak to zrobić ?

#2 Post autor: Delma21 »

Ja korzystam z jimdo,po stworzeniu strony wszystko jest okey,itd
Tylko wkurzające jest to że duż zdjęć nie wpakujesz bo jest ograniczenie,trzeba zmniejszać rozmiary zdjęć,jakieś skrypty są od nich sam nic nie musisz tworzyć,tylko od nich jest niesiona pomoc,
Ogólnie Polecam korzystanie;**

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Re: Chcę stworzyć swoją stronę www. Jak to zrobić ?

#3 Post autor: Dariobeer »

damian_2385 pisze:Czy związane są jakieś koszty z założeniem bądź późniejszym użytkowaniem strony którą założę .
Strona jest całkowicie darmowa (jimdo free). Jedynie przy tworzeniu strony jest potrzebna (teraz) znajomość języka angielskiego.Tak jak pisał Delma21 jest ograniczona pojemność (500 mb.) Tak,że lepiej jest wstawiać fotki o mniejszej rozdzielczości.

Awatar użytkownika
damian_2385
Posty: 106
Rejestracja: 21 listopada 2013, 19:10
Lokalizacja: Swarzędz

Re: Chcę stworzyć swoją stronę www. Jak to zrobić ?

#4 Post autor: damian_2385 »

Dzięki bardzo za wskazówki w wolnej chwili chyba przysiądę i postaram się coś stworzyć :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ