Fanta

Zakrętki od butelek plastikowych i szklanych
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Fanta

#1 Post autor: wzmacniacz »

Witam!
Podczas moich podróży po świecie najczęściej kupowanym napojem przezemnie jest Fanta. Z przyzwyczajenia odkładałem nakretki i po jakimś czasie zrobiła się przyjemna kolekcja. Zauważyłem że w każdym kraju nawet jak wyglądają one podobnie różnią się, postanowiłem wiec zebrac kolekcję nakretek Fanty z całego świata. Narazie mam około 30 wzorów z 16 państw :D . Jak będę miał możliwość będe wrzucał tu fotki poszczególnych nakretek.
Ja ktoś jedzie na urlop zagranicę, będę wdzieczny jakby przywiózł nakretki od Fanty, postaram się zrewanżować.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wismat
Administrator
Posty: 3622
Rejestracja: 20 października 2006, 16:08
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#2 Post autor: wismat »

Gdybym przeczytał to 3 dni wcześniej, to miałbym co nieco. A tak trudno :( Ale postaram się pamiętać!
https://wismat.kolekcjakapsli.pl - moja strona | https://KatalogKapsli.pl - katalog kapsli polskich

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#3 Post autor: Kowalsik »

Kowalsik

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#4 Post autor: wzmacniacz »

hehe, no zawsze tak jest że cos się spóźnia. Temat jest rozwojowy. Dzis udało mi się wymienić 28 nakretek z ruskiem, coś pieknego :-)

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#5 Post autor: wzmacniacz »

Marek, a czyje te fanty ze skanów?

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#6 Post autor: Kowalsik »

pewnie że moje ;) Co do polskich, to popatrz w katalogu, mam tam duble wstawione.
Kowalsik

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Fanta

#7 Post autor: wzmacniacz »

Powoli kolekcja rośnie :-)

Lokys-71
Posty: 364
Rejestracja: 02 maja 2014, 06:03
Lokalizacja: Rahmel

Re: Fanta

#8 Post autor: Lokys-71 »

Trafilem ostatnio pod Sierpcem zakretke po Mirindzie z Lodzkich zakladow piwowarskich--pn-73 , cena 7 zeta, ciekawy staroc, ale Fanty jeszcze nie wykopalem. :D[ byly tez stare kapsle z Sierpca, ale z ziemi, wiadomo jaki stan-choc czytelne]
Na razie 2836 Polska-piwne,169 pozostałe piwne 707 odwrotki, 502 inne, 367 serie oraz 577 niepiwne--razem 5214-- ale pracuję nad powiększeniem....a i 2133 na wymianę, na razie.....

ODPOWIEDZ