gdzie można znaleźć ciekawe kapsle??

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#31 Post autor: czebrys »

Krzysiek pisze:Jeden to sie nie opłaci tak wysyłać,
no dobra to może być 15 :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

#32 Post autor: PawełN »

W Koszalinie jest taka ulica Orla (to najbardziej pijackie osiedle w mieście). Tam to sie chodzi po kapslach, zawsze wynosze stamtąd kilka nowych. A naprawde stare kapsle to się wyławia tam z rzeczki (na magnes), raz nawet wyłowiłem broka nr 2, tyle że był tak skorodowany że mi sie rozsypał przy wkładaniu do klasera :(
Znak towarzyszy zastrzelonych

igor_kolekcjoner
Posty: 86
Rejestracja: 18 czerwca 2005, 16:43

#33 Post autor: igor_kolekcjoner »

fajny sposób z tym wyławianiem kapsli na magnes:) dobry jest też sposób chodzenia po plaży z wykrywaczem metali. Można ciekawe kapsle znależć. Niestety jeszcze takiej moteodyt nie probowałem z powodu braku sprzętu... :( > Ale niedługo będę miał wykrywacz metali... jak wygram w lotka :lol: :lol: :D
Moja ksywka na browar.biz : Świstak

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2048
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#34 Post autor: Krzysiek »

Hah, Igor, znaim znajdziesz jakis kapsel, to rzucisz ten sprzęt w chol....
On Ci będzie piszczał przy każdym drucie i pręcie. :D
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#35 Post autor: JJaq »

Trzeba wynaleść "wykrywacz kapsli" i opatentować i sru kapsli szukać

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

#36 Post autor: PawełN »

He He. Ja z wykrywaczem już po plaży chodze a oprucz kapsli wiele ciekawych monet sie znajduje. Rada: piasek sitkuj rakietą tenisową
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#37 Post autor: warsol »

Ach...morskie plaże,bary i smażalnie :P Latem to istna kapselkowa zyla zlota :D Zawsze jakies nowe sie trafia.Byle do wakacji :P :P
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

Awatar użytkownika
maxkapsle
Posty: 83
Rejestracja: 04 marca 2006, 10:59
Lokalizacja: Maków Podhalański

#38 Post autor: maxkapsle »

Ja się trochę cofnę w tym temacie: :P
Też mówię, że fajne kapsle znajduje sie wszedzie :)
Ostatnio byłem na wycieczce szkolnej w Ojcowiei tylko patrzyłem się w dół xD Tuż pod samą "Maczugą Herkulesa" znalazłem stare pepsi co nie miałem :) potem pod taką knajpką kolega ( co też zbiera kapsle ) znalazł tam kapsel EB :) potem znalazłem tam Żywca nr. 96 :).
też nie dawno jeździłem z kuzynem na rowerach po takim fajnym torze :P
i mój kuzyn znalazł Okocimia nr. 25 :D
Oooo... ile tych historyjek innych jeszcze było .. :P
____________________

PzDr. dla wszystkich!_!_!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2048
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#39 Post autor: Krzysiek »

Heh, ja ostatnio byłem na działe na Mazurach, i jak wracałem znad jeziora, to zajrzałem do wojennego bunkra. Masa śmieci była, ale nie kapsli...
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

igor_kolekcjoner
Posty: 86
Rejestracja: 18 czerwca 2005, 16:43

#40 Post autor: igor_kolekcjoner »

Krzysiek pisze:Hah, Igor, znaim znajdziesz jakis kapsel, to rzucisz ten sprzęt w chol....
On Ci będzie piszczał przy każdym drucie i pręcie. :D
Co racja to racja :) . ale jak już stwierdził nasz kolega Paweł N można znaleźć wiele innych ciekawych rzeczy.

Czytałem gdzieś że są wykrywacze pokazujacy na wyświetlaczu schematyczny wygląd(kontur) przedmitu który wykryły, wtedy łatweij by było szukać kapsli... Ale sobie pomażyłem :D Nie mam chajsu na zwykły wykrywacz a co dopiera na z takim z takimi bajerami :D

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#41 Post autor: warsol »

U mnie jeszcze na rynku pelno jest.Dzis znalazlem wojaka , karmi i żubry.Aha lecha i heinekena jeszcze :mrgreen: :D ale żubrów jest najwiecej , wszedzie :/ :/ :/ :rotfl:
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#42 Post autor: Oguś27 »

To sa ciekawe kapsle???

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#43 Post autor: JJaq »

warsol gdzie masz internet

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#44 Post autor: warsol »

Dla mnie dosc ciekawe bo karmi,heinekeny i wojaki znajduje rzadko :(
JJaq pisze:warsol gdzie masz internet
O co ci chodzi?
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#45 Post autor: czebrys »

:cisza: Dobra koniec gadania na temat tego że znalazło się 2 karmi i żubra.
W temacie chodzi o coś innego czyli "Gdzie można znaleźć ciekawe kapsle?"
a nie "Co dziś rano znalazłem przed warzywniakiem?". Ewentualnie piszcie o jakichś fajnych starych kapslach, które znaleźliście. Jeśli chcecie pogadać między sobą to od tego jest PW.

P.S. Wesołych i udanych wakacji!!!! :cool: :)
Wracajcie cali :nono: :D

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#46 Post autor: JJaq »

warsol pisze:O co ci chodzi?
O to mi chodzi że fala dzieci neostrady zaczyna zalewać forum Po co pisać głupie posty o znajdywaniu żubruw czy o swoich zawalonymi gratami składzikach o jest forum O KAPSLACH a na inne dyskusje jest dział PUB

igor_kolekcjoner
Posty: 86
Rejestracja: 18 czerwca 2005, 16:43

#47 Post autor: igor_kolekcjoner »

dobra nie dogaduj mu tak JJagu :) . Tobie chyba nikt nie dogadywał jak w dziale identywikacja prosiłeś o zidnetyfikowanie GINGERSA CYNAMON :D

A tak odnośnie znaleźiśk: Mój młodszy brat znalazł dle mnie 3 nowe harnasie (Zostań Miliomerem) koło sklepu. :cool:
Moja ksywka na browar.biz : Świstak

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#48 Post autor: JJaq »

a to dawno było

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#49 Post autor: warsol »

Okej
przesadzilem z tymi postami.Nie bede juz takich glupot wpisywal :)
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

odp

#50 Post autor: KOLEKCJONER »

Gdzie kapsle?? przy sklepie:).....garaż jakis..strych.... na jakis starych budowach gdzie zule siedza...... ostatnio chodze po PKP:)

Awatar użytkownika
PawełN
Posty: 380
Rejestracja: 06 maja 2006, 20:48
Lokalizacja: Koszalin

#51 Post autor: PawełN »

Najlepiej znaleść piwne osiedle.
Znak towarzyszy zastrzelonych

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

Re: odp

#52 Post autor: mr-perez »

KOLEKCJONER pisze:...... ostatnio chodze po PKP:)
....to już nie te czasy , ale 20 lat temu na dworcach kolejowych i przydrożnych parkingach znajdowałem najlepsze kapsle.... :)

PS. W 1992 r (sierpień) przeszperałem cały parking we Wrocławiu przy zjeździe na autostradę na Zgorzelec, ale było już pusto , chyba Grzesiek G. mnie uprzedził... :D

Gacka
Posty: 1077
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#53 Post autor: Gacka »

Bedac na kazdej gieldzie,na kazdym meczu,zawsze smigalem po peronach wyszukujac kapsli miedzy torami :O .Mozna bylo naprawde znalezc cos ciekawego :) .Jesli chodzi o stacje CPN,przy ktorej byl zjazd na WROCLAW,lub ZGORZELEC,tamten parking,byl kopalnia kapsli :D ,choc jedynie z Niemiec,no i moze jakies pojedyncze kapsle,z innych zachodnich panstw.Smigalem tam co tydzien,swoim motorowerkiem OGAR 150?Mialem kolege,a on MOTORYNKE :mrgreen: .To byly dobre czasy!
Wks Slask! Kocham kapsle!

miodek

#54 Post autor: miodek »

Co jakiś czas ruszam sobie "na garaŻe". Wiecie, garaŻ królestwo męŻczyzn, moŻna kropnąć sobie piwko albo i dwa majstrując przy aucie, albo tylko dlatego Żeby polowica nie widziała i nie ma wiecznie sprzątających Żon. Otworzony kapselek toczy się w kąt i leŻy nieraz cichutko przez kilka lat i jest w dobrym stanie bo w garaŻu sucho. No i przychodzi moment Że małŻonka dostrzega walające się śmieci i kaŻe posprzątać - a wtedy miotła w dłoń i z grubsza przed garaŻ, przecieŻ nie będzie wynosił do śmietnika :mrgreen:

Awatar użytkownika
warsol
Posty: 52
Rejestracja: 03 czerwca 2006, 09:14

#55 Post autor: warsol »

miodek pisze:Otworzony kapselek toczy się w kąt i leży nieraz cichutko przez kilka lat i jest w dobrym stanie bo w garażu sucho.
Zgadzam sie<Pare razy zdarzylo mi sie znalezc przed garazami w jakims kaciku przy drzwiach stare paroletnie co najmniej kapsle ktorych jeszcze nie mialem :) A i z nowych cos sie zawsze trafia przy okazji :)
Piwo jest napojem chłodzącym zapał do pracy.

krzysztof

#56 Post autor: krzysztof »

Ostatnio znajduję duŻo ciekawych kapsli koło starych budynków w których nikt nie mieszka. Wystarczy trochę poszukać.
Między innymi znalazłem stare pepsi, coca-cole, kilka starszych okocimów,
Głubczyce nr 9, Namysłów 4 lub 5 nie wiem który bo jest zardzewniały na dole po bokach i duŻo innych, o których napiszę później.

krzysztof

#57 Post autor: krzysztof »

TeŻ ostatnio bardzo duŻo znajduję starych jurajskich, tych z napisami na bokach białe i Żółte mam juŻ ich chyba ze 12.

czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#58 Post autor: czebrys »

u mnie też nawał ich...ciekawe skąd ;P
ale niestety nic nowego...z 40 nowosci tego roku mam tylko 10 ;/

(po dzisiejszej paczuszcze z Danii 900 przekroczona ;D niedlugo tysiac :D) musialem sie pochwalic ;p

krzysztof

#59 Post autor: krzysztof »

Ja tam się cieszę, Że jest duŻo starych jurajskich z napisami po bokach, tylko szkoda Że połowa z nich jest trochę zardzewniała po bokach.

czebrys
Posty: 573
Rejestracja: 29 marca 2006, 14:52

#60 Post autor: czebrys »

Lepszy rydz niż nic. ;p

Juz cale osiedle przepatrzone i nic nowego nie potrafię już znaleźć, trzeba będzie znowu szukać wśród rodziny i znajomych kogoś kto ma zamiar wyjechać gdzieś dalej :D znajomych pod tym względem mam fantastycznych, tylko kumpela jadąc do Egiptu mnie zawiodła. Kumpel jechał do Irlandii do siostry polki, która miała chłopaka francuza. Przywiózł mi kapsle i z Irlandii, Anglii, Francji i z Norwegii (jego siostra dużo jeździ po świecie) i Finlandii. Za co jeszcze raz serdecznie mu dziękuje. ;)

ODPOWIEDZ