XI Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2004

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

XI Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2004

#1 Post autor: wzmacniacz »

Pozwoliłem sobie załozyć pierwszy temat na tej stronie! A wiec dzisiejszej nocy udało mi się , przy ogromnej pomocy żony, opracować ankietę i dziś będzie ona w waszych skrzynka mailowych!!! Padł rekord w ilości osób biorących w niej udział, 51 kolekcjonerów!!!! We wszystkich kolekcjach znajduje się 200473 kapsli a to już jest poteżna ilość. Ankieta wyszła jak wyszła. Paru osobom "zaszumiało" i niestety wyniki nie są wiarygodne!!Wszystkie dane zawarte w niej sa przepisane z orginalnych formularzy przysłanych przez was, niczego nie zmieniałem ani nie poprawiałem! Jedynie w zagranicy pozwoliłem sobie usunąć kilka państw ale jeszcze nie wszystkie!!
Na rok następny rok szykuję już zmieniona wersje ankiety będzie ona, mam nadzieję , uczciwa i porównywalna!!!
Wszystkim którzy wzieli udział w ankiecie dziekuję!!! Tych którzy w tym roku nie zdążyli wypełnić ankiet zapraszam na ankietę 2005. Wyniki w skróconej wersji dla nie biorących udziału w ankiecie będą zamieszczone na stronie Pawła! www.kapsle.xon.pl. Za co bardzo mu dziękuję! I zapraszam wszystkich do korzystania z nowo stworzonego forum dla kapslarzy, na które link znajduje sie na jego stronie

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XI Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2004

#2 Post autor: Cinx »

wzmacniacz pisze:Pozwoliłem sobie załozyć pierwszy temat na tej stronie! A wiec dzisiejszej nocy udało mi się , przy ogromnej pomocy żony, opracować ankietę i dziś będzie ona w waszych skrzynka mailowych!!! Padł rekord w ilości osób biorących w niej udział, 51 kolekcjonerów!!!! We wszystkich kolekcjach znajduje się 200473 kapsli a to już jest poteżna ilość. Ankieta wyszła jak wyszła. Paru osobom "zaszumiało" i niestety wyniki nie są wiarygodne!!Wszystkie dane zawarte w niej sa przepisane z orginalnych formularzy przysłanych przez was, niczego nie zmieniałem ani nie poprawiałem! Jedynie w zagranicy pozwoliłem sobie usunąć kilka państw ale jeszcze nie wszystkie!!
Na rok następny rok szykuję już zmieniona wersje ankiety będzie ona, mam nadzieję , uczciwa i porównywalna!!!
Wszystkim którzy wzieli udział w ankiecie dziekuję!!! Tych którzy w tym roku nie zdążyli wypełnić ankiet zapraszam na ankietę 2005. Wyniki w skróconej wersji dla nie biorących udziału w ankiecie będą zamieszczone na stronie Pawła! www.kapsle.xon.pl. Za co bardzo mu dziękuję! I zapraszam wszystkich do korzystania z nowo stworzonego forum dla kapslarzy, na które link znajduje sie na jego stronie
Wow poand 200.000 kapsli
Sporo
A kiedy będzie ta ankieta wystawiona??
Nom mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie coraz więcej ludu :wink:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Paweł
Administrator
Posty: 2163
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#3 Post autor: Paweł »

Wszystkie informacje nt. nowego kształtu ankiety i planowancyh niespodzianek pojawią się po giełdzie, bo jest jeszcze bardzo dużo spraw do obgadania :)

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#4 Post autor: wzmacniacz »

Wielkie sorki!!! Jakichochlik wszedł w kompa nie wyszło wysyłanie wyników! Zaraz ponowię próbę!

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

#5 Post autor: wzmacniacz »

Ankieta już poszła w kable! Potwierdzenia już przychodza wiec tym razem wszystko w porzadku!
Życzę miłej lektury!

Awatar użytkownika
kaktus292
Posty: 128
Rejestracja: 06 lutego 2005, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

#6 Post autor: kaktus292 »

Lektura rzeczywiście ciekawa. Należy ci sie DUŻE conieco za prace w opracowanie włożoną. A domyslam się że nie było to łatwe. Z jakich powodów? Wiadomo. Tak trzymać i nie rezygnować.
Acha znów mam pomysła :lol: Postuluje o zeskanowanie tego wszystkiego i stworzenie 12 tomowego katalogu kapsli w "polskich domach" czy jak to tam nazwiemy.

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#7 Post autor: Cinx »

Robota przednia :P
Jedyna uwaga z mojej strony to taka , że trochę kody uczestników moggą wybić z równowagi a tak to ALL OK 8)
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Pera_15

#8 Post autor: Pera_15 »

Są jakieś nowsze ankiety?

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#9 Post autor: chinet »

Są jakieś nowsze ankiety?
Przysnęło się trochę, co!? :D
Jestem trollem :mad:

ODPOWIEDZ