Adresy firm,produkujacych kapsle

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

Adresy firm,produkujacych kapsle

#1 Post autor: Gacka »

Wlasnie drodzy Koledzy.Jedzie do mnie Kolega z Niemiec,chce odwiedzic po drodze firme z Krakowa,Goleniowa,moze TIK (Slowacja ),i przeniesiona ostatnio firme na UKRAINE.Jesli znacie adresy,prosze o przeslanie na PW.DZIEKI!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Adresy firm,produkujacych kapsle

#2 Post autor: Oguś27 »

Gacka pisze:Wlasnie drodzy Koledzy.Jedzie do mnie Kolega z Niemiec,chce odwiedzic po drodze firme z Krakowa,Goleniowa,moze TIK (Slowacja ),i przeniesiona ostatnio firme na UKRAINE.Jesli znacie adresy,prosze o przeslanie na PW.DZIEKI!
dobry temat sam jestem ciekaw czy ktoś ma ich adresy może ktoś zkontaktował by sie z romaszko może on ma adresy bo często wystawia kapsle robione w can-pack kraków (cp)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#3 Post autor: Krzysiek »

Temat jest już chyba nieaktualny, bo posłałem Gacce(tak to się odmienia?) adresy, także jak ktoś chce je mieć to raczej do niego piszcie, bo ja nie mam już tego posta.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Adresy firm,produkujacych kapsle

#4 Post autor: Oguś27 »

Gacka pisze:Wlasnie drodzy Koledzy.Jedzie do mnie Kolega z Niemiec,chce odwiedzic po drodze firme z Krakowa,Goleniowa,moze TIK (Slowacja ),i przeniesiona ostatnio firme na UKRAINE.Jesli znacie adresy,prosze o przeslanie na PW.DZIEKI!
hej grzesiek poślij mi te adresy na gg

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: Paweł »

Krzysiek nie możesz tego umieścić tu na forum tak aby wszyscy zobaczyli?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#6 Post autor: Krzysiek »

Prośbę kieruj do Grześka Gacki, bo on moze jeszcze ma mojego posta, ja wykasowałem ostatnio calą skrzynkę i nie mam już tych dresów.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ