przychylność sklepów i barów

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

przychylność sklepów i barów

#1 Post autor: barthez »

Mam pytanie:Czy chodzicie do sklepów i barów po kapsle, które im zostają po klientach i czy chętnie je wydają??
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#2 Post autor: danio_145 »

Tak, czesto zaglądam do barów. Bardzo chetnie wydaja kapsle.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2015
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#3 Post autor: Krzysiek »

Ja też się moge pochwalić, w szczególności 2 przypadkami:

1. Jak byłem tydzień na wakacjach w Krynicy Morskiej, to chodziłem na pizze to pubu, gdzie dawali Ambera, i inne piwa z tego browaru, i jak poprosiłem o kapselki, to dostałem kilka żywych i koźlaków, co wiecej miła obsługa mi tam odkładała je pod ladą :mrgreen:

2. Co roku jeżdże do dziadków na wieś, gdzie co wieczór pod sklepem spotykają sie miejscowi ludzie na piwie, biorąc je na miejscu. Tam zaznajomiłem sie ze sprzedawczynia która mi pozwalała przegrzebywać pudełko z kapslami, dzieki czemu zdobyłem troche Łomż jasnych, exportów oiraz Jaków.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
Miki
Posty: 33
Rejestracja: 18 maja 2005, 15:53
Lokalizacja: Kalisz

#4 Post autor: Miki »

mi w niektórych barach kapsle odkładają specjalnie dla mnie bo takto by wyrzucali :D a co do sklepów to nieraz coś mają a takto mówią, że klienci sami otwierają i kapsli nie ma :(

igor_kolekcjoner
Posty: 86
Rejestracja: 18 czerwca 2005, 16:43

#5 Post autor: igor_kolekcjoner »

Mi w ok. 5 sklepach na osiedlu odkładają i mają mi odkładać w jednym barze. Przeważnie ekspedjentki są miłe, ale zdarzają się czasem takie jak by to powiedzieć ... mniej miłe
Moja ksywka na browar.biz : Świstak

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#6 Post autor: AnDrEw »

Ja kiedyś kiedy było lato, poszedłem do pewnego sklepu, zapytałem wprost czy nie ma pani jakiś kapsli, powiedziała że nie . Po chwili poszedłem ponownie kupiłem batonika, loda :) zjadłem :D i wróciłem po jakąś tam nastepną słodycz, wtedy ekspedientka powiedziała mi, że ma za sklepem pudło kapsli i moge w nim pogrzebać :lol:
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Grzybu
Posty: 13
Rejestracja: 11 listopada 2005, 10:30

#7 Post autor: Grzybu »

Ja zaczołem dzisiaj. Na początku nie zabardzo byłem pzrekonany żeby iść ale sie zdzecydowałem. Obleciałem dzisiaj kilka sklepów i mam kilka kapsli które juz maiłem i jedengo którego nie mam. W jednym sklepie mi nawet zbierają kapsle. Więc jeśli ktoś mysłi że to tak głupio iść i zapytać o kapsle ( tak jak ja ) niech poczeka na moment aż niebędzie klientów i wtedy pójść. Jak się nie uda próbujcie dalej. Powodzenia :)

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#8 Post autor: Mr Cinx »

Ja w sumie uczęszczam do 2 sklepów.
Pierwszy to jak wracam ze szkoły i czasem wezme sobie z 15 kapsli.
Drugi to gruba ryba :D
Wpadam raz w tygodniu w niedzielę i biore 1 - 1,5 reklamówki.
Zawartośc to około 15 różnych rodzajów piwa, w znaczących ilościach.
Karpackie Pils,Super Mocne,Harnaś,Żubr,Tatry,Żywce, Podkarpackie,Okocimie i wiele innych.
Więc masówki mam baardzo dużo. :)
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#9 Post autor: mr-perez »

Jak robie jakies zakupy w spozywczym to zanim pani wyda reszte czasem sobie cos wygrzebe z pudeleczka obok kasy. A pani pyta " Co znowu jakis konkurs? Trzeba kapsle wysalac ?" A ja wtedy odpowiadam , ze nie ma konkursu tylko ja zbieram dla siebie. Pani robi taka minke :O i po rozmowie. I chyba sie cieszy , ze nie przegapila konkursu :D .

ugedey
Posty: 155
Rejestracja: 21 września 2005, 18:03
Lokalizacja: Poznan

#10 Post autor: ugedey »

ja nie "uderzam" do sklepow i barow z tej przyczyny, ze nie ma tam dla mnie nic interesujacego - wszystko co maja sklepy i bary moge bez problemu znalezc na ulicy.niestety nie ma u nas (jesli sa to niewiele) takich barow jak w belgii.....marzenia...

glevers
Posty: 90
Rejestracja: 19 września 2005, 15:08
Lokalizacja: Jeziorany

#11 Post autor: glevers »

a czemu belgijskie bary są takie fajne ?
Warmia i mazury the best !

ugedey
Posty: 155
Rejestracja: 21 września 2005, 18:03
Lokalizacja: Poznan

#12 Post autor: ugedey »

belgijskie bary sa chyba najlepsze na swiecie z tej przyczyny ,iz w wielu z nich serwuja np 700 (czasem nawet 1000) gatunkow piwa i w dodatku butelkowanego wiec chyba musza miec BAAAARDZO duzo roznych kapsli

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#13 Post autor: Oguś27 »

ugedey pisze:belgijskie bary sa chyba najlepsze na swiecie z tej przyczyny ,iz w wielu z nich serwuja np 700 (czasem nawet 1000) gatunkow piwa i w dodatku butelkowanego wiec chyba musza miec BAAAARDZO duzo roznych kapsli
jasne kapsle belgijskie sa piekne ostatnio wyszeo kilka nowyvch z owocami sa w mkatowickim auchanie

ODPOWIEDZ