Jaki kraj doszedl Ci w tym roku?

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

Jaki kraj doszedl Ci w tym roku?

#1 Post autor: Gacka »

No wlasnie,pochwalcie sie!Mi jak na razie zaden :(
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2018
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#2 Post autor: Krzysiek »

Hmmm, a ja właśnie w oklicach początku września obchodziłem roczek odkąd zacząłem zbierać. Z nowych krai nic mi nie przybyło, ale od niedawna postanowilem że zacznę zbierać polskie niepiwności, i jak na razie się nie zawiodłem :)
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#3 Post autor: AnDrEw »

Rwanda,Pakistan,Maurytius,Mali,Algieria,Aruba,Burkina Faso,Dominika,Wyspy Św. Tomasza,Samoa,Kongo,

Korea Pd.,Antigua,Irak są zaś w drodze do mnie :)
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#4 Post autor: Paweł »

Mi państw regularnie ubywa :D

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#5 Post autor: Cinx »

Samoa,Kongo,Irak,Ekwador....antyle hol,albania,azerbejdżan,barbados,libia,myanmar,singapur,urugwaj,uzbekistan,wybrzeze kości słoniowej
Ostatnio zmieniony 11 września 2005, 16:41 przez Cinx, łącznie zmieniany 1 raz.
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#6 Post autor: danio_145 »

Liban,Tunezja,Rumunia:D,Gwatemala,St Vincent,Korea Płd, Israel,NZ
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#7 Post autor: Gacka »

Ladnie Koledzy,bardzo ladnie.Naprawde wiele,ciekawych panstw!
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
kaktus292
Posty: 128
Rejestracja: 06 lutego 2005, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

#8 Post autor: kaktus292 »

Czy 250 i kilka flag z nazwami państw też się liczy???????? :mrgreen:

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#9 Post autor: Gacka »

Te flagi,mam w 4 rodzajach (sygnatury) :D :D :D !
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#10 Post autor: Andi »

Gacka pisze:Te flagi,mam w 4 rodzajach (sygnatury) :D :D :D !

Ale cöz z tego jak to tylko Soczek-Zadne Piwo i napöj piwny a wiec dla wiekszosci z nas Nieatrakcyjny i Nic nie warty
Sam juz sprzedalem kilka Serii
Kolekcja Kapsli Piwnych

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#11 Post autor: Gacka »

Duzo bardziej atrakcyjny,niz kapsle niemieckie.Dla mnie.
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#12 Post autor: Andi »

Gacka pisze:Duzo bardziej atrakcyjny,niz kapsle niemieckie.Dla mnie.
Nie moge zrozumiec z kad Twöj przekör i Glupota.
Wiem dobrze ze dla wielu zbieraczy taka Seria z Flagami to jest Gratka i wiele atrakcyjniejsza jak kapsle Niemieckie.
Ale to Ty wlasnie pisales ze Nie zbierasz Kapsli Czeskich i Niemieckich a z drugiej strony Cieszysz sie jak Dziecko z nowej serii Niemieckiej z 6 Zwierzatkami.
Piszesz ze zbierasz Kapsle Piwne z calego Swiata opröcz-Niemiec iiiii oraz Coca coli a z drugiej strony polujesz za kapslami z Soköw,Mleka,Herbaty iWina-cos mi tu nie gra.
Zejdz na Ziemie i zastanöw sie co piszesz.
Juz na tyle Ciebie poznalem ze zauwazylem ze lubisz miec ostatnie Slowo w dyskusji a jak nie jest po Twojej mysli to robisz sie Ordynarny i Wulgarny-to juz na Browarze Biz tez bylo.
A wiec zastanöw sie o co Tobie chodzi-nikt Tobie twoich Skarböw nie zabierze i nie musisz wszelkimi srodkami o to walczyc.
Jedna Prosba -zabieraj Glos na tematy na ktöre masz cos do powiedzenia i jestes pewien ze to sie zgadza-bo ostatnie Twoje wypowiedzi na temat pochodzenia Kapsli kazdy laik pozna ze albo Bajerujesz albo nie masz pojecia co piszesz.
Postanowilem wiecej na Twoje zaczepki nie odpowiadac bo chce Ciebie zatrzymac w pamieci jako jednego z najlepszych Kolekcjoneröw Kapsli w Polsce i nie chcialbym zeby möj poglad sie zmienil
Pozdrawiam
Kolekcja Kapsli Piwnych

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#13 Post autor: Gacka »

Masz racje,nie zaczepiaj.Zyjesz tam gdzie zyjesz,niech tak zostanie.Zdenerwowalem sie,bo Ty zaczales od pisania GLUPOT.Ze niby Gacka i wielu zbieraczy cieszy sie, z nie atrakcyjnych,nic nie wartych kapsli!W kolejnym poscie,piszesz ze,te kapsle to GRATKA,i jednak atrakcyjne :O BRAWO za bystrosc!Po co sam je wczesniej zbierales?!Zeby je sprzedac?Czy dopiero pozniej zauwazyles,ze robia sie brzydkie :D ..
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
kaktus292
Posty: 128
Rejestracja: 06 lutego 2005, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

#14 Post autor: kaktus292 »

kaktus292 pisze:Czy 250 i kilka flag z nazwami państw też się liczy???????? :mrgreen:
Chyba nikt nie zrozumiał mojego żartu :D

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#15 Post autor: Cinx »

Andi pisze:Ale cöz z tego jak to tylko Soczek-Zadne Piwo i napöj piwny a wiec dla wiekszosci z nas Nieatrakcyjny i Nic nie warty
Sam juz sprzedalem kilka Serii
..może być nic nie warty DlaCiebie ale to nie wyklucza że jest nieatrakcyjny...mi się ta seria bardzo podoba ale wątpię abym ją kiedyś całą zdobył bo utknołem na jednym kapslu z flagą Singapuru :mrgreen:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#16 Post autor: Andi »

Dla wyjasnienia Nigdy nie zbieralem Kapsli niepiwnych przez to je nie zachowuje w mojej Kolekcji.
Nigdy nie twierdzilem ze jeden Kapsel jest wiecej warty od Innego dla mnie kazdy ktörego nie mam jest tyle samo wazny.
Nie podwazam ze dla innych kolekcjoneröw taka seria jest wiele wiecej wart niz inne kapsle np z Niemiec czy Kanady.
Kazdy musi sam zadecydowac co zbiera i co pozostawia w swojej Kolekcji.
Jako ze duzo Kapsli kupuje na eBAY trafiaja mi sie serie Niepiwne ktöre natychmiast sprzedaje w celu kupna innych Piwnych.
Zadnych kapsli nie traktuje jako Zlom bo wiem dobrze ze dla innych moga onne byc bardzo cenne.
Serie typu Flagi albo Igrzyska Olimpijskie sa naprawde wielkim rarytasem ale dla tych co zbieraja WSZYSTKO.
Ja zbieram tylko Piwne Kapsle albo z Browaröw wiec sa dla mnie mniej interesujace i chetnie sie ich pozbywam bo wiem ze w zamian moge otrzymac cos co mnie Interesuje
Kolekcja Kapsli Piwnych

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#17 Post autor: Gacka »

"Ale cöz z tego jak to tylko Soczek-Zadne Piwo i napöj piwny a wiec dla wiekszosci z nas Nieatrakcyjny i Nic nie warty " I drugi cytat "Nigdy nie twierdzilem ze jeden Kapsel jest wiecej warty od Innego " I wszystko jasne :D
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#18 Post autor: AnDrEw »

a dla mnie niektore kapsle sa cenniejsze od innych no bo czym sie rowna kapsel z lesotho albo przedwojenny z nowoscia ktorej nie mam ?
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

#19 Post autor: Andi »

Gacka pisze:"Ale cöz z tego jak to tylko Soczek-Zadne Piwo i napöj piwny a wiec dla wiekszosci z nas Nieatrakcyjny i Nic nie warty " I drugi cytat "Nigdy nie twierdzilem ze jeden Kapsel jest wiecej warty od Innego " I wszystko jasne :D
Taka jest Prawda
my kolekcjonerzy dzielimy sie na tych co zbieraja Kapsle piwne i tych co zbieraja wszystko.
Zadna Uraza i dla kazdego mam szacunek.
Zbierajac Wszystko mialbym juz ponad 100 000 Kapsli ale w koncu czy to wazne ile kto ma i czy ktos jest najlepszy?-dla mnie bez znaczenia-zbieram dla siebien a ze moge sie tym pochwalic co nazbieralaem to tylko dla mnie zaszczyt.
I tak jak Grzesiek sie znowu czepia podkreslam to jeszcze raz ze dla mnie kazdy kapsel ktötego nie mam-ALE PIWNY jest tele samo wart i juz sie bardzo czesto zamienialem za zwykle popularne mi brakujace kapsle za Kapsle ktöre dla Innych sa rarytasami.
Inni Kolekcjonerzy miedzy innymi Grzesiek robi wielkie röznice i wiekszosc kapsli do wymiany ukrywa i dopiero po otrzymaniu propozycji Kapsla z Lesotho jest w stanie pokazac swoje skarby.
Wiem ze Grzesiek sie Czepia a wiec zostawiam ten temat w spokoju -niech kazdy robi to co uwaza za Sluszne
Kolekcja Kapsli Piwnych

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#20 Post autor: Oguś27 »

Syria,Liban,S.T Vincent ,chile,mołdawia ,algieria,benin,laos,hong-kong
Ostatnio zmieniony 02 października 2005, 18:16 przez Oguś27, łącznie zmieniany 2 razy.

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#21 Post autor: danio_145 »

Andi pisze:Dla wyjasnienia Nigdy nie zbieralem Kapsli niepiwnych przez to je nie zachowuje w mojej Kolekcji.
Ale ja widziałem kilka niepiwnych kapsli na twojej stronce, narazie tylko polskie oglądałem

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#22 Post autor: Cinx »

hmmm to chyba kapsle niepiwne robione przez browar. tak jak u ans Tyskie,Żywiec
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

ODPOWIEDZ