Allegro albo eBAY

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Allegro albo eBAY

#1 Post autor: Andi »

Obserwuje od dluzszego czasu obie Organizacje Sprzedazy i doszedlem do wniosku ze coraz wiecej uczestniköw w Polsce melduje sie w eBAY
Allegro strasznie stracilo na wartosci i wiele aukcji juz mozna po normalnych cenach kupic.
W zwiazku z tym mam pytanie
jest Polski rynek juz nasycony Kapslami,podkladkami i etykietami albo po prostu ludzie zmadrzeli i wola kupowac tam gdzie cenny sa rozsadniejsze
Kolekcja Kapsli Piwnych

Gacka
Posty: 1072
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#2 Post autor: Gacka »

Mysle ze nie piszesz o EBAY.PL,bo to badziew straszny...Za kazdym razem kiedy tam zagladam,widze kilka niemieckich kapsli.W Polsce ALLEGRO ma swoja renome,i zawsze ma po kilkaset kapslowych pozycji.Ja po mimo "niezlych"cen na ALLEGRO,zawsze bede jego zwolennikiem :)
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2008
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#3 Post autor: Krzysiek »

Gacka pisze:Mysle ze nie piszesz o EBAY.PL,bo to badziew straszny...Za kazdym razem kiedy tam zagladam,widze kilka niemieckich kapsli.W Polsce ALLEGRO ma swoja renome,i zawsze ma po kilkaset kapslowych pozycji.Ja po mimo "niezlych"cen na ALLEGRO,zawsze bede jego zwolennikiem :)
Dokładnie, zgadzam się, zazwyczaj sa tam ze 2 "średnie" aukcje. Poza tym ktoś u nas na forum pisał, że miał jakie kłopoty z eBayem , a raczej z handlowcem z tamtąd.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

diki
Posty: 125
Rejestracja: 10 sierpnia 2005, 19:50
Lokalizacja: Łódź

#4 Post autor: diki »

A ja chwale sobie eBay ale niemiecki nie polski przeciętnie są tam 2 aukcje kapslowe ale i tak nie kupuje na niemckim bo miałem tam problemy i wole nasze stare poczciwe ALLEGRO...

ODPOWIEDZ