Kościerzyna

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Kościerzyna

#1 Post autor: wzmacniacz »

Właśnie wróciłem z browaru Kościerzyna. Rozmawiałem tam z bardzo miła panią na temat kapsli. Browar nigdy nie zamawiał kapsli w zadnej fabryce, lecz do tej pory krótkie partie na tamponiarce. Więc cos się komuś przewidziało. Dopiero teraz będzie duże zamówienie i profesjonalnego producenta, ze względu na duże potrzeby.
Druga sprawa to od 3 dni przy browarze w centrum handlowym otwarty jest sklepik browaru. Podstawki są po 1 pln. Kapsli już nie było ale pani zapawniała że jak tylko zostaną wydrukowane również będą do kupienia i również po 1 pln. Oprócz tego piwo z kapslami było po 8 -10 pln zależy które. No i szkło i takie tam różne duperele. Także będzie dobrze! :D

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Kościerzyna

#2 Post autor: wzmacniacz »

Dziś z kolegą byliśmy w browarze w Kościerzynie na piwku!
Nadal ten sam tamponowy producent, żadnych zmian! Ale zmiana spora w cenach wcześniej 1 złoty był za kapsla dziś 3 zeta. Podstawki to samo każda po 3 zeta. Rozumiem można na miejscu zarabiać a nie na allegro! Ale póżniej po zakupach poszliśmy ze sklepu do browaru na piwo przechylić kilka kufelków i tu niestety nie mają podstawek. zamawiasz piwo i stawiają na ławie. Na moje pytania kelnerka powiedziała że mają, ale w sklepie i mogę tam je kupić.
Ręce mi opadły!
I tak tam jeździł będę ale raz ostatni piłem w browarze piwo, jakaś kultura musi być!

ODPOWIEDZ