JESZCZE RAZ HELLGATE

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
miro
Posty: 14
Rejestracja: 22 grudnia 2014, 21:16

JESZCZE RAZ HELLGATE

#1 Post autor: miro »

Uzyskałem skan pisma ,zgody na zrobienie wszystkich gadżetów dla Hellgate ,na Mikołajki 2014.
Załączniki
Oto wiarygodność kapsli  z Hellgate data 2. 12 2014 rok
Oto wiarygodność kapsli z Hellgate data 2. 12 2014 rok
Skan pisma podpisany przez P,Majnusza właściciela  Majera w Gliwcach
Skan pisma podpisany przez P,Majnusza właściciela Majera w Gliwcach

miro
Posty: 14
Rejestracja: 22 grudnia 2014, 21:16

Następny fragment

#2 Post autor: miro »

Jeszcze jeden fragment,przepraszam za jakość.
Załączniki
CAM00552.jpg

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#3 Post autor: chinet »

Specjalne podziękowania dla 'miro' za wstawienie jednego zdjęcia. Zapewne tylko po to się zalogował na naszym forum :) .
Jestem trollem :mad:

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#4 Post autor: wzmacniacz »

Ciekawe o czym myślał autor robiąc to pismo :-) :-)

Awatar użytkownika
GRYM
Posty: 269
Rejestracja: 14 czerwca 2009, 19:21
Lokalizacja: TCZEW

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#5 Post autor: GRYM »

Jakieś ''szkolne'' usprawiedliwienie :lol:
...ARKOHOLIK...

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#6 Post autor: wiki »

Próbuję zrozumieć o co w tym chodzi.
Wygląda na to, że 100 kapsli jest WIARYGODNYCH - cokolwiek miałoby to oznaczać. A co z pozostałymi?

miros kojarzy mi się z imieniem pewnego gościa zamieszanego w tą sprawę

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2151
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#7 Post autor: yoreck »

nie no,ręce i nogi opadają,gratulacje dla pana miro - Polak potrafi :lol: :cool: :mrgreen: .
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2151
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Następny fragment

#8 Post autor: yoreck »

Czy do wglądu jest też atest kapsli.Na piwo zakłada się kapsle sterylne którymi zakapslowano to piwo ,a browar MajEr wziął to na swoje "bary" w razie np.zatrucia ?
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#9 Post autor: wzmacniacz »

Kabaret !!!

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2151
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#10 Post autor: yoreck »

wzmacniacz pisze:Kabaret !!!
hehe i to niezły ! Ja bym napisał więcej Grand Prix RŚ. Miro,a gdzie zgoda na wykorzystanie logo i nazwy pubu!
Czy browar MajEr zmoże robić coś bez zgody zainteresowanego pubu .
Oczekujemy więc nowego pisma;
Na prośbę pana "m......a .. " wyrażamy zgodę na wykorzystanie nazwy naszego Pubu "....." do produkcji kapsli,podstawek i etykiet ,aby zalegalizować te gadżety - wydane specjalnie ze składek osób uczestniczących w imprezie mikołajkowej- w naszym pubie.
Informujemy,że wydaliśmy zgodę na wydanie czterech różnych kapsli,podstawki/ek/ i etykiety .Oczywiście wydajemy również zgodę na rozprowadzanie zestawu kapsli przez w/w po 200 zł wśród zainteresowanych ich zakupem osób.
bez pozdrowień
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#11 Post autor: lendoo »

Dziwne, pismo od MajEra, a powinno być jak już to od Hellgate'u. No ale może pomysłodawca gadżetów po takiej akcji nie jest już mile widziany w Hellgate i pisma nie dostanie.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2151
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#12 Post autor: yoreck »

lendoo pisze:Dziwne, pismo od MajEra, a powinno być jak już to od Hellgate'u. No ale może pomysłodawca gadżetów po takiej akcji nie jest już mile widziany w Hellgate i pisma nie dostanie.
Dokładnie,przecież to kontrahent/osoba zainteresowana występuje do browaru o zgodę na wykorzystanie logotypu przy produkcji kapsli,etykiet id bo np. zakupił 100 piw a tu jest odwrotnie .
Tak nasze Stowarzyszenie postępuje .
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#13 Post autor: Paweł »

Niniejszym stwierdzam, że dokument jest nieważny z powodów formalnych. Powinien wyglądać co najmniej tak :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
zipkeczup
Posty: 1214
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:12
Lokalizacja: Koszalin

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#14 Post autor: zipkeczup »

Co koledzy piszą to każdy widzi (jak koń u Chmielowskiego), ale miro to tak dla jaj czy tak na poważnie?
Czekam na psa jak na wykonanie wyroku, bo on już zapadł tam, na peronie.

Awatar użytkownika
plumbum
Posty: 136
Rejestracja: 20 grudnia 2011, 15:40
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#15 Post autor: plumbum »

wiki pisze:Próbuję zrozumieć o co w tym chodzi.
Wygląda na to, że 100 kapsli jest WIARYGODNYCH - cokolwiek miałoby to oznaczać. A co z pozostałymi?

miros kojarzy mi się z imieniem pewnego gościa zamieszanego w tą sprawę
Ja chyba już nic nie kumam z tymi kapslami.
CC.I # 1815
Kujawsko-Pomorski Klub Birofilów: http://kpkb.cba.pl/
WYMIANA: http://polandcrowncap.wordpress.com/wymiana/
Poszukuje polskich kapski niepiwnych.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#16 Post autor: Pluto »

W ramach ciekawostki :) Myślałem, że będzie bitwa o ten kapsel a tutaj takie zaskoczenie :D

http://allegro.pl/majer-gliwice-dla-hel ... 97208.html
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#17 Post autor: chinet »

Kapsel został napiętnowany, więc nie było chętnych do licytowania :D .
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#18 Post autor: Delma21 »

Dziewica by za wieksza sume poszla :-D

Awatar użytkownika
almin
Posty: 505
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#19 Post autor: almin »

chinet pisze:Kapsel został napiętnowany, więc nie było chętnych do licytowania :D .
I takiej taktyki powinniśmy się trzymać jako kolekcjonerska brać :D
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#20 Post autor: gustawo »

a ja HELLEGATE mam, Konesera tez mam. Konesera wydania fantazyjne tez mam. Chwale sobie te kapsle i oczywiscie jestem zadowolony ze je mam, bo czy nie padlo kiedys stwierdzenie: ze kazdy zbiera co chce i jak chce? Wiec ja chce i mam. Nadziwic sie tylko nie moge po co ta cala nagonka? Gdyby ktos sie dobrze zastanowil to wszystkiego rodzaju kapsle okolicznosciowe prywatne produkcje jakies nagrody za cos tam ro przeciez jedno i to samo. Chce ktos to miec prosze bardzo, nie chce wiec nikt nie zmusza. To swiete oburzenie jednak mnie wkurza. Niczym nie roznia sie kapsle Hellgate od kapsli "KOLEKCJONEROW POLSKICH" Gdy bede mial ochote wydam swoj prywatny kapsel i tyle, kto bedzie chciec ten sie do mnie zwroci a kto nie bedzie chciec temu tez na sile nie bede wciskal, ale to tylko taka moja mrzonka bo pewno kapsla nie wydam.
Dziwie sie ze sobie drwicie z Miro, nie znam go i nie wiem kim jest, widze tylko ze "byl zmuszony" jakas podkladke do kapsli tu zamiescic. Jego sprawa jego wola.
Gdzies wyczytalem ze Pawel dostaje jakies gratisy, byleby byly zamieszczone w katalogu, no coz gdzies pan Pawel wypowiadal sie ze im wczesniej kapsle bedzie miec u siebie tym wczesniej beda zamieszczone w katalogu..... wiec czemu tu sie dziwic. Zreszta to dosc ludzkie jest miec za kolege tworce katalogu, wiec czemu sie dziwic.

Czy ktos mial kontakt z Browarem KRAFTWERK? tu mysle ze jest przekret. Kapsel powinien nadejsc po wplaceniu na kono to popieram. Ale jakos po ilus tam interwencjach
telefonicznych kapsla ani widu ani slychu. Naciaganie kogos na forse bez wyslania zamowionego towaru to jest dopiero przekret, a nie jakies wydania fantazyjne
Priorytet niebutelkowane

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#21 Post autor: wiki »

Widzę, że szykuje się kolejny długie ubijanie piany w temacie który już został wyjaśniony przez zwolenników i przeciwników.

Awatar użytkownika
Brashek
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2014, 19:16
Lokalizacja: Lublin

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#22 Post autor: Brashek »

Browar Kraftwerk, to nie przekręt. Otrzymałem cały pakiet co zamówiłem, w moim przypadku także trochę to trwało, bo wybrałem wysyłkę kurierem, ale przesyłka doszła, pomimo nawet błędnego adresu. Zalecam wysyłanie maile przez wspieram.to. Prędzej czy później odpowiadają.
Poszukuję kapsli z moich niebutelkowanych braków (wymiana, kupno). Propozycje przez PW. KATALOG Z SYGNATURAMI

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#23 Post autor: chinet »

Nie miałem żadnego problemu z Kraftwerkiem. Kontakt przez fb praktycznie na bieżąco. Ja wybrałem odbiór osobisty we wskazanym sklepie, gdzie przy okazji kupiłem kilka fajnych piwek.
Jestem trollem :mad:

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#24 Post autor: gustawo »

wiki pisze:Widzę, że szykuje się kolejny długie ubijanie piany w temacie który już został wyjaśniony przez zwolenników i przeciwników.
ja tego Wiki nie widze, po prostu zabralem glos tylko gdyz nie lubie jednomyslnosci, a takie tu zwyczaje panuja. Zdarza sie ze plyne pod prad ale jak to mowia gorale:
"yno slacheto ryba pod prad plynie, a z pradem byle g...!" Zyj i daj zyc innym, a bron tych co sie moze sami obronic nie moga, a z reszta czy ubijanie piany nie jest naszym sportem narodowym?
Priorytet niebutelkowane

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#25 Post autor: Paweł »

gustawo pisze: Gdzies wyczytalem ze Pawel dostaje jakies gratisy, byleby byly zamieszczone w katalogu, no coz gdzies pan Pawel wypowiadal sie ze im wczesniej kapsle bedzie miec u siebie tym wczesniej beda zamieszczone w katalogu..... wiec czemu tu sie dziwic. Zreszta to dosc ludzkie jest miec za kolege tworce katalogu, wiec czemu sie dziwic.
Rozwiń swoją myśl, bo nie za bardzo rozumiem o co ci chodzi.
Katalogowaniem kapsli domowej produkcji już w ogóle się nie zajmuję, więc wysyłanie mi ich nie ma sensu.
Cieszę się, że zbierasz to co ci się podoba.

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#26 Post autor: gustawo »

prosze bardzo, mam nadzieje ze zadanie o rozwiniecie mysli jest dobrze przemyslane. Nie ujmujac Ci w tym ze wlozyles mase pracy w stworzenie Twojego katalogu, pozostaje on Twoim. W zasade moim zdaniem: takie moje widzi mi sie. Katalog nie jest jakas praca zbiorowa tylko i wylacznie Twoj. Niejednokrotnie to podkreslales i w sposob jaki dzialasz jednoznacznie tego dowodzi. Nie ma sensu przytaczac Twoich wypowiedzi itd. nie znamy sie osobiscie, a opieram sie tylko na tym co czytam i czego od Ciebie doswiadczylem.
Jestes w tym katalogu alfa i omega, i to chyba wystarczy z moich spostrzezen.
Kiedys zamieszczales kapsle domowej produkcji, teraz widocznie nie, wiec coz moge powiedziec? Ze jestes jak choragiewka na wietrze? Raz tak a raz siak? Nie bronie tu nikogo kto jakiekolwiek kapsle domowej produkcji Ci podeslal, bron Boze, ale byl czas ze chyba z checia takie przyjmowales.
a zreszta nie ma co duzo tlumaczyc, czy rozwijac temat, jak juz wyzej napisalem katalog jest Pawla i nic wiecej nic mniej.

chinet, nawet sobie nie wyobrazasz jakie ja mam przeboje z KRAFTWERKIEM, telefonow do nich juz blisko 10 i tylko zapewnienia, poslemy, bylo wyslane itd. Najnowszy hit:
osobiscie przywieziemy do domu. (nie musze chyba tlumaczyc, ze ktos dla mnie wspomogl KRAFTWERK gdyz ja w kraju nie jestem) a z tego osobiscie przywieziemy do domu wyszlo po prostu nic. Tylko tyle ze ktos musial siedziec i czekac i sie nie doczekal.

Moim zdaniem oszustwo, ale moze byc, ze tylko ja zostalem oszukany, a inni po prostu zadowoleni
Priorytet niebutelkowane

witkor
Posty: 49
Rejestracja: 04 września 2006, 17:32
Lokalizacja: Turek wlkp.

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#27 Post autor: witkor »

Jak już w tym temacie zostało poruszone zagadnienie z problemami programu Kraftwerk to ja niestety mam bardzo złe doświadczenie. Niestety otrzymałem tylko część zakupionych pozycji próby kontaktu poprzez SMS, e-mail i telefon bez reakcji. Telefonu nie odbierają, a na próby kontaktu pisemnego nie odpisują więc chyba coś nie tak z ich rzetelnością.
witkor

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#28 Post autor: chinet »

No cóż, mogę się tylko cieszyć, że należę do szczęśliwców, którzy bez żadnego ale zostali pozytywnie załatwieni.

Dodam tylko, że jak odbierałem swój pakiet, to w kopercie było jeszcze kilka/kilkanaście kapsli.
Jestem trollem :mad:

gustawo
Posty: 47
Rejestracja: 05 stycznia 2010, 21:16

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#29 Post autor: gustawo »

chinet pewno dostales tez mojego ;-)
gdyby jednak z Kraftwerkiem nadal nic nie wyszlo, bylbym zadowolony gdyby jeden szlo u Ciebie zarezerwowac.

witkor, nie tylko nic nie dostalem, ale telefonicznie jestem wodzony za nos, 3 terminy wyslania, odpowiedzi typu jak to nie doszlo?, a na pytanie o kwit nadania, to wspolnik ma i jak odnajdzie to za chwilke oddzwonie!. Oczywiscie chwilka trwa do dzis. A jak juz mowilem najwiekszy hit, (prawdopodobnie gdyz zbyt upierdliwy jestem) fowieziemy do domu, prosze byc w godzinach 15-18 w domu. Jak nietrudno przewidziec, ani goscia z pakietem nie bylo, ani telefonu z odwolaniem ani nic.

Wie ktos moze jak zareklamowac na portalu: Wspieram to? bo zdajsie ze tam tylko dostep z facebooka
Priorytet niebutelkowane

Awatar użytkownika
rwjak
Posty: 710
Rejestracja: 05 lutego 2012, 20:40
Lokalizacja: WROCEK

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#30 Post autor: rwjak »

Też obawiałem się jakiejś ściemy, gdy przyszły gratisy bez kapsla, ale z informacją, że kapsel doślą osobną przesyłką. I po tygodniu kurier z dużą kopertą dostarczył mi kapselka do domu.

ODPOWIEDZ