JESZCZE RAZ HELLGATE

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#31 Post autor: lendoo »

Wnioskuję o wydzielenie osobnego tematu nt. Kraftwerka i przeniesienie do niego ostatnich postów.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#32 Post autor: Jacek »


Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#33 Post autor: chinet »

He, he, bezwzględnie się ich pozbywa :mrgreen: .
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#34 Post autor: Pluto »

To one były cztery?! :O
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
rwjak
Posty: 710
Rejestracja: 05 lutego 2012, 20:40
Lokalizacja: WROCEK

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#35 Post autor: rwjak »

Dzisiaj cztery :lol:

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#36 Post autor: Pluto »

Jutro osiem, pojutrze szesnaście :mrgreen:
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#37 Post autor: lendoo »

Zagłosowałbym ale wyniki jak i same nominacje nie są wymierne, bo nie ma wszystkich kapsli. Nie widzę więc sensu.
Chciałem zagłosować w grudniu na Hellgatea, bo bardzo mi się spodobał. :mrgreen: Niestety nie było go na liście.
Wszystkie inne które wyszły w grudniu- są. Czyli jego całkowitą szemraność potwierdza sam projektant?
A są jeszcze 3 pozostałe Hellgatey które właśnie ujrzały światło dzienne. Może dodać je do lutowego głosowania? :P
Można by głosować na anty-kapsle.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#38 Post autor: lendoo »

Chciałem zagłosować w grudniu na międzynarodowy kapsel miesiąca na Hellgatea, bo bardzo mi się spodobał. :mrgreen: Niestety nie było go na liście. Wszystkie inne nowości które wyszły w grudniu- są. Czyli jego całkowitą szemraność potwierdza sam projektant prowadzący zarazem głosowanie? A są jeszcze 3 pozostałe Hellgatey które właśnie ujrzały światło dzienne. Ciekawe kto je zaprojektował?
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#39 Post autor: Jacek »

Można by też zorganizować plebiscyt na "Szemrany kapsel roku", wybieralibyśmy wtedy co jest bardziej szemrane Hellgate czy może Koneser albo może jeszcze kluby piłkarskie a może jeszcze podróbka SzałuPiw albo też Łódź z ostatniej aukcji :mrgreen:

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#40 Post autor: goblin »

Jeśli macie takie ekstra pomysły to załóżcie sobie nowy temat - ten dotyczy czego innego .
i nie zapomnijcie o jeszcze jednym szemranym kapslu, który wypuścił lendoo - dla mnie to najmocniejszy faworyt
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#41 Post autor: Kaarel »

goblin pisze:i nie zapomnijcie o jeszcze jednym szemranym kapslu, który wypuścił lendoo - dla mnie to najmocniejszy faworyt
Przynajmniej to jego całkowicie własny projekt, określił na forum z jakiej okazji wydany, ilość sztuk. :)

A nie, że wrzucił do swojej wymiany i szukał naiwniaków. hehehehe

Ale po to gadanie? Każdy zna prawde ty wiesz swoje. hehehe

Kaarel
Posty: 70
Rejestracja: 24 stycznia 2014, 14:51

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#42 Post autor: Kaarel »

aukcja jeszcze sie nie zakończyła, a ja już znam zwycięzce, większość z was chyba też sie domysla. :)

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#43 Post autor: goblin »

szkoda, że Ty nie znając prawdy, zabierasz głos w tej sprawie.
Tak na marginesie, Hellgate to też całkowicie własny projekt jego autora, który mial pelną zgodę właścicieli pubu
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#44 Post autor: lendoo »

Kaarel pisze:
goblin pisze:i nie zapomnijcie o jeszcze jednym szemranym kapslu, który wypuścił lendoo - dla mnie to najmocniejszy faworyt
Przynajmniej to jego całkowicie własny projekt, określił na forum z jakiej okazji wydany, ilość sztuk. :)

A nie, że wrzucił do swojej wymiany i szukał naiwniaków. hehehehe

Ale po to gadanie? Każdy zna prawde ty wiesz swoje. hehehe
Bo widzisz Kaarel, jak komuś nie mieści się w głowie, że można zrobić jublieuszowy kapsel, a potem z przyjemnością
bezpłatnie go rozdawać to musi stosować stare ubeckie metody ujmujące jego imieniu, nazywając go szemranym.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#45 Post autor: goblin »

Lendoo, jakbyś mnie jeszcze oświecił, jakie są to te "ubeckie metody", byłbym wdzięczny.
Wydaje mi się, że jesteś jeszcze niedorosłym gówniarzem, żeby zajmować się tak odległą dla Ciebie i dość bolesną dla naszego narodu historią.
Chyba że masz na myśli swoje własne postępowanie, ale wtedy nie musisz uogólniać.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#46 Post autor: Jacek »

Goblin, ja naprawdę jak czytam Twoje ostatnie wypowiedzi na forum to przecieram oczy ze zdumienia i nie mogę uwierzyć, że ktoś może być takim cynikiem jak Ty. Czasami lepiej zamilknąć niż za wszelką cenę bronić się atakiem, to tylko pogarsza Twój wizerunek wśród forumowiczów i uwierz mi, że nic tym nie wskórasz, po prostu odpuść sobie.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#47 Post autor: goblin »

Widzisz, Jacku, Mój dziadek zginął w walce o wolną Polskę już po zakończeniu działań wojennych i nigdy nie było mi dane go poznać. Przeżył wojnę, przeżył Oświęcim i co z tego.
Więc mogę czuć się dotknięty głupimi i nieprzemyślanymi uwagami Twojego kolegi.
A co do przemilczenia pewnych spraw. lepiej doradzaj swojemu koledze
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
rwjak
Posty: 710
Rejestracja: 05 lutego 2012, 20:40
Lokalizacja: WROCEK

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#48 Post autor: rwjak »

Ja się nie domyślam, daj znać na PW :D

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#49 Post autor: Jacek »

Pisząc "ostatnie wypowiedzi" nie mam na myśli tylko te 3 powyżej. Chodzi mi o to, że nie potrafisz przyjąć na "klatę" tego co wynikło po "koneserach dla zabawy" i sam prowokujesz pisząc "i nie zapomnijcie o jeszcze jednym szemranym kapslu, który wypuścił lendoo - dla mnie to najmocniejszy faworyt". To pokazuje jak bardzo zabolała Cię ta cała sprawa, a było przecież tak pięknie, można było sobie drukować co się chciało, wymieniać, aż do czasu kiedy sprawa trafiła na forum. Ale przecież każdy może robić co chce i drukować co chce, prawda ? Nie istotne jest dobro ogółu i zachowanie jakichś zasad, ważniejsze jest to co ja na tym zyskam.

Przez takie właśnie "akcje" tracą wszyscy i dzieje się to o czym pisze Kapiral w innym wątku. Trzeba umieć spojrzeć dalej niż na czubek własnego nosa i czasami pomyśleć też o innych, nawet jeśli oni tego nie robią.

Awatar użytkownika
goblin
Posty: 683
Rejestracja: 18 lipca 2012, 21:12
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#50 Post autor: goblin »

Według definicji w katalogu, kapsel Lendoo jak najbardziej podpada pod szemralność.
Takie jest moje zdanie i tyle. Nie muszę się dostosowywać do ogółu i tańczyć jak zagrają. Cenię sobie własną niezależność i zdanie.
Poza tym nie ja wywołałem obecną pyskówkę, tylko Wy swoimi nieodpowiedzialnymi wpisami.
Uważam, że bardziej szkodzą naszej społeczności Wasze bezpodstawne i bezkrytyczne śledztwa, na podstawie dowodów typu: " wydaje mi się" czy "przypuszczam, że".
Ponawiam apel: skończmy tutaj tę rozmowę. Jest to temat obejmujący zupełnie inną sprawę. Macie ochotę wybierać szemrany kapsel, załóżcie nowy temat.
szukam słowackich serii TIK sprzed 2005 r

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1725
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#51 Post autor: Jacek »

Ja podszedłem do tematu luźno i sobie zażartowałem z "Plebiscytem na szemrany kapsel roku" ale jeżeli według Ciebie wywołało to pyskówkę to ok. Ja w żadnym momencie nie pyskowałem czy też krzyczałem, piszę spokojnie.

Każdą swoją wypowiedź uważam za odpowiedzialną nie wiem dlaczego Ty twierdzisz, że są one nieodpowiedzialne. Jestem odpowiedzialnym człowiekiem i biorę pełną odpowiedzialność za to co mówię i piszę.

"Bezpodstawne i bezkrytyczne śledztwa" SERIO ? Dowody typu "wydaje mi się, przypuszczam,że" SERIO ? Albo masz tak krótką pamięć albo sklerozę bo ja oficjalnej odpowiedzi na facebook'u od Pubu Koneser, której screen wstawił lendoo na forum nie uważam za nasze przypuszczenia. Jest to dowód na to, że konesery mikołaje, wiedźmy czy co tam jeszcze są zrobione bez zgody Pubu Koneser.

Masz rację trzeba skończyć tę rozmowę bo nie ma ona najmniejszego sensu, Ty wiesz swoje i nic tego nie zmieni.

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2353
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#52 Post autor: Pluto »

goblin pisze:Według definicji w katalogu, kapsel Lendoo jak najbardziej podpada pod szemralność.
Niby czemu? Bo nie zamówił go browar, a zrobił kolekcjoner z okazji osiągnięcia pięknej liczby kapsli w kolekcji finansując go z własnych pieniędzy?
Przy okazji informując wszystkich w koło z jakiej okazji powstał ten kapsel i jak można go bezpłatnie otrzymać.
Gdzie tutaj szemralność?

Może jeszcze napiszesz, że wszystkie kapsle kolekcjonerskie, wydawane z różnych okazji są szemrane?
Może kapsle ZK i ZLT też są szemrane? Okazje wydania i zasady ich otrzymania były opisywane na forum.

Pytam się z jakiej okazji i kto zrobił serię Ekstraklasy?
Pytam się kto zrobił faktycznie kapsle Hellgate i czy wszystkie cztery były na butelkach, czy może tylko jeden czy może żaden?
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#53 Post autor: lendoo »

goblin pisze:Lendoo, jakbyś mnie jeszcze oświecił, jakie są to te "ubeckie metody", byłbym wdzięczny.
Wydaje mi się, że jesteś jeszcze niedorosłym gówniarzem, żeby zajmować się tak odległą dla Ciebie i dość bolesną dla naszego narodu historią.
Chyba że masz na myśli swoje własne postępowanie, ale wtedy nie musisz uogólniać.
Pisałem do Kaarela, więc nie musze nic wyjaśniać. I tak szkoda czasu.
goblin pisze:Widzisz, Jacku, Mój dziadek zginął w walce o wolną Polskę już po zakończeniu działań wojennych i nigdy nie było mi dane go poznać. Przeżył wojnę, przeżył Oświęcim i co z tego.
Więc mogę czuć się dotknięty głupimi i nieprzemyślanymi uwagami Twojego kolegi.
My za to czujemy się dotknięci obłudą z Twojej strony związaną z wybielaniem wizerunku szemranych Koneserów.
goblin pisze:Według definicji w katalogu, kapsel Lendoo jak najbardziej podpada pod szemralność.
Takie jest moje zdanie i tyle. Nie muszę się dostosowywać do ogółu i tańczyć jak zagrają. Cenię sobie własną niezależność i zdanie.
Widzisz Pluto, czyli wszystkie kapsle z działu inne są wg. Pana Goblina szemrane. Co jednak nie przeszkadza jemu samemu
w drukowaniu szemrany kapsli. Kwintesencja hipokryzji :!:
goblin pisze: Uważam, że bardziej szkodzą naszej społeczności Wasze bezpodstawne i bezkrytyczne śledztwa, na podstawie dowodów typu: " wydaje mi się" czy "przypuszczam, że".
Ja za to uważam, że najbardziej szkodzi drukowanie szemranych kapsli i związany z nimi szemrany proceder. No ale co tam, jeden z większych "szemraczy" i tak będzie wybielał swoje czyny, twierdząc, że to my szkodzimy, a nie on.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: Międzynarodowy Kapsel Miesiąca

#54 Post autor: lendoo »

Proszę moderatora o przeniesienie ww. postów do działu związanego z Hellgatem.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

wzmacniacz
Posty: 959
Rejestracja: 04 lutego 2005, 10:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: JESZCZE RAZ HELLGATE

#55 Post autor: wzmacniacz »

Dajcie spokój projektantowi, zastanówcie się nad perwersją inwestora!!

ODPOWIEDZ