Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#1 Post autor: Serek »

Witam wszystkich
Po dłuższym czasie wytężonych prac, postanowiłem ujawnić materiały na potrzeby nowej edycji Ankiety za rok 2020.
Szczerze mówiąc jestem młodym stażem zbieraczem i brałem udział jak dotąd tylko w dwóch edycjach.
Nie chciałem doprowadzić do tego, żeby olbrzymi wkład pracy jaki włożył w tą akcję Krzysiek a potem Wojtek, nie poszedł na marne. To dzieło musi być moim zdaniem kontynuowane!!!

Czerpiąc z doświadczenia, rozpocząłem od ustalenia reguł i stworzenia odpowiadającej im list kapsli polskich i zagranicznych.
Nie ukrywam, że opracowując regulamin i formularz ankiety w głównej mierze bazowałem na ostatniej ankiecie Krzyśka, ale postanowiłem ją trochę "zliberalizować". Szczegóły znajdziecie w moim regulaminie
Listy browarów i krajów stworzyłem bazując na materiałach z 2 ostatnich Ankiet i danych udostępnionych przez innych Kolekcjonerów.

Już teraz dziękuję za okazaną pomoc.

Do wiadomości dołączam wstępne wersje regulaminu i listy. Dl kapsli zagranicznych, są takie kraje (oznaczone na czerwono), co do których mam jeszcze wątpliwości, czy powinny się one znaleźć.
Bardzo proszę o ew. uwagi i dyskusje na forum lub na adres ankieta.kapsli@gmail.com.
Do uruchomienia Ankiety jest jeszcze bardzo dużo czasu, więc można wprowadzać ewentualne poprawki.

Inna sprawa to opracowanie podsumowania ankiety, które powstanie po zebraniu formularzy.
Mam już kilka pomysłów jakie zestawienia zamieścić. Na pewno znajdą się wśród nich ogólne klasyfikacje Kolekcjonerów wg liczby kapsli różnych kategorii, tak jak to było u Krzyśka. Wzorem Wojtka, chcę też zamieścić zestawienie TOP5 lub TOP10 Kolekcjonerów posiadających największą liczbę kapsli danego browaru lub kraju. Myślę, że to był bardzo ciekawy pomysł, i można go kontynuować.
Ankieta i podsumowanie jest przewidziane tylko w wersji elektronicznej, ogranicza jeżeli chodzi o objętość. Oczywiście nie oznacza to, że wszystkie pomysły zostaną zrealizowane bo np. okaże się, że p. ograniczają nas względy techniczne albo po prostu moje umiejętności.

Nie ukrywam, że praca nad Ankietą jest dla mnie ogromnym wyzwaniem i w tym miejscu bardzo proszę o wyrozumiałość.
Z góry dziękuję za wsparcie.
Załączniki
Ankieta2020-lista_beta1.0.xlsx
(53.51 KiB) Pobrany 239 razy
Ankieta_2020-Regulamin.docx
(21.21 KiB) Pobrany 209 razy

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#2 Post autor: pawlosek12 »

Czy będzie można już liczyć kapsle czy nie.
Wprowadził bym kapsle polskie niepiwne.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#3 Post autor: Tomek »

pawlosek12 pisze: 19 sierpnia 2020, 15:43 Czy będzie można już liczyć kapsle czy nie.
Wprowadził bym kapsle polskie niepiwne.
Proponuję już zliczyć wszystkie kapsle i wysłać ankietę. :D
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#4 Post autor: pawlosek12 »

Nie rozumiem tych nazw browarów.
Nie mogę znaleźć ich w katalogu.
Załączniki
Screenshot_20200819-225738.jpeg
Screenshot_20200819-230528.jpeg
Screenshot_20200819-225850.jpeg
Screenshot_20200819-230102.jpeg
Screenshot_20200819-230342.jpeg
Screenshot_20200819-230503.jpeg

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#5 Post autor: Serek »

Małe uwagi i sprostowania
1. Plik z lista browarów i krajów to wersja robocza a nie ostateczny formularz!!!
2. Co prawda nie podałem tego do wiadomości, ale przesłanie listy browarów i regulaminu (wersji roboczych) nie oznacza że ankiety już są przyjmowane. W regulaminie jest zapis, że formularz ma zawierać dane na dzień 31.12.2020 więc jeśli ktoś już w sierpniu jest przekonany, że nie będzie miał już więcej kapsli na koniec roku to już może przymierzać się do wypełniania :).
3. Pliki przesyłane przed 31.12.2020 nie będą w ogóle brane pod uwagę.
4. Katalog Kapsli Polskich nie jest jedynym źródłem informacji o browarach, które wydały różnego typu kapsle.
5. Ew. uwagi i wnioski proszę przesyłać na tym forum, albo na adres ankieta.kapsli@gmail.com. Inne sposoby komunikacji w tej sprawie będą pomijane.
6. Oczywiście postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania i wnioski ale bardzo proszę o uprzednie zapoznanie się z projektem regulaminu. Tam starałem się wyjaśnić wszystkie kwestie.

Z góry dziękuję za życzliwość i zrozumienie.
SERwus

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#6 Post autor: pawlosek12 »

Nie mogę tamtych znaleźć kapsli a do tego mam dać Racibórz i królewskie.

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#7 Post autor: pawlosek12 »

Czy w kontraktowych mam wpisać wszystkie kspsle jak jest w katalogu czy tylko mam wpisać browar jako.

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#8 Post autor: Serek »

Moi drodzy!

Upraszam o czytanie regulaminu Ankiety przed zadawaniem pytań.
Zgodnie z obietnicą odpowiadam na część pytań
1. jeśli uzupełniamy Ankietę wg Katalogu do rubryki "Browary kontraktowe" wpisujemy kapsle wszystkich br. kontraktowych aktualnych na moment przesyłania Ankiety
2. Co do nazw niektrórych browarów:
- "Warszawa - Haberbusch" - to z grubsza to samo co "Warszawa" w Katologu". Dla jeszcze większej jasności poprawię nazwę na "Warszawa - Haberbusch/Książęce"
- "Racibórz - Zamkowy" to "Racibórz " z Katalogu, w celu rozróżnienia z drugim raciborskim browarem "Rynek"
- pozostałe nazwy nie wymagają wyjaśnień, o ile poszpera się trochę w internetach i poczyta regulamin :czytaj: . Powtarzam, Katalog to nie Alfa&Romeo :D

Najbardziej mnie interesuje, co myślicie o wyborze 3 opcji wypełniania Ankiety. Czy Waszym zdaniem ma to rację bytu?
Moim celem było trochę pogodzenie Kolekcjonerów, którzy biorą pod uwagę miejsce warzenia piwa, albo tylko zwracają uwagę na markę, bez względu na to czy browar macierzysty jest już dawno zamknięty czy nie.
Dla ogólnej liczby kapsli w zbiorze nie ma to znaczenia. Jedyną konsekwencją będzie opracowanie dwóch osobnych kwalifikacji TOP10 lub TOP5 dla poszczególnych browarów w podsumowaniu ankiety.

Czekam na Wasze opinie na ten temat.

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#9 Post autor: pawlosek12 »

A Warszawą karuzela jak znaleźć kapsle

marecki1207
Posty: 304
Rejestracja: 03 lutego 2016, 14:44
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#10 Post autor: marecki1207 »

Szukaj Warszawa ul.Konarskiego 85 :lol: :mrgreen:

pawlosek12
Posty: 1495
Rejestracja: 19 lutego 2015, 12:55
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#11 Post autor: pawlosek12 »

Chodziło mi w katalogu

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#12 Post autor: Serek »

Witam wszystkich ponownie. Koniec roku zbliża się wielkimi krokami a to oznacza ni mniej ni więcej, że czas na wielkie liczenie kapsli.
Tak jak pisałem wcześniej chcę do osób chętnych wysłać formularze na ich adresy mailowe a więc bardzo proszę zainteresowanych o zgłaszanie chęci udziału na PW lub poprzez wysłanie wiadomości na adres: ankieta.kapsli@gmail.com

Poza tym, korzystając z danych zgromadzonych w dwóch poprzednich edycjach roześlę formularz Ankiety 2020 do ich uczestników.

Regulamin nie zmienił się znacząco w stosunku do tego przekazanego we pierwszej wiadomości tego wątku: viewtopic.php?p=117850#p117850. Nie otrzymałem żadnych uwag, a więc przyjmują, że został on przyjęty przez Was ze zrozumieniem i zaakceptowany przez aklamację.
Formularz jeszcze się robi. Ostatnimi czasy spływały do mnie informacje od informatorów o nowych stacjonarnych browarach, które wydały swoje "znakowane" kapsle. Pozostaje je tylko.

Zakładam, że gotowy formularz i regulamin roześlę i udostępnię między świętami a Sylwestrem.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#13 Post autor: Serek »

Czy ktoś wie jaki status ma obecnie browar Wawrzyniec z Żywce, które tegoroczny debiutancki kapsel jest na razie w Poczekalni?
Czy to browar kontraktowy, czy warzą już u siebie?

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#14 Post autor: Serek »

Moi mili koledzy i koleżanki kolekcjonerzy(-erki)

Zgodnie z zapowiedziami udostępniam poniżej formularz Ankiety Kapsli 2020 i regulamin jego wypełniania.

Mam świadomość, że wszystkich Was nie uda mi się uszczęśliwić, ale starałem się, żeby jak najwięcej z nas znalazło w tym roku coś dla siebie.
W tym celu założyłem dwie opcje wypełniania tabeli, tę dla ortodoksyjnych tradycjonalistów, którzy kwalifikują swoje zbiory wg faktycznego miejsca produkcji piwa zamykanego danym kapslem i nowofalowców, którzy co do zasady hołdują tylko danym z Katalogu Kapsli Polskich.

Myślę, że jest to próba znalezienia jakiegoś kompromisu. Sam jestem ciekaw jak to wypadnie w praktyce.

Pamiętajcie aby przed przystąpieniem do wypełniania formularza uważnie przeczytać Regulamin. Wiem, że jest on obszerny, ale chciałem wyjaśnić wszystkie możliwe wątpliwości, które mogą się pojawić na etapie wypełniania.

Pierwszym, kluczowym etapem jest wypełnienie zakładki DANE, dzięki czemu każdy z Was zostanie automatycznie zaszeregowany (jakkolwiek źle by to nie zabrzmiało) do danej grupy.
Bez wypełnienia tej części przynajmniej w zakresie danych osobowych i pól opisanych na czerwono, dalsze wypełnianie ankiety nie będzie możliwe.

Arkusz powinien dać się obsługiwać bez problemu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na telefonach, jednakże, jeśli pojawiłyby się jakieś problemy techniczne,proszę o sygnał drogą mailową na adres: ankieta.kapsli@gmail.com
Dzięki wydatnej pomocy ze strony niektórych z Was tabela dla polskich kapsli zawiera wszystkie browary stacjonarne jakie uwarzyły piwa i zamknęły je kapslami z wzorem. Jeśli jednak wg Was czegoś brakuje napiszcie o tym w mailu wysyłając Ankietę.

Termin nadsyłania wypełnionych Ankiet na wyżej wskazany adres e-mail mija 20.01.2021 r.

ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ ZABAWY!!!
Załączniki
Ankieta2020-formularz.xlsx
(72.54 KiB) Pobrany 178 razy
Ankieta_kapsli_2020-Regulamin.pdf
(118.84 KiB) Pobrany 167 razy

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#15 Post autor: Serek »

Moi mili

Pierwsze wypełnione Ankiety już spływają, tymczasem śpieszę z wyjaśnieniami pewnej kwestii, która pojawiła się w jednym z maili.
Chodzi o wpisywanie liczby odwrotek.

Omówmy to na przykładzie:
Mam browar z 1 kapslem i jego 20 odwrotek.
Zgodnie z regulaminem Ankiety liczba ogółem zawiera liczbę wszystkich kapsli tj. podstawowych wzorów + odwrotek (w tym przypadku 21).

Arkusz Ankiety jest tak skonstruowany, że nie można wpisać liczby odwrotek większej od liczby ogółem.
Dlatego kolejność wpisywania danych dla takiego browaru wygląda następująco:

1. W kolumnie "Ogółem" wartość 21
2. W kolumnie "Odwrotki" wartość 20
3. W kolumnie "Dziewice" odpowiednią liczbę kapsli niebutelkowanych, która nie może być większa od tej z kolumny "Ogółem"

Jeżeli natrafiliście jeszcze na jakieś inne problemy przy wypełnianiu Ankiety, proszę piszcie tutaj lub mailem na adres: ankieta.kapsli@gmail.com

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#16 Post autor: Serek »

UWAGA!!!

Dochodzą mnie głosy o problemach z wypełnianiem odpowiednich pól formularza Ankiety w programie OpenOffice (LibreOffice)

Faktycznie, nie sprawdziłem działania arkusza na tym oprogramowaniu ale może mieć to związek z zabezpieczeniem i wprowadzeniem dodatkowych formuł, z którymi akurat ta aplikacja sobie nie radzi.

Żeby ominąć ten problem jeśli się pojawi u większej liczby uczestników wysyłam "uwolniony" od wszelkich dodatkowych obostrzeń arkusz kalkulacyjny, który powinno się dać wypełnić wszędzie.
Załączniki
Ankieta2020-formularz_otwarty.xlsx
(71.34 KiB) Pobrany 122 razy

Awatar użytkownika
Cooper
Posty: 133
Rejestracja: 16 kwietnia 2005, 17:12
Lokalizacja: Warszawka

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#17 Post autor: Cooper »

No dobra. Mamy już początek maja a w temacie "anki" coś cichutko.....
Deczko długo idzie...
A może ja coś przegapiłem ? Jak tam w tej materii ?
Mam nadzieję że nie padła. Był by to chyba pierwszy przypadek od dekad kiedy ktoś zadeklarował się poprowadzić, dostał - jak zakładam - wypełnione formularze i )(
Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#18 Post autor: Serek »

Oj tam oj tam.
Cierpliwości proszę

Awatar użytkownika
lowolak
Posty: 660
Rejestracja: 16 października 2009, 10:47
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#19 Post autor: lowolak »

Cooper pisze: 05 maja 2021, 17:13 No dobra. Mamy już początek maja a w temacie "anki" coś cichutko.....
Deczko długo idzie...
A może ja coś przegapiłem ? Jak tam w tej materii ?
Mam nadzieję że nie padła. Był by to chyba pierwszy przypadek od dekad kiedy ktoś zadeklarował się poprowadzić, dostał - jak zakładam - wypełnione formularze i )(
Podbijam pytanie
sPISkowej propagandzie mówię NIE

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#20 Post autor: Tomek »

lowolak pisze: 23 września 2021, 12:47
Cooper pisze: 05 maja 2021, 17:13 No dobra. Mamy już początek maja a w temacie "anki" coś cichutko.....
Deczko długo idzie...
A może ja coś przegapiłem ? Jak tam w tej materii ?
Mam nadzieję że nie padła. Był by to chyba pierwszy przypadek od dekad kiedy ktoś zadeklarował się poprowadzić, dostał - jak zakładam - wypełnione formularze i )(
Podbijam pytanie
Może będzie połączona z ankietą za 2021 rok? :D
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#21 Post autor: Serek »

Wiem że zakrawa to już o farsę... :depresja:
Na pewno nie poszło to tak jak zamierarzałem a też nie mam zamiaru porzucać tematu i proszę o jeszcze trochę cierpliwości...

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#22 Post autor: Pluto »

Czy jeżeli nie zostały jeszcze opracowane wyniki za Ankietę 2020 to czy mogę wziąć jeszcze udział :?:
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 1719
Rejestracja: 01 grudnia 2005, 14:59
Lokalizacja: Kraków, Rakszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#23 Post autor: Jacek »

No i co z tą ankietą? Za chwilę trzeba zaczynać nowe liczenie...

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#24 Post autor: Serek »

tuż tuż

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#25 Post autor: Pluto »

Święta tuż tuż, sylwester tuż tuż, a wyników ankiety nie ma już.
Czy doczekamy się na nie tuż tuż? (w tym roku?)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#26 Post autor: chinet »

Po co wracać do historii, przygotujmy się do nowej :wink:
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#27 Post autor: Serek »

Chciałbym Was wszystkich jeszcze raz przeprosić za nieznośne opóźnienia i uspokoić.
Wyniki są gotowe i pozostaje mi tylko doszlifować formę podsumowania.

Do Wigilii Ankieta trafi do uczestników jak ten prezent pod choinkę. Spóźniony, ale jak widzę wciąż wyczekiwany.

Awatar użytkownika
Tomek
Posty: 2183
Rejestracja: 21 kwietnia 2006, 16:56
Lokalizacja: Malbork/Warszawa
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#28 Post autor: Tomek »

chinet pisze: 16 grudnia 2021, 07:53 Po co wracać do historii, przygotujmy się do nowej :wink:
A kto robi?
Zbieram niebutelkowane polskie kapsle piwne (bez działu INNE).
http://www.polskiekapslepiwne.pl
2014 – 917 kapsli
2015 – 1041 kapsli (+124)
2016 – 1168 kapsli (+127)
2017 – 1253 kapsli (+85)
2018 – 1426 kapsli (+173)
2019 – 1655 kapsli (+229)

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#29 Post autor: Pluto »

Tomek pisze: 16 grudnia 2021, 18:54
chinet pisze: 16 grudnia 2021, 07:53 Po co wracać do historii, przygotujmy się do nowej :wink:
A kto robi?
Słyszałem, że TY :mrgreen:
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Ankieta Kolekcjonerów Kapsli 2020

#30 Post autor: Serek »

Wyniki Ankiety Kapslarzy Polskich 2020 zostały rozesłane do uczestników.

W tym miejscu jeszcze raz pragnę z jednej strony najmocniej przeprosić osoby biorące udział, że trwało to tak długo i że do tej pory musiały na to czekać a z drugiej najSERdeczniej im wszystkim podziękować za okazane zrozumienie i cierpliwość.

Uczestnicy, którzy jeszcze nie otrzymali okolicznościowego kapsla ANKIETY proszeni są o kontakt.

ODPOWIEDZ