Ankieta Kapslarzy Polskich

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Serek
Posty: 282
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Ankieta Kapslarzy Polskich

#1 Post autor: Serek »

Moi mili koledzy i koleżanki kolekcjonerzy(-erki)

Przesyłam formularz Ankiety Kapslarzy Polskich 2021 i regulamin jego wypełniania.

Formularz nie różni się znacząco od zeszłorocznego, poprawione zostały nazwy polskich browarów, dodane nowe zakłady, które zadebiutowały w ostatnim roku i dodane kraje i terytoria których brakowało ostatnio.

Pamiętajcie aby przed przystąpieniem do wypełniania formularza uważnie przeczytać Regulamin. Wiem, że jest on obszerny, ale chciałem wyjaśnić wszystkie możliwe wątpliwości, które mogą się pojawić na etapie wypełniania.

Pierwszym, kluczowym etapem jest wypełnienie zakładki DANE, dzięki czemu każdy z Was zostanie automatycznie zaszeregowany (jakkolwiek źle by to nie zabrzmiało) do danej grupy.
Bez wypełnienia tej części przynajmniej w zakresie danych osobowych i pól opisanych na czerwono, dalsze wypełnianie ankiety nie będzie możliwe.

Arkusz powinien dać się obsługiwać bez problemu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na telefonach, jednakże, jeśli pojawiłyby się jakieś problemy techniczne, proszę o sygnał drogą mailową na adres: ankieta.kapsli@gmail.com lub PW.

Dzięki wydatnej pomocy ze strony niektórych z Was tabela dla polskich kapsli zawiera wszystkie browary stacjonarne jakie uwarzyły piwa i zamknęły je kapslami z wzorem. Jeśli jednak wg Was czegoś brakuje na dole tabeli znajdują się wolne miejsca do wpisania brakujących.

Wszyscy uczestnicy, którzy prześlą swoje formularze mogą liczyć w tym roku na kolejny okolicznościowy kapsel. Jedynym warunkiem otrzymania kapsla będzie tylko pokrycie kosztów wysyłki, ew. będzie go można otrzymać przy okazji spotkania lub wymiany. Wykonanie kapsli biorę na siebie.

Termin nadsyłania wypełnionych Ankiet na wyżej wskazany adres e-mail mija 31.01.2022 r.

ŻYCZĘ PRZYJEMNEJ ZABAWY!!!
Załączniki
Ankieta2021-formularz.xlsx
(194.83 KiB) Nie pobierany
Regulamin_2021.pdf
(51.83 KiB) Pobrany 8 razy
Ankieta2021-formularz.pdf
(39.31 KiB) Pobrany 7 razy

ODPOWIEDZ