Czy ?? Sprzedajecie ?? Wymieniacie ?? Kupujecie ??

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#31 Post autor: AnDrEw »

i wracamy do punktu wyjścia - a kapsel - to BLACHA, którą zbieram.
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#32 Post autor: Gacka »

Szkoda ze wciaz zbierasz...Byloby milo,gdybys zalozyl jeszcze swoje FORUM,i tam dawalbys ludziom do zrozumienia,jak lubisz swoje hobby,i jak ono jest dla Ciebie wazne,i ile warte :/ .No i moglbys czasami byc jeszcze slowny :/ "Nie zamierzam zawierać głosu już w tej dyskusji, bo to i tak nie ma sensu"
Wks Slask! Kocham kapsle!

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#33 Post autor: JJaq »

Ja staram się najwięcej wymieniać, ale teraz mam ogromny zastój. Kapsli nie kupuje chyba, że z browaru dojlidy.

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#34 Post autor: AnDrEw »

Chciałem poprostu wyjaśnić jeszcze osobom, które tego nie zrozumiały, jakie miałem zamiary i że te zamiary nie były złe, ale niektórzy chyba tego nie potrafią zrozumieć... Kocham moje hobby,tak samo jak pan GGACKA,
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#35 Post autor: Mr Cinx »

mr-perez pisze:Cinx chyba chciał zacytować Ferdka Kiepskiego . Wychodzi na to , że Jurek nie ogląda dobrych filmów
Hehe zgadłeś Wojtku :)


Ok jak Anrzej chce zbierać i traktować to jak jakiś tam metal to niech zbiera.
W sumie co mnie to obchodzi :)
być może nie jestem w temacie,ach te strajki - Ferdek Kiepski ostatnio pokazywał kapselki Paździorwi
Yoreck, to był cytat z Kiepskich, abrdzo lubię ten serial i czasem pozwalam sobie zacytować :P Dodatkowo dałem minkę na koniec zdania.
AnDrEw pisze:Kocham moje hobby,tak samo jak pan GGACKA,
Czuję że teraz będzie odbiecie piłęczki, kto bardziej kocha swoje hobby.
Nie chce podważać słów że dla Ciebie Andrew zbieranie kapsli nie jest interesujące ale wydaje mi się, że gdybyś podchodził poważniej do tego hobby nie zrobiłby pewnych rzeczy któe niestety miały miejsce.
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#36 Post autor: barann »

Tak, tak - forum uczy - trenujmy sztukę dyskusji. Ale jednak nie powinno się dyskutować o tym jak jeden traktuje swoje hobby i o tym jak drugi. To jest zawsze niepodważalne prywatne zdanie i tyle.

Gacka
Posty: 1074
Rejestracja: 06 lutego 2005, 08:20
Lokalizacja: Wroclaw

#37 Post autor: Gacka »

"Kocham moje hobby,tak samo jak GGACKA". No to zesmy sie usmiali w domu :D .Prosilbym o nieporownywanie sie do mnie,juz nigdy...W dalszym ciagu prosze takze,o ustosunkowanie sie,do wlasnych slow..."Nie zamierzam zawierać głosu już w tej dyskusji, bo to i tak nie ma sensu"
Wks Slask! Kocham kapsle!

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#38 Post autor: AnDrEw »

No to nie odbijam już tej piłeczki,bo i to tak nie ma sensu, kolega Gacka wie swoje, Cinx wie swoje. Traktujecie jednak to zbyt poważnie, powiedziałem coś, już wielka AFERA bo na kapsel powiedziałem blacha...
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2156
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#39 Post autor: yoreck »

Mr Cinx pisze:Yoreck, to był cytat z Kiepskich, abrdzo lubię ten serial i czasem pozwalam sobie zacytować Dodatkowo dałem minkę na koniec zdania.
Cinx,sorki,ale nie zatrybiłem,bo co innego miałem w głowie .Chyba za wcześnie wstałem,aby pojechać na radomską giełdę.
A tak na marginesie,szkoda,że niestety nie bywasz na giełdach,ale może kiedyś zorganizujecie giełdę birofili w Rzeszowie :? na ,którą chetnie bym sie wybrał ,i może Wojtek też by przyjechał?Co o tym sądzisz Wojtku?
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#40 Post autor: mr-perez »

yoreck pisze: A tak na marginesie,szkoda,że niestety nie bywasz na giełdach,ale może kiedyś zorganizujecie giełdę birofili w Rzeszowie :? na ,którą chetnie bym sie wybrał ,i może Wojtek też by przyjechał?Co o tym sądzisz Wojtku?
Trzeba tak zrobić i go sprawdzić, bo ten cały Cinx to może w ogóle kapsli nie zbiera. Albo co jeszcze gorsze by było, zbiera tylko zwykłe blaszki, a nie kochane kapselki :mrgreen: .

Czy bym przyjechał do Rzeszowa na giełdę??? Oczywiście. Ja to chyba na wakacje pojadę w Bieszczady żeby po drodze zobaczyć kolekcję Cinxa, a i o Nowy Sącz może się zahaczy :wink: .

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#41 Post autor: danio_145 »

mr-perez pisze:a i o Nowy Sącz może się zahaczy .
Miłoby było :)
Heh, też kiedyś mówiłem cixowi żeby zrobił ale wiadomo, że to nierealne :) Szkoda, że nie wypalił pomysł z browar.biz na temat rzeszowaskiej giełdy.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2950
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#42 Post autor: lendoo »

Stalowa Wola też po drodze. :wink: :mrgreen:
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#43 Post autor: Mr Cinx »

yoreck pisze:A tak na marginesie,szkoda,że niestety nie bywasz na giełdach,ale może kiedyś zorganizujecie giełdę birofili w Rzeszowie na ,którą chetnie bym sie wybrał ,i może Wojtek też by przyjechał?Co o tym sądzisz Wojtku?
Nom też załuję :( Ale transportu nie ma :cry: Ostanio w Rzeszowie an giełdzie był Maryk. Wymieniliśmy się, a ja z podniecenia zostawiłem kapsle i poszedłem :D ale wróciłem na giełdępo przejściu 1/3 drogi do domku bom się zorientował że nie mam dubli ze sobą :D
Maryk z tatą już na mnie czekali w bramie. hehehe
mr-perez pisze:Trzeba tak zrobić i go sprawdzić, bo ten cały Cinx to może w ogóle kapsli nie zbiera. Albo co jeszcze gorsze by było, zbiera tylko zwykłe blaszki, a nie kochane kapselki .
Aaaahhhh wydało się, Wojtek to miałą być tajemnica :cisza: :mrgreen: :D :D :D
mr-perez pisze:Czy bym przyjechał do Rzeszowa na giełdę??? Oczywiście. Ja to chyba na wakacje pojadę w Bieszczady żeby po drodze zobaczyć kolekcję Cinxa, a i o Nowy Sącz może się zahaczy .
Trzymam Cię za słowo :) Zostawiłbyś córkę u mnie. Jakiegoś kapslka bym Ci za to zafundował
:mrgreen:
Cytat:
Heh, też kiedyś mówiłem cixowi żeby zrobił ale wiadomo, że to nierealne



Szkoda że nie ma jakiś pielgrzymek do Nowego Sącza
Danoi ja bym chciał ale wiesz czemu się nie da
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#44 Post autor: Pedro »

Ale sie off topic zrobil. :ble:

ODPOWIEDZ