To samo???

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

To samo???

#1 Post autor: Bajek »

http://allegro.pl/item147121863_unikaln ... raryt.html

Dodam, że istnieją 3 takie serie, Tomato Red (mam, najrzadsza :mrgreen: ) Metalic (też mam :mrgreen: ) i jeszcze taka, na której okręgi są mniejsze. Czy uważać to za co innego???

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#2 Post autor: Pedro »

Oj, troche przeplaciles za te kapsle. W zeszlym tygodniu byla aukcja (tego samego sprzedawcy) i nikt nie kupil, nawet po wywolawczej cenie 10zl, a teraz podbiliscie do ponad 20zl! Swego czasu ten sam gosciu tez wstawil je na Allegro po dokladnie 20zl i nie bylo chetnych, bo cena stanowczo wygorowana - to sa kapsle z tego roku, ba - z jesieni, wiec szczegolna rzadkoscia jeszcze nie sa. :| Trzeba chyba obserwowac stale co sie na Allegro dzieje, bo z marszu 10zl przepadlo. :( (A, a propos tego sprzedawcy (Andi) - on ma zazwyczaj po wiele egzemplarzy serii - ostanio wrzucal na Niemieckim Ebay portugalskie kluby pilkarskie chyba 6 razy (na Allegro tez)...
No coz, nie pierwszy raz widze, ze nie ma sensu starac sie ustalac wartosci kapsla po cenie za jakas ktos kupil cos, bo przy nastepnej aukcji moze ona byc diametralnie rozna, wyzsza lub nizsza.
Tak swoja droga to oczywiscie sa to rozne wzory, no bo roznica widoczna golym okiem (swoja droga, sygnatury tez sa rozne).

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#3 Post autor: Bajek »

Zagadałbym z Wojtkiem i by za mnie zapłacił :mrgreen: A tak serialnie to mam sponsora na serie od niego, tak więc... :-)

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#4 Post autor: Pedro »

Grabowski Bartosz pisze:Zagadałbym z Wojtkiem i by za mnie zapłacił :mrgreen: A tak serialnie to mam sponsora na serie od niego, tak więc... :-)
No tyle tylko ze niecaly tydzien temu tej serii nikt nie kupil nawet za 10zl . Jak bys dokladnie obserwowal Allegro i wtedy licytowal, to bys zaoszczedzil polowe. :/

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#5 Post autor: mr-perez »

Grabowski Bartosz pisze: mam sponsora na serie od niego, tak więc... :-)
Zmień sponsora na bogatszego bo samą mizerię Ci sponsoruje :mrgreen: .

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#6 Post autor: Bajek »

Zastanawiałem się czy nie wybrać Arkadii, teraz żałuję, bo za tą kasę mógłbym mieć 80 różnych Herforderów :cry:

Awatar użytkownika
kamixon
Posty: 439
Rejestracja: 10 lipca 2006, 16:36
Lokalizacja: Łódź

#7 Post autor: kamixon »

ja dostałem kapsle od pewnego miłego Hiszpana 4 pełne serie Cruzcampo tyle, że wszystkie takie same.

Awatar użytkownika
AnDrEw
Posty: 353
Rejestracja: 16 lutego 2005, 21:39
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

#8 Post autor: AnDrEw »

Ta seria, wcale nie jest taka rzadka .. mam ją także, i to od kilku dobrych miesięcy, nim się pojawiła na allegro - od angielskiego kolekcjoneraa ..
Poszukuję starszych kapsli po piwie z Italii

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#9 Post autor: Pedro »

Grabowski Bartosz pisze:Zastanawiałem się czy nie wybrać Arkadii, teraz żałuję, bo za tą kasę mógłbym mieć 80 różnych Herforderów :cry:
Nowe Herfordery, te z 2006, to kupuj na Ebay.D . Jest ich duzo, a ceny max. 2 Euro. Nie najgorzej jak za 32 kapsle. :)

JJaq
Posty: 628
Rejestracja: 23 kwietnia 2005, 22:44

#10 Post autor: JJaq »

Ale wtedy dochodzą koszty przesyłki i wyjdzie troszkę mniej ni z allegro. ALe jak cena niższa to allegro się bardziej opłaca.

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#11 Post autor: Pedro »

JJaq pisze:Ale wtedy dochodzą koszty przesyłki i wyjdzie troszkę mniej ni z allegro. ALe jak cena niższa to allegro się bardziej opłaca.
Ja swego czasu zaplacilem za kapsle 1.5 Euro + 2.5 Euro za przesylke, co daje razem ok. 15 zl. A po tyle to ich na Allegro nigdy nie widzialem. Oczywiscie to chodzi o serie 2006, starsze sa o kilka Euro drozsze. Ale trzeba dokladnie sprawdzac kupujac na Ebay, bo sa tacy ktorzy przy wysylce do Polski pobieraja wiecej niz to naprawde kosztuje. Trzeba wiec kazdorazowo sprawdzac koszty paczki przed licytowaniem.

Awatar użytkownika
Bajek
Posty: 2601
Rejestracja: 21 lipca 2006, 09:40
Lokalizacja: Wizna i Olsztyn
Kontaktowanie:

#12 Post autor: Bajek »

A jak chcesz wpłacić euro, jak ja na koncie mam tylko PLNy i $$$???

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

odp

#13 Post autor: KOLEKCJONER »

W banku można na dane konto zagraniczne wpłacać w $ lub EU.. i z tym nie ma problemu aczkolwiek są pobierane prowizje:/ spore...
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2021
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#14 Post autor: Krzysiek »

mr-perez pisze:Zmień sponsora na bogatszego bo samą mizerię Ci sponsoruje
Nom, takie Królewskie sprowadzanie niezłych grajków sponsoruje :D
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ