Niekompetencje na Allegro

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#61 Post autor: Kowalsik »

Krotko - kiedys konczenie aukcji przed czasem bylo nielegalne. Wysylalem informacje do Allegro i sprzedajacy dostawal od nich ostrzezenie. Jak uzbiera wiecej - to go wywalaja.

Ale - moze teraz jest inaczej?

A co do ucziwosci - nie ladnie tak robic, to prawda :-(. I na tym mozna skonczyc dyskusje.
Kowalsik

Awatar użytkownika
chinet
Posty: 4136
Rejestracja: 19 marca 2006, 13:37
Lokalizacja: Błonie

#62 Post autor: chinet »

Pawełek jest trochę "zielony" :mrgreen:
Jestem trollem :mad:

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#63 Post autor: Kowalsik »

Najciekawsza jest chyba srebrna zrywka z Wtelna - kosztowala mnie zielonego Pokemona :-)
Kowalsik

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#64 Post autor: KOLEKCJONER »

Chinet-cie niestety Świebodzic nie na wymianę, ale jeśli chcesz mogę Kruszwicę Ci zaproponować:)

Właśnie jak widać kapsle nie są trudne do zdobycia, i powinniście się cieszyć, że nie przepłaciliście, bo jak widać kapsle można kupić o wiele taniej :)

I żeby gość nie potrzebował pieniędzy to poczekał by jeszcze kilka dni, ale jak widać śpieszyło mu się.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#65 Post autor: mr-perez »

Paweł pisze:Kto to jest Kolec i dlaczego ta aukcja wzbudza takie emocje skoro nie ma tam żadnych kapsli bardzo ciężkich do zdobycia?
Kolec to Maciek inaczej. Jak to nie ma kapsli trudnych do zdobycia...dla nas okazały się w ogóle nie do zdobycia bo Kolec zagarnął przed czasem :/ :wink: .

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#66 Post autor: barann »

Jakbym zauważył tą aukcję toby pewnie zarobił facet 235 zł na jednej aukcji.

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#67 Post autor: danio_145 »

Paweł pisze:Kto to jest Kolec i dlaczego ta aukcja wzbudza takie emocje skoro nie ma tam żadnych kapsli bardzo ciężkich do zdobycia?
Może nie są trudne do zdobycia ale:
a) nie mam ich
b) zależało mi na nich
c) chciałem je wygrać na normalnie kończącej się aukcji
d) nie miałem takie możliwości

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#68 Post autor: barann »

No i wracamy znów na sam początek. Kto jest temu winien?

Nie byłoby tego wszystkiego gdyby nie to głupawe zakończenie aukcji przed czasem i to jeszcze ustawione.

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#69 Post autor: mr-perez »

Obrazek

Jeżeli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej, zapraszam do przeczytania tej książki, znanego autora Z.Nienackiego. Są w niej opisane metody działania NIEUCHWYTNEGO KOLEKCJONERA . Tylko dla czytelników o silnych nerwach :mrgreen: .

PS. Książka dostępna na Allegro.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#70 Post autor: KOLEKCJONER »

Nie do mnie z tymi pretensjami. Zapłaciłem, wygrałem i kurde po co to w ogóle pisać. Koniec tematu. Wygram jeszcze tak niejedna aukcję, niemiałem tych kapsli i kupiłem. I Zdobędę jeszcze dużo kapsli. i wam również tego życzę i nie zabraniam.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#71 Post autor: mr-perez »

KOLEKCJONER pisze:Wygram jeszcze tak niejedna aukcję.
Jeszcze się chwal Ty łosiu... a poza tym to zdejmij wargę z nosa jak mówisz.

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#72 Post autor: Mr Cinx »

KoLeKcjonEr, może masz za małe jajka aby grać uczciwe do końca ???

Swoją drogą chyba nie wiesz co to są koledzy....no trudno.....wg mnie te kapsle nie są do zdobycia takie łatwe. Jakoś nikt mi ich niegdy nie zaproponował. Już nawet nie chodzi o kapsle, chodzi o twój styl......i jak trafnie wspomniał Michał o kapibarze, zresztą ona już chyba zdechłą ze zmęczenie, nie sądzisz Michał ?? :)
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

#73 Post autor: prokomfanz »

KOLEKCJONER pisze:Chinet-cie niestety Świebodzic nie na wymianę, ale jeśli chcesz mogę Kruszwicę Ci zaproponować:)

Właśnie jak widać kapsle nie są trudne do zdobycia, i powinniście się cieszyć, że nie przepłaciliście, bo jak widać kapsle można kupić o wieletaniej :)
I żeby gość nie potrzebował pieniędzy to poczekał by jeszcze kilka dni, ale jak widać śpieszyło mu się.
Bezczelny jesteś!! Ale chłopaki może my (którzy gromadzimy nasze kolekcję latami(, uczciwie, mamy z tego większą radość tak już kiedyś miodek w swoim poście napisał gdy "kolekcjoner" chwalił się swoimi zdobyczami! Głowy do góry! :) sami powiedzcie czy On zasługuje na miano kolekcjonera czy może poprostu zwykłego handlarza... Bez obrazy KOLEKCJONER żal mi jest że muszę to pisać ale zachowałeś się nie fair. I... nie licz na to , że po tej aferze szybko odzyskasz nasze zaufanie!
A słowa, Religii że "****** i dranie" są w każdym środowisku baaardzo tu pasują :|
Acha i jeszcze jedno:
Drogi KOLEKCJONERZE: przy twoim systemie rozumowania (niezwykle interesującym nie ukrywam ) Allegro wogóle nia ma sensu!!
Ej może uda Ci się wygrać motorówkę za 1zł. przed czasem. Byłbyś lepszy od kobiety która wygrała łódź wartą ok 50000 tys. za 1zł bo sprzedawca zapomniał ustawić ceny minimalnej!
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2007, 12:50 przez prokomfanz, łącznie zmieniany 1 raz.

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#74 Post autor: danio_145 »

mr-perez pisze:PS. do zdobycia na allegro
PS2 tylko na normalnie kończących się aukcjach.

maciek pisze:Wygram jeszcze tak niejedna aukcję
Powodzenia w dalszym uczciwym życiu...

barann
Posty: 924
Rejestracja: 27 marca 2006, 18:13
Lokalizacja: Włocławek

#75 Post autor: barann »

Krążą plotki, że każe nawet starym babciom na rynku szybciej stragan zamykać. :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#76 Post autor: mr-perez »

Kolec, to byłoby wszystko do wybaczenia, gdybyś po prostu napisał..."sorry chłopaki głupio wyszło", ale Ty jeszcze uskuteczniasz swoje głupie gadki. Pal licho te kapsle, ale Twoje podejście do sprawy jest żałosne.

Nie zazdroszczę Ci Twoich kapsli, ani Twojej brudnej wody w akwarium.Żeby było jasne. A te kapsle z aukcji wszystkie mam, więc mi na nich nie zależało. Chodzi o sam fakt...a Ty masz jakiegoś kolegę w ogóle???

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#77 Post autor: KOLEKCJONER »

prokomfanz pisze: handlarza...
Handlarz handluje, a ja tylko kupiłem, zresztą już każdy tutaj mnie oblega. Dzięki ... Każdy przecież kupując stara się jak najtaniej dostać tą rzecz, z reszto jak chcecie tak mnie postrzegajcie. Widzę że przeszkadzam wam jedynie. Kolegów perezie mam, mam na forum i po za nim :) i jak dla minie ot chyba koniec tego tematu.
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

prokomfanz
Posty: 1110
Rejestracja: 22 sierpnia 2006, 17:32
Lokalizacja: Wrocław

#78 Post autor: prokomfanz »

KOLEKCJONER pisze:
prokomfanz pisze: handlarza...
Handlarz handluje, a ja tylko kupiłem, zresztą już każdy tutaj mnie oblega. Dzięki ... Każdy przecież kupując stara się jak najtaniej dostać tą rzecz, z reszto jak chcecie tak mnie postrzegajcie. Widzę że przeszkadzam wam jedynie. Kolegów perezie mam, mam na forum i po za nim :) i jak dla minie ot chyba koniec tego tematu.
Dla Ciebie może tak dla nas nie!
Zgadza się handlarz handluje a ty ich nie "kupiłeś" uczciwie!
Swoją drogą niezły frajer z gościa który ci to sprzedał po takiej cenie. Ciekawe jaką miałby minę jakby dowiedział się ile te kapsle tak naprawdę warte były...
I tak jak perez napisał- wszystko jest do wybaczenia ale tylko wtedy jeśli się przyzna, a nie usilnie przekonuje innych "że białe jest czarne" :mrgreen: :nono:

Pedro
Posty: 357
Rejestracja: 21 lutego 2005, 14:49
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#79 Post autor: Pedro »

Osobiscie uwazam, ze jak wystawia sie cos na aukcje i podaje date zakonczenia, to wtedy tez aukcja powinna sie zakonczyc, bo to jest rodzaj zobowiazania. Jak ktos chce sprzedac wczesniej i za konkretna suma, to powinien ustawic opcje Kup Teraz. Takie dogadywanie sie za plecami innych to jawne zlamania regul gry, czyli inaczej oszustowo.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

#80 Post autor: lendoo »

Kolekcjoner nie ładnie postąpiłeś i nic Cię nie usprawiedliwia...na Twoim miejscu przeprosiłbym licytujących w aukcji.
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

odp

#81 Post autor: KOLEKCJONER »

Dobrze, wszyscy kolekcjonerzy kapsli, Ci którzy byli w licytacji, i Ci którzy zamierzali wejść, BARDZO WAS PRZEPRASZAM że w tak NIEUCZCIWY SPOSÓB WYGRAŁEM AUKCJE :) WYBACZCIE :)


WYBACZYCIE ? JUŻ LEPIEJ ? :(
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#82 Post autor: Mr Cinx »

KOLEKCJONER pisze:Dobrze, wszyscy kolekcjonerzy kapsli, Ci którzy byli w licytacji, i Ci którzy zamierzali wejść, BARDZO WAS PRZEPRASZAM że w tak NIEUCZCIWY SPOSÓB WYGRAŁEM AUKCJE WYBACZCIE


WYBACZYCIE ? JUŻ LEPIEJ ?
Nie pachnie mi ten post szczerością a szczególnie emoty w nim zawarte....
Wg mnie to taki post typu "przepraszam odje*** się ode mnie"
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
peterklasinski
Posty: 852
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 21:21
Lokalizacja: Częstochowa / Toruń

#83 Post autor: peterklasinski »

no trudno stało sie i juz nastepnym razem sie poprawi (zrozumcie go to z miłosci do kapsli). :)
Wojtek Engel!!!!! [*]

miodek

#84 Post autor: miodek »

Kolekcjoner postąpił źle, ale moŻe juŻ starczy? Pozwólcie mu dowieść Że zrozumiał błąd i dajcie mu szanse na poprawę. Dla mnie większym frajerem był sprzedający, zgadzam się z opiniami niektórych Że powinno być zabronione kończenie aukcji przed czasem, od tego jest opcja "kup teraz".
Kolekcjoner, teraz się ładnie powymieniaj z chłopakami dubletami z aukcji bez prób "rolowania" to Ci się upiecze :)

Awatar użytkownika
peterklasinski
Posty: 852
Rejestracja: 22 stycznia 2007, 21:21
Lokalizacja: Częstochowa / Toruń

#85 Post autor: peterklasinski »

świete słowa miodek wiekszy frajer to sprzedajacy ale ja bałem sie urzyc tego słowa wczesniej :D :D
Wojtek Engel!!!!! [*]

Awatar użytkownika
kamixon
Posty: 439
Rejestracja: 10 lipca 2006, 16:36
Lokalizacja: Łódź

#86 Post autor: kamixon »

peterklasinski pisze:urzyc
Ups...:oops:

Co do zbyt wcześniej zakończonej aukcji:

Skoro sprzedawca ma prawo zakończyć aukcję przed czasem, to o co chodzi?
Sprzedawca wystawia produkt, po to, by zarobić pieniądze. Skoro widzi, że na aukcji nie zarobi tyle, ile proponuje mu inna osoba poza aukcją, to ja osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tę aukcję zakończyć przed końcem. I jeśli jeszcze szukacie czyjejś winy, bo Wam się coś nie powiodło i jesteście źli i zawistni, to prędzej winny byłby sam sprzedawca, a nie kupujący.

A Wy jeszcze obarczacie winą Kolekcjonera. Mimo, iż niektórzy zarzekają się, że nie są ani trochę zazdrośni, to widać, że Kolekcjoner jest odbiorcą wielu zgryźliwych komentarzy i pseudonimów tylko dlatego, że w krótkim czasie dorobił się dużej kolekcji kapsli. To jest powód do gratulowania koledze i cieszenia się z jego sukcesu, a nie wymyślania na jego temat niestworzonych historii i wymyślania mu kretyńskich pseudonimów.

Teraz parę słów do Kolekcjonera:

Fajnie, że doszedłeś do b. dużej kolekcji kapsli w tak krótkim czasie, ale co to za przyjemność? Bo przecież czy nie bardziej satysfakcjonujący jest kapsel znaleziony na ulicy, bądź pochodzący z wymiany niż kapsel, który się dostaje wraz z innymi 300 sztukami?

Czy nie fajniej jest zbierać kapsle pomału ciesząc się każdym nowym egzemplarzem niż zawzięcie kupować kapsle na allegro?

Dochodzę do wniosku, że o wiele bardziej cieszy oczy kapsel, którego się właśnie podniosło z chodnika, czy zdjęło z butelki (w przypadku starszych kapslarzy) niż kupowanie kapsli, które równie dobrze można nabyć drogą wymiany.

Jeszcze jedno: czemu paczka forumowa nie idzie do Kolecjonera, skoro ten czekał na nią wiele miesięcy?

Awatar użytkownika
Mr Cinx
Posty: 1736
Rejestracja: 30 września 2005, 16:02
Lokalizacja: Łódź

#87 Post autor: Mr Cinx »

kamixon pisze:czy zdjęło z butelki (w przypadku starszych kapslarzy)
A tam, Barann zdejmuje już sam od 12 lat :D
kamixon pisze:Jeszcze jedno: czemu paczka forumowa nie idzie do Kolecjonera, skoro ten czekał na nią wiele miesięcy?
Każdy na nią czeka...Mariusz dostanie paczkę od P-Oseta bo on jest przed nim :P
miodek pisze:Kolekcjoner postąpił źle, ale może już starczy? Pozwólcie mu dowieść że zrozumiał błąd i dajcie mu szanse na poprawę. Dla mnie większym frajerem był sprzedający, zgadzam się z opiniami niektórych że powinno być zabronione kończenie aukcji przed czasem, od tego jest opcja "kup teraz".
Kolekcjoner, teraz się ładnie powymieniaj z chłopakami dubletami z aukcji bez prób "rolowania" to Ci się upiecze
Miejmy nadzieję że zrozumiał swój błąd :)
kamixon pisze:Kolekcjoner jest odbiorcą wielu zgryźliwych komentarzy i pseudonimów tylko dlatego, że w krótkim czasie dorobił się dużej kolekcji kapsli.
Ja mu życzę aby zdobywał jak najwięcej kapsli tylko w innym stylu
:)

@Kamixon : Ale czy nie lepiej walczyć do końca uczicwie, niż walić kumplom z forum wałka ??
"Live as you will die today,
Dream as you will live forever"


cinx1990cinx@gmail.com - MÓJ EMAIL

Awatar użytkownika
KOLEKCJONER
Posty: 1846
Rejestracja: 20 września 2006, 08:07
Lokalizacja: PODLASKIE
Kontaktowanie:

#88 Post autor: KOLEKCJONER »

kamixon pisze:kupować kapsle na allegro?

którego się właśnie podniosło z chodnika, czy zdjęło z butelki (w przypadku starszych kapslarzy)
Kamixon, Twoja wypowiedz mnie ucieszyła :) cóż, na allegro kupowałem tylko 3 razy kapsle, niektórzy kupują o wiele więcej. Co do znajdywania kapsli to: kolekcjonuję i zamierzam również zdobyć te wcześniejsze i starsze, ich niestety nie wymienisz na żubry itp. Można je tylko zakupić, bo nie znajdziesz kapsla niebutelkowanego na ziemi, lub neptuna, dębna itp. Fakt że w bardzo krótkim czasie dorobiłem się bardzo dużej kolekcji :) i z tego się cieszę, cieszę się każdym kapslem, i co dzień oglądam kolekcję swoją więc nie mówcie mi że nie cieszę się. obecnie mam około 1600 kapsli. z czego prawie 1000 polska. i zamierzam kolekcjonować, i mieć jak najwięcej, i jak najstarsze, najlepsze, i wszystkie te których nie mam, i chyba większość a nawet wszyscy mają takie cele. :) "Kolekcjonujemy to i zbieramy bo to KOCHAMY" :!: :)
Aktualnie skanuję i dodaję kapsle na stronę. :)
http://www.collector-crowncaps.cba.pl
SERIA KOLEKCJONERÓW !!!
m.gradzki88@gmail.com

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#89 Post autor: danio_145 »

kamixon pisze:Skoro sprzedawca ma prawo zakończyć aukcję przed czasem, to o co chodzi?
Sprzedawca wystawia produkt, po to, by zarobić pieniądze. Skoro widzi, że na aukcji nie zarobi tyle, ile proponuje mu inna osoba poza aukcją, to ja osobiście nie widzę żadnych przeciwwskazań, aby tę aukcję zakończyć przed końcem. I jeśli jeszcze szukacie czyjejś winy, bo Wam się coś nie powiodło i jesteście źli i zawistni, to prędzej winny byłby sam sprzedawca, a nie kupujący.
Ja i te moje głupie zasady. Jest nas tak mało, każdy z każdym się zna(wielu również osobiście) i wprzypadku takich aukcji powinne one kończyć się zgodnie z terminem. Gdybym wiedział, że aukcja ma się skończyć wcześniej po ustawieniu poza allegro zwyczajnie bym w niej nie licytował.
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
mr-perez
Posty: 817
Rejestracja: 16 października 2005, 18:54
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Kontaktowanie:

#90 Post autor: mr-perez »

kamixon pisze: Mimo, iż niektórzy zarzekają się, że nie są ani trochę zazdrośni, to widać, że Kolekcjoner jest odbiorcą wielu zgryźliwych komentarzy i pseudonimów tylko dlatego, że w krótkim czasie dorobił się dużej kolekcji kapsli.
Dobra kamixon, widze, ze nie wiesz o co chodzi. Ponieważ
Cię lubię to Ci wyjaśnię.

Nie sądzę aby ktokolwiek z biorących udział w tych aukcjach ( czyli Danio, Jurandi, Chinet i ja) zazdrościł Kolekcjonerowi kapsli z prostego powodu...ale przemilczę , domyśl się, żeby nie było że się chwalę.

Znamy sie w czwórkę osobiście, wszyscy wymienieni to moi dobrzy kapslowi znajomi, a Chinet to nawet jak brat :) .
Chodzi tylko o to , że nie przyszłoby mi do głowy aby wobec kolegów zagrać w ten sposób, a na drugi dzień pisać z wrednym śmiechem na GG " hehehe cześć, sprzątnąłem Wam kapsle sprzed nosa bo sie dogadałem z gościem poza Allegro" a tak właśnie zagrywa Kolekcjoner.

Nieważne jakie to kapsle, chodzi tylko o to , że wśród kolegów wypada zachowywać sie przyzwoicie. W przyszłości takiego pazernego Kolekcjonera wiekszość będzie unikała. Na dobrą marke trzeba sobie zapracować. Jeszcze nam może Kolekcjoner podziękuje kiedyś za te uwagi.

Jeszcze jedna rzecz o paczce. Jak tylko zażartowaliśmy, że Kolekcjoner będzie za karę przesunięty na koniec kolejki...to nagle zaczął przepraszać i mówić coś o swojej rehabilitacji. A jeszcze rano tego samego dnia pyskował , że nadal zamierza wygrywać ten sposób. Nie chce mi sie wierzyć w te przeprosiny, ale chłopak młody , miejmy nadzieję, że zrozumie w końcu o co chodzi.

Kolekcjoner , zamknijmy już tą dyskusję. Popraw się chłopaku i będzie dobrze.

PS. jeszcze tylko napiszę, żeby było jasne. W tym konkretnym wypadku Kamixonie zasady Allegro są mniej ważne, bardziej liczą się chyba zasady koleżeńskie. No i oczywiśćie popieram wypowiedź Dania.

ODPOWIEDZ