Niepiwne z browarów.

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2016
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Niepiwne z browarów.

#1 Post autor: Krzysiek »

MaM prośbę żeby każdy z Was, napisał jakie zna kapsle niepiwne, (bo ja je zbieram, a w katalogu nie ma) z polskich browarów.
Co mi przychodzi do głowy, to Tyskie oranżady, chyba 2 pomarańczowa i zielona, a także warszawskie, ale nie wiem ile takich było.
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Paweł
Administrator
Posty: 2162
Rejestracja: 28 stycznia 2005, 14:26
Lokalizacja: Warszawa

#2 Post autor: Paweł »

Tego są setki przecież, uderz do Kowalsika on ma piękną kolekcję polskich niepiwnych i na pewno poda ci jakąś przybliżoną liczbę :)

Awatar użytkownika
kaktus292
Posty: 128
Rejestracja: 06 lutego 2005, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

Re: Niepiwne z browarów.

#3 Post autor: kaktus292 »

Krzysiek pisze:MaM prośbę żeby każdy z Was, napisał jakie zna kapsle niepiwne, (bo ja je zbieram, a w katalogu nie ma) z polskich browarów.
Co mi przychodzi do głowy, to Tyskie oranżady, chyba 2 pomarańczowa i zielona, a także warszawskie, ale nie wiem ile takich było.
A za jakieś 3 miesiące myśle, że uda mi się skończyć i udostępnić chętnym katalog polskich niepiwnych, robiony przeze mnie przy nieocenionej pomocy niektórych kolegów kapslarzy.

Awatar użytkownika
ronin
Posty: 147
Rejestracja: 03 lutego 2005, 23:48
Lokalizacja: Bristol UK

#4 Post autor: ronin »

I ile tych kapsli narazie jest?

Awatar użytkownika
kaktus292
Posty: 128
Rejestracja: 06 lutego 2005, 22:56
Lokalizacja: Warszawa

#5 Post autor: kaktus292 »

jeszcze tego nawet nie policzyłem. Nie mam na pewno skanów wszystkich kapsli. Ciagle sie coś ujawnia. Do tego jeszcze sygnatury dochodzą. Ale szacuje na jakieś 1600 -1700. Obym sie mylił bo jesli nie to nie za 3 a za 12 miesiecy ten katalog skończę.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2329
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#6 Post autor: wiki »

Brawo!!!!
Robisz kawał dobrej roboty. Czegoś takiego jak katalog kapsli niepiwnych brakowalo chyba nie tylko mnie. K.

Jeszcze marzy mi sie ankieta na koniec roku, ktora okreslila by moje miejsce wsrod zbierajacych niepiwne.

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

#7 Post autor: Kowalsik »

Czekam na wersje demo, aby doskanowac swoje. Wiem, ze Pokemony juz zdobyles, wiec mam 78 mniej do zeskanowania!
Kowalsik

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2016
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

#8 Post autor: Krzysiek »

Brawo Kaktus, nie ustawaj w działaniach!
Bardzo mi pomożesz
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

Oguś27
Posty: 821
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: Ruda Śląska

#9 Post autor: Oguś27 »

nie tylkon tobie ja to mam niepiwne polskie z truskawkami zentis (zentis nazwa marcepanu na kapslu) ale tezzeusz ma niepiwne z napisami mięso czy konserwa rybna odwrotki też będą bo ja mam odwrotki z napise m lLowicz pudliszki i inne niestety nie mam skaner pozdrawiam Oguś18

ODPOWIEDZ