Uzależnienie ?

Kapsle piwne + ogólne dyskusje.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

Uzależnienie ?

#1 Post autor: wiki »

Wystarczy, że w ciągu tygodnia w mojej kolekcji nie pojawi się żaden nowy kapsel i już czuję się nieco nieswojo. Może to jeszcze nie zdenerwowanie. To nie ślinotok na widok nowego wzoru lezacego na chodniku lub stojacego na półce sklepowej ale - co to będzie za rok, 2 ... 5. Czy będę wyciągał ostatnie pieniążki by kupić coś na Allegro? :D

Awatar użytkownika
Cinx
Posty: 403
Rejestracja: 01 lutego 2005, 18:14
Lokalizacja: Rzeszów

#2 Post autor: Cinx »

Hehehe ja na Allegro żadko bywam bo sam nie zarabiam :?
Ale do mnie praktycznie codziennie jest cuś nowego....z każdym dniem..coraz żadziej....
Ale na tydzień to 100% wiem że coś dojdzie :wink:

PS:Przepraszam PAnią od poslkiego jeśli walnąłem tu dużo byków i w ogóle na tym forum :mrgreen:
Chelsea We Love You....Blue is the colour
FC CHELSEA is the best in the world yeahhh

danio_145
Moderator
Posty: 3082
Rejestracja: 07 lutego 2005, 11:16
Lokalizacja: Nowy Sacz 33-300
Kontaktowanie:

#3 Post autor: danio_145 »

U mnie.................................................................................................
wiadomo tak jak wiki lekkie rozdraznienie jak nic nie ma nowego a jak juz cos sie zlapie to wielka radocha
:D
O Kura Masa!
Viva'la Obwoluta!
Pijemen po einen Bieren!
Miodos sie nie topios!

Awatar użytkownika
ronin
Posty: 147
Rejestracja: 03 lutego 2005, 23:48
Lokalizacja: Bristol UK

#4 Post autor: ronin »

Na szczescie jak snieg stopnial to ostatnio codziennie cos nowego dochodzi :D

Awatar użytkownika
zgrredek
Posty: 541
Rejestracja: 04 lutego 2005, 08:31
Lokalizacja: Józefów nad Świdrem
Kontaktowanie:

#5 Post autor: zgrredek »

wiki pisze:co to będzie za rok, 2 ... 5
Im dłużej będziesz kolekcjonował tym trudniej bedzie o nowe wzory, szczególnie jeśli chodzi o polskie kapsle. Miewałem juz giełdy z których przywiozłem ze trzy sztuki polskich i cieszyłem się, że wogóle coś doszło.

Awatar użytkownika
wiki
Posty: 2327
Rejestracja: 05 lutego 2005, 13:53
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:

#6 Post autor: wiki »

No tak, można powiedzieć, że mam zebraną własnie najłatwiejszą ćwiartkę tego co sie w Polsce ukazało.
Właśnie przeglądam listę braków naszego kolegi który przekroczył już 1000 i z trudem odnajduję pojedyncze egzemplarze których on nie ma a ja mam w dubletach.
Najwieksza szansa na powiekszenie kolekcji to nowosci, ktorych co roku ukazuje sie stosunkowo duzo. K.

Awatar użytkownika
RyBy
Posty: 730
Rejestracja: 21 lutego 2005, 18:08
Lokalizacja: Golędzinów Królewski
Kontaktowanie:

#7 Post autor: RyBy »

Głowa do góry. najciekawsze przed Tobą. Na tej liście braków którą oglądałeś na pewno wyszczególnione są najciekawsze (i zarazem najdroższe) pozycje. Wiem cos o tym, bo to moja lista :wink: :D :D :D
Przyjdzie czas i nawet nie zauważysz kiedy, że Twój wykaz będzie równie podobny a nawet krótszy czego i sobie życzę. :P :P
Katalog zrywek i nakładek na butelki http://www.sites.google.com/view/katalogzrywek
Mini kolekcja aluminiowych kapsli https://sites.google.com/view/kapsle-woda-mineralna

ODPOWIEDZ