Moja Coca Cola

Kapsle od wody, napojów, soków itp.
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kibi

Moja Coca Cola

#1 Post autor: Kibi » 22 czerwca 2018, 13:32

Jakieś trzy miesiące temu poprosiłem na forum o pomoc w budowaniu mojej nowej kolekcji kapsli od Coca Coli z całego świata.
Nie powiem, żebym spotkał się z nawałnicą propozycji, szału nie było, ale na kolegów związanych z ZK zawsze można liczyć.
Dzięki ich pomocy, kilku wymianom i giełdzie w Białej Podlaskiej w ciągu trzech miesięcy mój zbiór przekroczył setkę kapsli z 41 krajów i 5 kontynentów.
W przypadku Coca Coli nie jest to ilość zwalająca z nóg, myślę, że kolejną setkę zdobędę w nie dłuższym czasie niż pierwszą, niemniej gdyby ktoś chciał obejrzeć moją kolekcję to jest ona dostępna pod adresem: http://likon9.web-album.org/album/47041,coca-cola.
Gdyby ktoś miał na zbyciu jakieś nie zamieszczone tam kapsle, to proszę o kontakt na PW. W zamian polskie i zagraniczne kapsle piwne i nie, etykiety (głównie polskie), trochę podstawek.
2897 polskich kapsli piwnych, według nowego katalogu, bez poczekalni i odwrotek , plus jeszcze trochę niekatalogowych.
Myslałem, że nie zbieram serii, okazało się, że się myliłem :P.
Moje Grolsche już 155 sztuk - 3 nowe !!!

Awatar użytkownika
Kibi

Re: Moja Coca Cola

#2 Post autor: Kibi » 05 października 2018, 15:03

Policzyłem ponownie moją Coca Colę, po około półrocznym zbieraniu przekroczyłem 250 sztuk z 64 krajów
W związku z tym, że jest tego coraz więcej a tempo wzrostu kolekcji nie maleje założyłem nową stronę, gdzie można się z nią zapoznać: http://kibicoke.web-album.org/.
Na razie nie spada również moje zainteresowanie najnowszą gałęzią kolekcji więc polecam się waszej pamięci.
Jesli będziecie mieć coś ciekawego, dawajcie znać. W szczególności dotyczy to kolegów wybierających się na Spotkanie Kapslarzy za dwa tygodnie.
2897 polskich kapsli piwnych, według nowego katalogu, bez poczekalni i odwrotek , plus jeszcze trochę niekatalogowych.
Myslałem, że nie zbieram serii, okazało się, że się myliłem :P.
Moje Grolsche już 155 sztuk - 3 nowe !!!

ODPOWIEDZ