naimad

Wiadomość
Autor
naimad
Posty: 29
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 21:09
Lokalizacja: Łódź

naimad

#1 Post autor: naimad »

Witam szanownych forumowiczów. To mój pierwszy post tutaj.
Jestem z Łodzi, mam 30 lat. Wróciłem do kolekcjonowania "kolorowych blaszek" ;) od piwa po jakiś 3 latach przerwy, wcześniej zajmowałem się tym może 2 lata, do tego zbierałem jeszcze etykiety (których mam najwięcej, jakieś kilkaset) i symbolicznie podstawki. Ale nie można mieć wszystkiego i teraz po kilku latach przerwy zdecydowałem się zbierać tylko kapsle. Interesują mnie głównie polskie, ale jak wpadną mi w łapy zagraniczne to też zostawiam :) Kolekcja na ten czas nie jest imponująca, brakuje mi nawet kapsli które masowo wychodziły przez ostatnie 3 lata. Zagraniczne mam głównie dzięki życzliwości browarów, do których pisałem.

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

#2 Post autor: Dariobeer »

Witam kolegę na forum.Wytrwałości w kolekcjonowaniu i coraz więcej kapsli w zbiorze Tobie życzę :)

guma
Posty: 1066
Rejestracja: 28 maja 2012, 18:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3 Post autor: guma »

Cześć ! Wytrwałości, żebyś znowu nie przestał zbierać :wink:

Awatar użytkownika
piastorasta
Posty: 208
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: Ostróda

#4 Post autor: piastorasta »

Niech Twoja kolekcja rośnie! ;) A pro po... ile owa kolekcja liczy sobie kapsli? Liczyłeś może? I jak zbierasz? W sensie czy patrzysz na sygnaturki, czy nie ma to dla Ciebie znaczenia?

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
marek28
Posty: 97
Rejestracja: 07 grudnia 2012, 10:28
Lokalizacja: Ciechanów

#5 Post autor: marek28 »

Witam i życzę powodzenia w budowaniu kolekcji. Napisz coś więcej na jej temat. Oznacz swoją obecną kolekcję na kapsle.net.pl to poznam Twoje braki z ostatnich lat - może Ci trochę pomogę ich uzupełnić. Pozdrawiam i wytrwałości :D
Szczęście też leży na ulicy - trzeba się tylko chcieć po nie schylić !!!

naimad
Posty: 29
Rejestracja: 27 czerwca 2013, 21:09
Lokalizacja: Łódź

#6 Post autor: naimad »

Dziękuję wszystkim.
W najbliższym czasie postaram się posegregować moją kolekcję (zacznę jeszcze dziś :) ), wtedy będę wiedział dokładnie ile ich jest, bez powtórek. Przedstawię też mój sposób przechowywania kapsli. Na dzień dzisiejszy nie zwracam uwagi na sygnatury.
Dzięki marek28 , oznaczę też moje kapsle na stronie, właśnie się zarejestrowałem.

ODPOWIEDZ