Wita Was arastronis

Wiadomość
Autor
arastronis
Posty: 8
Rejestracja: 02 września 2013, 06:50

Wita Was arastronis

#1 Post autor: arastronis »

Cześć, mam na imię Damian. Pochodzę ze Śląskiego miasta jakie są Gliwice. Kolekcjonuje Kapsle Piwne jak i niepiwne Polskie jak i Zagraniczne, moja kolekcja jest niewielka lecz z czasem myślę że będę rósł w siłę i będę posiadał coraz rzadsze kapsle w mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem zainteresowałem się od kolegi który zaczął zbierać rok temu kapsle Piw Tylko tych które sam wypił, tak się w to wciągnąłem że nie mogę przestać. Niestety moja kolekcja na razie liczy tylko 140 kapsli ale będzie ok :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)

Awatar użytkownika
Delma21
Posty: 622
Rejestracja: 31 sierpnia 2013, 17:23
Lokalizacja: Waplewo Wielkie/Malbork
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#2 Post autor: Delma21 »

Witam Cię:-)

Awatar użytkownika
Dariobeer
Posty: 1263
Rejestracja: 05 listopada 2011, 17:06
Lokalizacja: Konin
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#3 Post autor: Dariobeer »

Witam na forum.Wytrwałości w kolekcjonowaniu i coraz więcej kapsli w zbiorze Tobie życzę.

Awatar użytkownika
yaro28ag
Posty: 216
Rejestracja: 15 lutego 2013, 11:41
Lokalizacja: Giełzów 28a 26-340 Drzewica
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#4 Post autor: yaro28ag »

Witam i życzę powodzenia w poszukiwaniu nowych kapsli

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2352
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Wita Was arastronis

#5 Post autor: Pluto »

Hej,
Witam na forum :) Z tego co wiem, to masz kilku kolekcjonerów w okolicy :)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2154
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#6 Post autor: yoreck »

arastronis pisze:Cześć, mam na imię Damian. Pochodzę ze Śląskiego miasta jakie są Gliwice. Kolekcjonuje Kapsle Piwne jak i niepiwne Polskie jak i Zagraniczne, moja kolekcja jest niewielka lecz z czasem myślę że będę rósł w siłę i będę posiadał coraz rzadsze kapsle w mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem zainteresowałem się od kolegi który zaczął zbierać rok temu kapsle Piw Tylko tych które sam wypił, tak się w to wciągnąłem że nie mogę przestać. Niestety moja kolekcja na razie liczy tylko 140 kapsli ale będzie ok :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)
to się wciągaj,ale tak a by wątroba dała radę :P
Dlaczego w środku zdania piszesz wielką literą?Można napisać kapsle piwne ... polskie i zagraniczne .itd
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Awatar użytkownika
diamen
Posty: 470
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:23
Lokalizacja: Gliwice
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#7 Post autor: diamen »

Z tego co widzę to 5. kolekcjoner z Gliwic. Stajemy się kapslową potęgą :)

Witamy na forum.
Kolekcja: Kolekcja kapsli

juras_yyy
Posty: 152
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 12:52
Lokalizacja: Radom

Re: Wita Was arastronis

#8 Post autor: juras_yyy »

yoreck pisze:
arastronis pisze:Cześć, mam na imię Damian. Pochodzę ze Śląskiego miasta jakie są Gliwice. Kolekcjonuje Kapsle Piwne jak i niepiwne Polskie jak i Zagraniczne, moja kolekcja jest niewielka lecz z czasem myślę że będę rósł w siłę i będę posiadał coraz rzadsze kapsle w mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem zainteresowałem się od kolegi który zaczął zbierać rok temu kapsle Piw Tylko tych które sam wypił, tak się w to wciągnąłem że nie mogę przestać. Niestety moja kolekcja na razie liczy tylko 140 kapsli ale będzie ok :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)
to się wciągaj,ale tak a by wątroba dała radę :P
Dlaczego w środku zdania piszesz wielką literą?Można napisać kapsle piwne ... polskie i zagraniczne .itd
yoreck czepiasz się wszystkich dlaczego piszę wielką literą lub małą a sam piszasz "aby" oddzielnie.

wersa
Posty: 350
Rejestracja: 26 października 2011, 08:28
Lokalizacja: Stanisławice
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#9 Post autor: wersa »

Za rok 140 kapsli? To nerki muszą przefiltrować średnio 4 piwa dziennie. My nie zbieramy na wyścigi. Witaj.
http://www.janko.cba.pl Zapraszam do wymiany. Mam 23 000 dziewic.

juras_yyy
Posty: 152
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, 12:52
Lokalizacja: Radom

Re: Wita Was arastronis

#10 Post autor: juras_yyy »

wersa pisze:Za rok 140 kapsli? To nerki muszą przefiltrować średnio 4 piwa dziennie. My nie zbieramy na wyścigi. Witaj.
Rok ma 365 dni więc jest to dokładnie 2,6 piwa dziennie, czy jest to dużo? Zależy ile osób pije te piwa.

Awatar użytkownika
yoreck
Posty: 2154
Rejestracja: 26 sierpnia 2005, 20:43
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#11 Post autor: yoreck »

juras_yyy pisze:
yoreck pisze:
arastronis pisze:Cześć, mam na imię Damian. Pochodzę ze Śląskiego miasta jakie są Gliwice. Kolekcjonuje Kapsle Piwne jak i niepiwne Polskie jak i Zagraniczne, moja kolekcja jest niewielka lecz z czasem myślę że będę rósł w siłę i będę posiadał coraz rzadsze kapsle w mojej kolekcji. Kolekcjonowaniem zainteresowałem się od kolegi który zaczął zbierać rok temu kapsle Piw Tylko tych które sam wypił, tak się w to wciągnąłem że nie mogę przestać. Niestety moja kolekcja na razie liczy tylko 140 kapsli ale będzie ok :) pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-)
to się wciągaj,ale tak a by wątroba dała radę :P
Dlaczego w środku zdania piszesz wielką literą?Można napisać kapsle piwne ... polskie i zagraniczne .itd
yoreck czepiasz się wszystkich dlaczego piszę wielką literą lub małą a sam piszasz "aby" oddzielnie.
Dobrze by było abyś wypowiadał się tylko o sobie ,a nie za wszystkich. Z szacunku dla starszych powinieneś napisać Yoreck.
Jakoś nie przypominam sobie abym był z tobą na ty.
Raz ,że zdanie zaczyna się z wielkiej litery.Dwa, pytałem się arastronisa a nie ciebie,więc powinno być "piszą"
Nie mam co robić to się czepiam- ciebie też - nie wiem co znaczy słowo "piszasz" ,więc to moje "a by" razi mniej jak twoje piszasz.
www.yoreck.ugu.pl
Ciganen komen Jurken.
吉卜賽人的頭部不公開

Kazelot71
Posty: 181
Rejestracja: 16 marca 2013, 04:43
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Wita Was arastronis

#12 Post autor: Kazelot71 »

juras_yyy pisze:
wersa pisze:Za rok 140 kapsli? To nerki muszą przefiltrować średnio 4 piwa dziennie. My nie zbieramy na wyścigi. Witaj.
Rok ma 365 dni więc jest to dokładnie 2,6 piwa dziennie, czy jest to dużo? Zależy ile osób pije te piwa.
??? Matematyka na poziomie około 5 klasy pozwala policzyć iż 140:365=0,38 buteli
czyli jedną małą buteleczynkę dziennie ok 200 ml:)
Zbieram wyłacznie kapsle polskie bez sygnatur
Stan na 15.03.2013 - 667 sztuk
Stan na 15.03.2015 - 1247 sztuk
Stan na 15.03.2017 - 1659 sztuk
Stan na 15.03.2019 - 2076 sztuk
Stan na 15.03.2021 - 2321 sztuk
Stan na 15.03.2023 - 2562 sztuk

arastronis
Posty: 8
Rejestracja: 02 września 2013, 06:50

Re: Wita Was arastronis

#13 Post autor: arastronis »

Nie zrozumieliście mnie, kolega zaczął zbierać rok temu ja jakoś 2-3 mc temu i 3/4 kolekcji mam z piw sklepowych których próbowałem wraz z kumplami jutro zamieszcze skany moich kapsli. Jeżeli ktoś ma double niepotrzebne zawsze chętny na przyjęcie :P

Awatar użytkownika
Miki_1977
Posty: 154
Rejestracja: 04 grudnia 2012, 18:54
Lokalizacja: Dobroń

Re: Wita Was arastronis

#14 Post autor: Miki_1977 »

Cześć , wytrwałości w powiększaniu kolekcji.
Poszukuję replik kapsli przedwojennych.

Awatar użytkownika
almin
Posty: 509
Rejestracja: 24 listopada 2011, 17:16
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontaktowanie:

Re: Wita Was arastronis

#15 Post autor: almin »

Witam,
kolejny kolekcjoner z GŚ. Może i u nas uda się jakieś Kartki Górnośląskie w końcu zorganizować :D
Kolekcjoner kapsli piwnych. Sygnaturom podziękowałem

http://alminkapsle.jimdo.com/

Awatar użytkownika
marek28
Posty: 97
Rejestracja: 07 grudnia 2012, 10:28
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Wita Was arastronis

#16 Post autor: marek28 »

Witam i życzę wytrwałości i powodzenia w budowaniu kolekcji. Też zaczynałem niedawno z podobną ilością kapsli - dziś już przekroczyłem 850 sztuk, ale wypitych przeze mnie w tej ilości jest niewiele, czego i Tobie życzę :lol:
Szczęście też leży na ulicy - trzeba się tylko chcieć po nie schylić !!!

Wiśnia
Posty: 1169
Rejestracja: 02 lipca 2010, 14:11
Lokalizacja: Stargard Szcz.

Re: Wita Was arastronis

#17 Post autor: Wiśnia »

Wielkiej kolekcji i wytrwałości . ;)

ODPOWIEDZ