Witam :)

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
adam1108
Posty: 349
Rejestracja: 01 listopada 2014, 21:14
Lokalizacja: Ciechanów

Witam :)

#1 Post autor: adam1108 »

Witam szanownych forumowiczów. Jestem "świeżym" kolekcjonerem kapsli (zdecydowałem się na tego typu hobby kilka dni temu :) ). Po analizie informacji na forum zdecydowałem się zbierać kapsle butlekowane bez sygnatur (póki co tylko polskie). W sumie hobby będę łączył przyjemne z pożytecznym ponieważ jestem wielkim smakoszem a wręcz fanatykiem piwa :D Moja kolekcja liczy póki co 12 kapsli. Mam nadzieję, że do końca roku zwiększy się przynajmniej kilkukrotnie ;) Dodatkową motywacją do zbierania kapsli i zarejestrowania na forum było to, że o dziwo w gronie kolekcjonerów jest bardzo aktywny użytkownik tegoż forum z mojego miasta ;) Kto wie może kiedyś dojdzie do wymianki na mieście :) (z tego miejsca pozdrawiam Pana Marka).

Pozdrawiam wszystkich zbieraczy kapsli i być może do zobaczenia na giełdach ;)
Pasja przerodziła się w obsesję!

Aktualna liczba polskich kapsli bez sygnatur 2502 (stan na 20.01.2024)
Zbieram tylko kapsle butelkowane.

Jestem otwarty na każdą możliwą wymianę
Moje duble: http://forum.katalogkapsli.pl/viewtopic.php?f=2&t=3998

Awatar użytkownika
Adrian3200
Posty: 142
Rejestracja: 21 lipca 2014, 21:38
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Witam :)

#2 Post autor: Adrian3200 »

Witamy na forum . Życzę szybkiego rozrastania kolekcji . :)

Awatar użytkownika
marek28
Posty: 97
Rejestracja: 07 grudnia 2012, 10:28
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Witam :)

#3 Post autor: marek28 »

Witam Cię Adamie. Napisz coś więcej o sobie i planach na budowanie kolekcji, czy tylko polskie, czy też cały świat itp. Też stosunkowo niedawno zaczynałem od takiej ilości jak Ty. Najważniejsze, to żeby być wytrwałym w dążeniu do celu a kolekcja będzie Ci się powiększać bardzo szybko, no co prawda do jakiegoś momentu, bo później idzie już coraz wolniej, ale jaka jest radość z każdego następnego zdobytego waloru !!! I tego Ci bardzo serdecznie życzę. Nie ulega wątpliwości, że się któregoś dnia spotkamy na wymianach.
Coś postaram się dorzucić Ci do kolekcji, bo widzę, że jesteś już zarejestrowany w katalogu.
Szczęście też leży na ulicy - trzeba się tylko chcieć po nie schylić !!!

Awatar użytkownika
Brashek
Posty: 76
Rejestracja: 25 lutego 2014, 19:16
Lokalizacja: Lublin

Re: Witam :)

#4 Post autor: Brashek »

Cześć, napisz czy będziesz zbierał tylko kapsle po wypitych piwach, czy też wszystkie z katalogu, jak czytam póki co bez sygnatur.
P.S. Jak wszystkie, nie tylko wypite, to podeślij mi swój adres do korespondencji na PW, to coś Ci wyślę na rozruch. :)
Poszukuję kapsli z moich niebutelkowanych braków (wymiana, kupno). Propozycje przez PW. KATALOG Z SYGNATURAMI

Awatar użytkownika
adam1108
Posty: 349
Rejestracja: 01 listopada 2014, 21:14
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Witam :)

#5 Post autor: adam1108 »

marek28 na początku zdecydowałem się zbierać tylko polskie ale kiedy kolekcja się rozrośnie i po prostu będę będę miał jakieś na wymianę to będę na zapewne otwarty na zagraniczne :) W katalogu jestem zarejestrowany, na bieżąco będę dodawał nowe rzeczy. Też uważam, że początki są fajne bo można szybko się "wzbogacić" aczkolwiek obecnie też każdy kapsle daje dużo radochy :) Niedługo planuje zakup klasera także radocha będzie jeszcze większa :)

Brashek Póki co w kolekcji 95% to kapsle po wypitych piwach przez mnie. Jak się trafi "niewpity" to też nie pogardzę, generalnie chce mieć je wszystkie :D W sygnatury nie chce się bawić (przynajmniej narazie). Priv.
Pasja przerodziła się w obsesję!

Aktualna liczba polskich kapsli bez sygnatur 2502 (stan na 20.01.2024)
Zbieram tylko kapsle butelkowane.

Jestem otwarty na każdą możliwą wymianę
Moje duble: http://forum.katalogkapsli.pl/viewtopic.php?f=2&t=3998

Awatar użytkownika
Pluto
Posty: 2349
Rejestracja: 10 grudnia 2006, 22:26
Lokalizacja: Karczew

Re: Witam :)

#6 Post autor: Pluto »

Witaj Adamie na forum! |
Prześlij mi swój adres na PW, a dostaniesz pakiet startowy :)
ZIELONE KARTKI NA FB

Czy to jest nowy kapsel żubra czy nie.
Już zmieniłem zdanie.
Wymienisz się za nie.

ODPOWIEDZ