Pozdrowienia z Piernikowa

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Pozdrowienia z Piernikowa

#1 Post autor: Serek »

Cześć!

Mieszkam w Toruniu, tutaj pracuję, piję piwko i przy okazji odkładam wszystkie kapsle. Przez parę lat (zacząłem ok. 2012-2013 r.) uzbierało się tego trochę. Do tej pory wszystkie kapsle wrzucałem bezładnie do tub po różnego rodzaju trunkach...

Po tym co zobaczyłem i dowiedziałem na ostatniej Browariadzie w Ostródzie postanowiłem to zmienić i uporządkować moje zbiory. Dzięki członkom Elbląskiego Klubu Birofilów natrafiłem na Katalog Kapsli. Od razu założyłem nowe konto i zacząłem uzupełniać swoje braki. Trochę to zajmie zanim poukładam swoje zbiory...

Dotychczas zbierałem tylko kapsle butelkowane, bo też nie miałem pojęcia, że dostępne są kapsle niebutelkowane i ich kolekcjonowanie działa na taką skalę. Na Browariadzie udało mi się dostać jeden wzór i być będzie to początek jakiejś większej kolekcji.

Zachęcam do odwiedzania mojego profilu i listy moich braków. Być może w mojej okolicy jest już jakiś pozytywnie zakręcony (nabity) biromaniak... Chętnie zacznę prowadzić jakieś wymiany. Oczywiście mam świadomość, że na początku mojej 'kolekcjonerskiej' drogi raczej będę musiał kupować nowe okazy ale być może z czasem to się zmieni.

Pozdrawiam
Rafał z Torunia

Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1397
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

#2 Post autor: KZK16 »

Witam,
Zazwyczaj w Toruniu Kujawsko-Pomorski Klub Birofilów organizuje spotkanie pod tytułem Kujawsko-Pomorskie kartki, na nich wymieniamy się, pijemy piwo i ogólnie rozmawiamy co słychać w świecie kapsli. Polecam śledzić temat. Wkrótce info pozdrawiam.
Arek
5635 PL
3128 P
x563 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

bigzbig70
Posty: 184
Rejestracja: 17 grudnia 2012, 23:22
Lokalizacja: INOWROCŁAW

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

#3 Post autor: bigzbig70 »

Witam i życzę jak najwięcej nowych kapsli w kolekcji. Mam nadzieję na spotkanie KPKB. Planujemy się spotkać na początku września.

Awatar użytkownika
Serek
Posty: 492
Rejestracja: 07 sierpnia 2018, 08:18
Lokalizacja: Toruń
Kontaktowanie:

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

#4 Post autor: Serek »

Czekam w takim razie na wieści, początek września jest u mnie mocno zatłoczony ale może uda się wyrwać.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
barthez
Posty: 303
Rejestracja: 18 sierpnia 2005, 13:52
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pozdrowienia z Piernikowa

#5 Post autor: barthez »

Cześć - miło, że znowu ktoś z okolicy :). Widzę, że 4 listopada jest wstępnie planowane spotkanie w Toruniu - myślę, że warto, bo zawsze w wymianie "w realu" łatwiej się dogadać na lepsze warunki :).
kapsle piwne i niepiwne, bez sygnatur i odwrotek

ODPOWIEDZ