witamy z Poznania :)

Wiadomość
Autor
woytku
Posty: 59
Rejestracja: 22 września 2018, 20:14

witamy z Poznania :)

#1 Post autor: woytku »

cześć wszystkim kapslomaniakom :)
ja i Leoś, mój sześcioletni wnuczek dopiero zaczynamy się rozpędzać!na forum jesteśmy od marca tego roku i tak jakoś w tym czasie zaczęliśmy rozglądać się po okolicy, wypatrując coraz to nowych kapselków, które zawojowały nasze serca. Pomagają nam dzielnie nasi bliscy i znajomi, dzięki czemu nasza kolekcja powoli się wzbogaca. W dziale giełda oferujemy zagraniczne kaplse do wymiany i liczymy, że uda nam się zdobyć te starsze, polskie, których znalezienie na trawniku jest już raczej niemożliwe. Ja piję piwo sporadycznie a Leoś jeszcze nie ma w tym względzie planów. Liczymy na wsparcie i zapraszamy do wymiany.

Awatar użytkownika
Kibi
Posty: 1351
Rejestracja: 09 kwietnia 2005, 19:23
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: witamy z Poznania :)

#2 Post autor: Kibi »

Witajcie, z włąsnego doświadczenia mogę powiedzieć, ze picie piwa ułatwia zbieranie kapsli, ale z długoletniej obserwacji mogę również stwierdzić, że nie jest to warunek konieczny.
Oczywiście można również zbierać kapsle niepiwne.
Życzę powodzenia i wytrwałości!
Moje Grolsche już 168 sztuk !!
Moja Coca Cola - 2509 sztuk!

Awatar użytkownika
Kowalsik
Posty: 1732
Rejestracja: 07 lutego 2005, 17:25
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Re: witamy z Poznania :)

#3 Post autor: Kowalsik »

I zapraszamy na spotkanie kapslarzy do Warszawy - na pewno efekty będą pozytywne!
Kowalsik

woytku
Posty: 59
Rejestracja: 22 września 2018, 20:14

Re: witamy z Poznania :)

#4 Post autor: woytku »

dziękujemy za całkiem spore zainteresowanie i życzliwość, postaramy się nie zawieść; szczególnie wdzięczni jesteśmy Bartowi za dobre słowo i konkretne wsparcie początkujących kapslarzy no i Henrykowi za prezent wagi ciężkiej; pozdrawiamy wszystkich, którzy do nas napisali
Wojciech i Leon

ODPOWIEDZ