[ZLT] Zielona Liga Typerów XXVI (Mistrzostwa Świata 2022) - Kolejka 6 (pierwszy mecz: wtorek 13.12 20:00)

Typujemy wyniki Ekstraklasy i walczymy o kapsle.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
KZK16
Posty: 1408
Rejestracja: 21 października 2007, 19:57
Lokalizacja: 87-800 Włocławek

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVI (Mistrzostwa Świata 2022) - Kolejka 6 (pierwszy mecz: wtorek 13.12 20:00)

#31 Post autor: KZK16 »

Kolejka 6
1. Argentyna - Chorwacja
2. Argentyna - Chorwacja 30 minuta
3. Argentyna - Chorwacja 60 minuta
4. Argentyna - Chorwacja żółte kartki
5. Argentyna - Chorwacja karny
6. Argentyna - Chorwacja VAR

7. Francja - Maroko - 3:1
8. Francja - Maroko 30 minuta - 1:0
9. Francja - Maroko 60 minuta - 2:0
10. Francja - Maroko żółte kartki - Remis w kartkach
11. Francja - Maroko karny - Tak
12. Francja - Maroko VAR - Tak
5729 PL
3140 P
x569 N
Giełdy 38 / Zorganizowane Giełdy 9
Spotkania Kapslarzy 2 / ZK 13
"Czuję głód jak Morbius, chcę słyszeć brzęk nowych kapsli w worku" A.K.M.

Awatar użytkownika
lendoo
Posty: 2949
Rejestracja: 17 sierpnia 2006, 12:35
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVI (Mistrzostwa Świata 2022) - Kolejka 6 (pierwszy mecz: wtorek 13.12 20:00)

#32 Post autor: lendoo »

7. Francja - Maroko 3:1
8. Francja - Maroko 30 minuta 0:0
9. Francja - Maroko 60 minuta 2:0
10. Francja - Maroko żółte kartki Maroko
11. Francja - Maroko karny Nie
12. Francja - Maroko VAR Tak
Czy w Warszawie na plaży nad Wisłą.
Nad Wisłą nad plażą leżą stare kapsle
Jak nad Wisłą na plaży znaleźć stare wzory rzadkie.

Jak znaleź browar Wiślany.
Jak znajdujecie kapsle w lesie.
W jakich lasach szukacie czy poza miastem czy w mieście.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2020
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVI (Mistrzostwa Świata 2022) - Kolejka 6 (pierwszy mecz: wtorek 13.12 20:00)

#33 Post autor: Krzysiek »

Kolejka 6
1. Argentyna - Chorwacja 3:0
2. Argentyna - Chorwacja (30 minuta) 0:0
3. Argentyna - Chorwacja (60 minuta) 2:0
4. Argentyna - Chorwacja (Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek?) Remis (2-2)
5. Argentyna - Chorwacja (Czy w meczu będzie rzut karny?) TAK
6. Argentyna - Chorwacja (Czy sędzia skorzysta z videoweryfikacji VAR?) NIE
7. Francja - Maroko 2:0
8. Francja - Maroko (30 minuta) 1:0
9. Francja - Maroko (60 minuta) 1:0
10. Francja - Maroko (Która drużyna otrzyma więcej żółtych kartek?) Maroko (0-1)
11. Francja - Maroko (Czy w meczu będzie rzut karny?) NIE
12. Francja - Maroko (Czy sędzia skorzysta z videoweryfikacji VAR?) NIE

Chcieliście to macie! Wspiąłem się na wyżyny swoich możliwości i dosyć szybko uporałem się z przerobieniem arkusza pod niestandardowe pytania niedotyczące wyniku.
Zaczynamy od najważniejszego czyli półfinałów KT:
Serek - Longher 14,65 - 28,52
Kazelot71 - Pluto 24,25 - 14,94
Finalistom gratulujemy, Serkowi i Pluto życzymy wspaniałej walki o 3. miejsce. :)
Pierwszy półfinał wczoraj wydawał się jeszcze dosyć wyrównany, jednak dzisiaj Longher nie pozostawił wątpliwości. Może pochwalić się osiągnięciem, które poza nim udało się jeszcze tylko Delmie21 oraz yoreckowi: przewidzieli oni dokładnie przebieg spotkania Francja - Maroko, zgarniając komplet punktów za wynik meczu (18,36). Jakby tego było mało Longher wygrał Kolejkę 6. Czyżby forma została przyszykowana na kluczowy etap rozgrywek?
Drugi pojedynek miał podobny przebieg. Panowie szli łeb w łeb w trakcie meczu Argentyny z Chorwacją, jednak dzisiaj Kazelot71 uzyskał przewagę dzięki szybko strzelonej bramce Hernandeza - jego rywal antycypował, że Maroko dłużej utrzyma czyste konto. Dokładnie trafiony wynik do 30 minuty oznaczał 8,22 punkta i to się w znacznej części przyczyniło do przewagi Kazelota.

Chcąc nieco ożywić walkę o tytuł króla strzelców postanowiłem, że w ostatnich 2 kolejkach z każdego spotkania będzie można wyciągnąć aż 3 trafienia. Tak jak wspominałem, nielicznych udało się zanotować 3 na 3 w drugim półfinale, niemniej ogólnie padło aż 56 trafień co jest naprawdę dobrym wynikiem. Kilku osobom udało się dopisać sobie 4 "gole" z tej kolejki. Fanem takiego rozwiązania może nie być paolus111, którego przewaga nieco zmalała. Z kolei yoreck pozostanie chyba fanem standardowego typera - nie udało mu się zapunktować w żadnym z "nieszablonowych" (czyli kartki, karny i VAR) pytań. Na osłodę pozostają mu dobre punkty zdobyte za 4 trafione wyniki. Bez punktów w tej sekcji również pawlosek12 oraz KZK16. Tyle że ten ostatni typował tylko drugi mecz. Panie Arku, trochę siara przespać półfinał MŚ. :D

Tak jak wspomniałem wcześniej, najlepszy w tej kolejce był Longher. Zadowolony z pewnością mogę być ja - do pełni szczęścia dzisiaj zabrakło mi jedynie tego, by pierwszy gol dla Francuzów padł nieco później. Tym samym spełniłem swój cel w postaci obrony pozycji lidera KG i do ostatniej kolejki przystępuję z ponad 15 punktami przewagi. Dobre wyniki Delmy21 oraz wtk przełożyły się na awans w tabeli i wobec zmagań Longhera w wielkim finale na ten moment są w strefie nagród. Zaraz za nimi czają się jednak kopernik oraz paolus111 i wszystko wskazuje że w tym gronie rozstrzygnie się rywalizacja o miejsca na podium. Kopernik był najlepszy w Kolejce 6 po pierwszym rozegranym meczu, jednak dzisiejszego dnia nie zaliczy do szczególnie udanych. Dzisiaj na wyróżnienie zasługuje wtk, któremu zabrakło gola dla Maroka w końcówce meczu, by móc trafić "szóstkę w typera" - 19,89 na maksymalnie możliwe 23,01 to i tak wyśmienity rezultat.

Kod: Zaznacz cały

Nick	Trafienia
1. paolus111	12
2. dziubak	10
 . Longher	10
4. wtk	9
 . Kazelot71	9
 . Delma21	9
7. Trzeci	8
 . TOMI	8
 . Eow	8
 . pawlosek12	8
11. Smok5	7
 . loccologan	7
 . kopernik	7
 . chmu	7
 . lowolak	7
 . Serek	7
 . bigzbig70	7
18. mu0dy	6
 . daniocaps	6
 . lendoo	6
 . Ivka	6
 . yoreck	6
 . Krzysiek	6
24. krzmos	5
 . Lasek	5
 . almin	5
 . chinet	5
 . Pluto	5
 . krener	5
30. KZK16	4
 . Kibi	4
32. Frey71	3
33. Mint888	2
 . GOJER	2
Załączniki
Kolejka6.jpg
Generalka6.jpg
KT2.jpg
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ