[ZLT] Zielona Liga Typerów XXVIII (Ekstraklasa - Jesień 2023) - Kolejka 3

Typujemy wyniki Ekstraklasy i walczymy o kapsle.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
dziubak
Posty: 201
Rejestracja: 16 stycznia 2010, 14:46
Lokalizacja: Otwock

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVIII (Ekstraklasa - Jesień 2023) - Kolejka 3

#31 Post autor: dziubak »

Kolejka 3

3. Raków Częstochowa - Warta Poznań 2:1
4. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 2:2
5. Radomiak Radom - Cracovia 0:1
6. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 0:1
7. Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:2
8. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 4:1
9. Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 2:1

Awatar użytkownika
wtk
Posty: 2522
Rejestracja: 14 listopada 2010, 10:31
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVIII (Ekstraklasa - Jesień 2023) - Kolejka 3

#32 Post autor: wtk »

Kolejka 3

3. Raków Częstochowa - Warta Poznań 2:0
4. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 1:2
5. Radomiak Radom - Cracovia 1:0
6. Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin 1:0
7. Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:3
8. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:1
9. Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 2:3
CCi#1223 / Discord wtk#9189

Awatar użytkownika
Krzysiek
Posty: 2021
Rejestracja: 08 lutego 2005, 14:58
Lokalizacja: Prawie Warszawa

Re: [ZLT] Zielona Liga Typerów XXVIII (Ekstraklasa - Jesień 2023) - Kolejka 3

#33 Post autor: Krzysiek »

Kolejka 3
1. Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź 2:1
2. ŁKS Łódź - Korona Kielce 2:1
3. Raków Częstochowa - Warta Poznań 2:2
4. Górnik Zabrze - Piast Gliwice 0:0
5. Radomiak Radom - Cracovia 0:1
7. Zagłębie Lubin - Lech Poznań 1:1
8. Legia Warszawa - Ruch Chorzów 3:0
9. Puszcza Niepołomice - Stal Mielec 1:0


Trochę musiałem pokombinować, ale udało mi się chyba obejść wszystkie dotychczasowe problemy. Typera Kolejki zacznę umieszczać od kolejnej serii spotkań. Ogłoszenia parafialne kończę wytknięciem palcem mareckiego1207 - wyniki w typach przedzielamy dwukropkiem, a nie myślnikiem. Niby nic wielkiego, ale ciężko mi ustawić automatyczną zamianę myślnika na dwukropek ponieważ pojawia się on także w typie pomiędzy drużynami i jest potrzebny w dalszym filtrowaniu danych z forum. :)

Ale na temat. W Kolejce 3 zaobserwowaliśmy fantastyczny pojedynek pomiędzy krenerem a mu0dym. Panowie zaczęli łeb w łeb, od precyzyjnego trafienia w spotkaniu Jagi z Widzewem. mu0dy dołożył potem do tego jeszcze 3 trafienia, ale to nie wystarczyło, ponieważ krener dopisywał więcej punktów za swoje mecze. Kluczowe okazało się 1:1 w meczu Zagłębie - Lech, po którym zawodnikowi z Małopolski nie pomogło nawet 3:0 Legii. Do wyników tej dwójki nawiązał tylko jako-tako lowolak, który jako jedyny poza nimi przekroczył granicę 20 punktów.
A żeby osiągnąć tę granicę wystarczyło jedynie przewidzieć największą niespodziankę tej serii spotkań, czyli domowy remis Rakowa z Wartą. Kurs 5.00 x 4 gole w meczu i mamy to. To znaczy nie mamy, bo nikt 2:2 nie obstawił. Ale byli śmiałkowie, którzy piątaka za remis przytulili. W śląskim pojedynku Górnika z Piastem mieliśmy za to bezbramkowy remis i tym razem odnotowałem jedno trafienie: brawo mu0dy. Najwięcej zdobytych punktów to 10,8 za wyjazdowe zwycięstwo Cracovii w Radomiu - tutaj 5 osób zgarnęło komplet oczek, w tym obaj panowie walczący o tryumf w Kolejce 3. Warto odnotować też 10,5 które lowolak ustrzelił w Zakopanem w myśl zasady, że nie ma futbolu bez alkoholu.
Początek sezonu charakteryzuje się zawsze wyrównanymi wynikami oraz dużymi zmianami w tabeli. Po dwóch seriach spotkań prowadził loccologan, chociaż w Kolejce 2 był jednym z najgorszych typujących. Obecnie pierwsza trójka Klasyfikacji Generalnej pokrywa się z tym, co mieliśmy w Kolejce 3. Godna odnotowania jest obecność Minta888 za ich plecami. Dalej nie pobawiłem się w grzebanie w wynikach i nie jestem w stanie powiedzieć, czy to debiutant w naszej zabawie, niemniej seria trzech zielonych wyników robi wrażenie. Dobra forma na początek sezonu, kto wie, może równolegle do ZLT bierze udział w jakimś typerze dotyczącym europucharów? :cool:
Załączniki
Gen3.jpg
Kol3.jpg
10,5.jpg
Obserwuj ZIELONE KARTKI na Facebooku :)

ODPOWIEDZ