Rozlaki czas nadszedl

Oferty wymiany.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Rozlaki czas nadszedl

#1 Post autor: Andi »

Witam Jak juz za pewno niektorzy z Was wiedza wycofuje sie z zycia Kolekcjonerskiego Kapslarzy.
Czesc Mojej kolekcji juz zostala sprzedana a reszta tez trafi na Rynek Kolekcjonerski.
Wiele trodu i pieniedzy wlozylem w Polsla Kolekcje i mam najwiekszy syntement do niej.ale jak sie powie a to trzeba i b wymowic.
Postanowilem sprzedawac moja Kolekcje ktora mozna jeszcze zobaczyc na mojej stronie www.andreas-kronkorken.de
Wiem ze strona ta funkcjonuje na Internet Exproler a na innych ma problemy.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam i oczekuje powaznych ofert.
Kapsle moge sprzedawac pojedynczo albo calosc.
Posiadam okolo 1700 polskich Kapsli nie liczac sygniatur i ponad 4000 podwojnych.
Prosze jednak nie wymagac odemnie opisywania wedlug katalogu i sygniatur.
Chetnych prosze o oferte z sugerowana Cena-mysle ze sie z kazdym dogadam i kapsle trafia w godne rece
Nie chce sie rozpisywac na temat przyczyn mojej decyzji ale niektorzy z was ja dobrze znaja bo pisalem na ten temat w EBAY przy moich innych Aukcjach.
Pozdrawiam wszystkich Kolekcjonerow i zycze wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Re: Rozlaki czas nadszedl

#2 Post autor: Andi »

Nie liczylem na tak predka reakcje i takie duze zainteresowanie.
Musze Predko wyjasniac ze Brok FL i Serie Malarzy i Krolow oraz Witnica EM juz zostaly sprzedane i poszly do Polski
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Troche spraw organizacyjnych

#3 Post autor: Andi »

W bardzo krotkim czasie otrzymalem 15 Prywatnych wiadomosci i kilkanascie e-Maili z zapotrzebowaniem na Kapsle.
Jako pierwsze zalatwiam oferty z deklarowana cena i odpisuje czy jestem z niej zadowolony i ja akceptuje
Zwrocilem sie do Forum Kapslarzy bo jestescie Fachowcami i kazdy z was wie ile dany Kapsel jest wart albo ile bym za niego chcial sam sprzedajac .Jezeli wszystko dobrze idzie rezerwuje te kapsle az do otrzymania Pieniazkow.
Obserwuje ceny na Alegro i Ebay i widze ze Poscy Kolekcjonerzy sa dobrymi Patriotami i kupuja glownie Polskie Kapsle.
Zagraniczne Kapsle najlepiej sprzedaje sie do Rosji i Chin
Wiekszosc pisze ze potrzebuje 10-100 albo wiecej Kapsli ale nie podaje proponowanej ceny albo podaje mi Nr Katalogowy ktory mi nic nie mowi.
Najlepiej podeslac mi Obrazki Kapsli z mojej strony wtedy najszybciej mozna je znalezc i nie ma pomylki.
Naturalnie sprzedaje cala Kolekcje nie tylko Polskie Kapsle ale prosilbym bardzo o troche cierpliwosci.
Moje zdrowie mi nie pozwala na zbyt wiele wysilku a przeszukiwanie Kapsli z posrod 30000 troche zajmuje czasu i kosztuje wysilku.
Napewno odpisze na wszystkie Wiadomosci
Zagraniczne kapsle zaczalem juz sprzedawac na Ebay w Niemczech i jestem zadowolony z ich przebiegu.
Moj Nic na Ebay to Andikronkorken
KIlka Kapsli juz zostala zamowiona albo sprzedana i nie wszystkie sa nadal dostepne.
Niektorzy z was podsylaja mi pliki zdjec ktorych nie mozna otworzyc i nie moge widziec jakie jest zapotrzebowanie
Kolekcja Kapsli Piwnych

Awatar użytkownika
Andi
Posty: 125
Rejestracja: 07 września 2005, 09:34
Lokalizacja: Hagen-Niemcy
Kontaktowanie:

Re: Rozlaki czas nadszedl Wyjasnienie

#4 Post autor: Andi »

Wielu z kolekcjonerow pyta o przyczyny sprzedazy mojej kolekcji kapslowej.
A wiec wyjasniam ze choruje juz od ponad 4 lat i walcze z moim zdrowiem.
Po 5 Operacjach wkoncu otrzymalem Rente i juz myslalem ze bedzie z gorki.
Niestety nie moze byc tak dobrze bo jak sie jedno wyleczylo to sie cos innego przywleklo.
Lekarze stwierdzili u mnie Raka i musialem byc natychmiast operowany.Po bardzo ciezkiej Operacji ktora trwala 5 godzin obudzilem sie troche lzejszy bo wszystko ZLE zostalo wyciete.
Potem pozostalo tylko czekac na wyniki.
Na razie jest wszystko dobrze ale dostalem wiadomosc ze moze powrocic.
Postanowilem cos zrobic z Zycia i wykorzystac te dni jak tylko idzie najlepiej a wiec razem z Wnuczkami i Wnukiem na Ogrodzie i bez Stresu wycofujac sie z czynnego Zycia kolekcjonerskiego-Po prostu nie mam na to czasu ani Sily
Ze wzgledu na to ze moi Synowie nie maja interesu w Kapslach postanowilem je sprzedac i Pieniazki mysle ze cos bedzie wykozystac na Leczenie i przyjemnosci.
Do mojej Kolekcji wlozylem wiele Czasu ,Pieniazkow i Poswiecenia i jest mi naprawde ciezko na sercu jak z dnia na dzien ubywa moich skarbow.
Pozdrawiam Andi
Kolekcja Kapsli Piwnych

ODPOWIEDZ